Sympatické herecké obsazení a slunné Palm Beach. To jsou dva hlavní atributy, které upoutají divákovu pozornost. A pokud je takový divák příznivcem (naivních) osudů mladých a bohatých (převážně náctiletých) lidí chovajících se jako by měli za sebou ty nejtěžší životní zkoušky včetně deseti porodů, dvaceti rozvodů a já nevím čeho všeho ještě, je to dobrá volba v rámci seriálové zámořské tvorby. Nevydržím se určitě dívat na všechny odvysílané díly, ale neshledal jsem seriál nijak výrazně horším než co znám z americké seriálové produkce. Dobře natočeno v kombinaci se studiovými interiéry, adekvátně zahráno a ve výsledku to jde do ztracena. 60%(19.3.2012)

Sice to není kdovíjaký zázrak, ale jde o svěží a odpočinkovou podívanou, kde není potřeba moc přemýšlet. Prostředí Palm Beach evokuje letní pohodu, dům je obrovský a nádherný, herecké obsazení sympatické a Megan svým optimismem tomu všemu dodává jakousi jiskru. Pro mě pro letní relax jako dělané.(7.5.2013)

• Koprska

T´ak už jsem to nevydržela... Ohodnotím to velmi subjektivně, ale jsem totálně alergická na ,,fňukání" a ,,pískot" těch představitelek.. Slepice..(23.1.2012)

• - Poslední epizoda seriálu byla odvysílána 24.2.2009. Přes závěrečný titulek "Pokračování příště" vydala o tři týdny později televize CW prohlášení, že další díly se už natáčet nebudou. (Ganka)