Sympatické herecké obsazení a slunné Palm Beach. To jsou dva hlavní atributy, které upoutají divákovu pozornost. A pokud je takový divák příznivcem (naivních) osudů mladých a bohatých (převážně náctiletých) lidí chovajících se jako by měli za sebou ty nejtěžší životní zkoušky včetně deseti porodů, dvaceti rozvodů a já nevím čeho všeho ještě, je to dobrá volba v rámci seriálové zámořské tvorby. Nevydržím se určitě dívat na všechny odvysílané díly, ale neshledal jsem seriál nijak výrazně horším než co znám z americké seriálové produkce. Dobře natočeno v kombinaci se studiovými interiéry, adekvátně zahráno a ve výsledku to jde do ztracena. 60%(19.3.2012)

Naivita Megan je sice do očí bijící, ale tak už to v amerických seriálech bývá. Některé věci tu fungují sice překvapivě dobře, přesto seriál není ničím nijak zvlášť originální. Vadí mi, že zápletky nejsou moc propracované a nejdou z nich cítit emoce. Jako komedie to také úplně nefunguje. Lepší průměr..3,5*.(15.7.2011)

• ivishka

Inteligentní asi tak jako venezuelská ošklikva betty. Jediný důvod proč jsem se na to koukala je,že po této hrůze dávají na nově pár normálních seriálů. Co bychom taky od novy očekávali??(25.1.2012)

• Koprska

T´ak už jsem to nevydržela... Ohodnotím to velmi subjektivně, ale jsem totálně alergická na ,,fňukání" a ,,pískot" těch představitelek.. Slepice..(23.1.2012)

Sice to není kdovíjaký zázrak, ale jde o svěží a odpočinkovou podívanou, kde není potřeba moc přemýšlet. Prostředí Palm Beach evokuje letní pohodu, dům je obrovský a nádherný, herecké obsazení sympatické a Megan svým optimismem tomu všemu dodává jakousi jiskru. Pro mě pro letní relax jako dělané.(7.5.2013)