• Koprska

T´ak už jsem to nevydržela... Ohodnotím to velmi subjektivně, ale jsem totálně alergická na ,,fňukání" a ,,pískot" těch představitelek.. Slepice..(23.1.2012)

Sice to není kdovíjaký zázrak, ale jde o svěží a odpočinkovou podívanou, kde není potřeba moc přemýšlet. Prostředí Palm Beach evokuje letní pohodu, dům je obrovský a nádherný, herecké obsazení sympatické a Megan svým optimismem tomu všemu dodává jakousi jiskru. Pro mě pro letní relax jako dělané.(7.5.2013)

Samozrejme že je to americký spôsob natáčania, z blbým obsadením. Ale mňa to bavilo. Nebolo to až tak dlhé a dokonca ma potešil slovenský dabing, ktorý bol slušný.(31.10.2015)

Naivita Megan je sice do očí bijící, ale tak už to v amerických seriálech bývá. Některé věci tu fungují sice překvapivě dobře, přesto seriál není ničím nijak zvlášť originální. Vadí mi, že zápletky nejsou moc propracované a nejdou z nich cítit emoce. Jako komedie to také úplně nefunguje. Lepší průměr..3,5*.(15.7.2011)

• ivishka

Inteligentní asi tak jako venezuelská ošklikva betty. Jediný důvod proč jsem se na to koukala je,že po této hrůze dávají na nově pár normálních seriálů. Co bychom taky od novy očekávali??(25.1.2012)