• Skarface

Nic extra tohle si klidně tv noha mohla odpustit. Jo malej dotaz : Taky ste prasata jako lidi v serialu a lezete do postele v botách s kterejma šmatláte po venku ?(13.1.2012)

• MNTB

hlavní hrdinka aneb naivní husička která vše řeší ve stylu brandona z 90210.možná se v dalších dílech rozkouká a pochytí zdravou drzost a dravost od teen sester(20.9.2009)

Samozrejme že je to americký spôsob natáčania, z blbým obsadením. Ale mňa to bavilo. Nebolo to až tak dlhé a dokonca ma potešil slovenský dabing, ktorý bol slušný.(31.10.2015)

• ivishka

Inteligentní asi tak jako venezuelská ošklikva betty. Jediný důvod proč jsem se na to koukala je,že po této hrůze dávají na nově pár normálních seriálů. Co bychom taky od novy očekávali??(25.1.2012)

Sice to není kdovíjaký zázrak, ale jde o svěží a odpočinkovou podívanou, kde není potřeba moc přemýšlet. Prostředí Palm Beach evokuje letní pohodu, dům je obrovský a nádherný, herecké obsazení sympatické a Megan svým optimismem tomu všemu dodává jakousi jiskru. Pro mě pro letní relax jako dělané.(7.5.2013)