poster

Zapomenutá kletba (TV film)

 • USA

  Sands of Oblivion

 • Slovensko

  Piesky zabudnutia

 • Slovensko

  Kliatba múmie

Akční / Dobrodružný

USA, 2007, 93 min

 • maverick10
  odpad!

  Nac plytvat slovy nad timto lacinym filmem, ktery ma do dokonalosti asi tak daleko jako idea, ze pri pozapasovem rozhovoru s fotbalistou se dozvite neco zajimaveho! Hlavni emzozaporak jakoby vypadl z jednoho z dilu RedDwarf a uplne nejvtipnejsi byl zpusob jakym nepohyblivou masku zabili. No uznejte sami, postavu nam tvurci vyobrazili jako ducha minulosti, zhmotnujiciho se z pisku. A nakonec ho premohla bazuka? To chtelo hodne hodin usilovne prace pro scenaristu, aby takovouhle hovadinu vymyslel. Vsadim se, ze ho to napadlo cestou z baru domu, kdyz se zastavil na curaci zastavce. Jedinym duvodem, proc sledovat az dokonce, byla Morena Baccarin.(27.3.2011)

 • Fingon
  **

  Mám rád snímky vycházející z filmové historie, DeMilla jsem bohužel viděl jen v Sunset Blvd. a snad i nějaký jeho film... Na rozdíl od Kyklopa a Ztraceného pokladu Aztéků (pořídil jsem otci k Vánocům kolekci céčkových filmů) však Zapomenutá kletba přece jen obsahovala více hluchých míst...(8.1.2011)

 • WANDRWALL

  Záhady, zapomínání, připomínání, řada nudných akcí a uspávajících dobrodružství.(27.5.2011)

 • eraserhead666
  *

  Levné dobrodružně-mytologické horrory mě docela baví. Nějak zvlášť na nich tedy neulítávám, ale i když jsou zoufale špatné, alespoň pobaví. Tohle bylo trošku suché. Pobavila mně vlastně jen maska staroegyptského démona. A ta dvě známější jména, z nichž jedno pro jistotu odkráglovali hned na začátku. nedávno jsem na svém notebooku objevil kouzelné tlačítko rychlejšího posuvu filmu. Zapnuté bylo takřka celou stopáž, možná proto jsem z toho nebyl zase až tak znechucen, protože když už nic, alespoň spád a švih to mělo...(18.9.2013)

 • Smok
  **

  V konečnom dôsledku to nebola až taká tragédia, ako som očakával z hodnotení. Slabší priemer, na dobrodružný tv film znesiteľné.(13.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace