Docela mě mrzí, že seriál skončil. Jasně, nebylo to nic převratného, ale na nudná odpoledne to dokonale sedlo. Dle mě to mělo děj, pěkně se to vyvíjelo a celkem by mě zajímalo, co by bylo dál..(24.10.2012)

• Skarface

Nic extra tohle si klidně tv noha mohla odpustit. Jo malej dotaz : Taky ste prasata jako lidi v serialu a lezete do postele v botách s kterejma šmatláte po venku ?(13.1.2012)

Sice to není kdovíjaký zázrak, ale jde o svěží a odpočinkovou podívanou, kde není potřeba moc přemýšlet. Prostředí Palm Beach evokuje letní pohodu, dům je obrovský a nádherný, herecké obsazení sympatické a Megan svým optimismem tomu všemu dodává jakousi jiskru. Pro mě pro letní relax jako dělané.(7.5.2013)

• Dandyy

Seriál pro holky alá Gilmorova děvčata nebo Gossip Girl(5.10.2008)

• ivishka

Inteligentní asi tak jako venezuelská ošklikva betty. Jediný důvod proč jsem se na to koukala je,že po této hrůze dávají na nově pár normálních seriálů. Co bychom taky od novy očekávali??(25.1.2012)

• - Poslední epizoda seriálu byla odvysílána 24.2.2009. Přes závěrečný titulek "Pokračování příště" vydala o tři týdny později televize CW prohlášení, že další díly se už natáčet nebudou. (Ganka)