Zapomenutá kletba (TV film)

Sands of Oblivion

Piesky zabudnutia

Kliatba múmie

Akční / Dobrodružný

USA, 2007, 93 min

• Fingon

Mám rád snímky vycházející z filmové historie, DeMilla jsem bohužel viděl jen v Sunset Blvd. a snad i nějaký jeho film... Na rozdíl od Kyklopa a Ztraceného pokladu Aztéků (pořídil jsem otci k Vánocům kolekci céčkových filmů) však Zapomenutá kletba přece jen obsahovala více hluchých míst...(8.1.2011)

• Mariin

Myšlenka, resp. nápad natočit dobrodružný mysteriozní film na téma, že materiál, který roku 1923 použil Cecile DeMille při natáčení filmu "Desatero přikázání" nebyly vše jen rekvizity, ale také originály, není špatná. Ale scénář je tak mizerný a chaotický, že jsem se díval jen kvůli brazilské krasavici Moreně Baccarin. Jinak to vypadá jako slabý odvar známého filmu Mumie apod. Zajímavostí je, že hudbu komponoval český emigrant Dřízhal.(4.2.2016)

• Arkos

Tak tohle byla totální ztráta času. Pitomoučký příběh, tzv. boha pomsty by se možná leklo tříleté dítě a herce nejspíš znáborovali cestou na natáčení. Ruce od toho pryč.(31.3.2009)

• honajz

Hrozně zajímavý nápad a i začátek docela ušel, ale kolem 17. minuty se to zvrhne v krávovinu s naprosto stupidními dialogy a nelogickým chováním postav, odkud se jen jako záblesk jakés takés originality vynoří retrospektivy na natáčení starého velkofilmu.(20.7.2010)

• WANDRWALL

Záhady, zapomínání, připomínání, řada nudných akcí a uspávajících dobrodružství.(27.5.2011)