poster

Zapomenutá kletba (TV film)

 • USA

  Sands of Oblivion

 • Slovensko

  Piesky zabudnutia

 • Slovensko

  Kliatba múmie

Akční / Dobrodružný

USA, 2007, 93 min

 • MM_Ramone
  odpad!

  Strašným spôsobom zbabraná skomolenina. Najstupidnejší akčný, dobrodružný film s akým som sa doteraz stretol. Skupina archeológov horlivo skúma, sedemdesiat rokov staré, pieskom zaviaté staroegyptské filmové kulisy niekde v kalifornskej púšti, neďaleko Hollywoodu. Pri tom oživia smrtiacu "Zabudnutú kliatbu" z časov faraónov. Tiež sa im podarí odhaliť sprisahanie slobodomurárov. Nehorázna blbosť. Lenže v tomto prípade nie je špatný iba hlúpy scenár. Tu sa nepodarilo úplne nič. Réžia, kamera, strih, herci, dialógy, hudba, kulisy, filmové efekty a počítačové triky to všetko stojí, s prepáčením, za hovno. Odpad!(22.5.2010)

 • Fingon
  **

  Mám rád snímky vycházející z filmové historie, DeMilla jsem bohužel viděl jen v Sunset Blvd. a snad i nějaký jeho film... Na rozdíl od Kyklopa a Ztraceného pokladu Aztéků (pořídil jsem otci k Vánocům kolekci céčkových filmů) však Zapomenutá kletba přece jen obsahovala více hluchých míst...(8.1.2011)

 • eraserhead666
  *

  Levné dobrodružně-mytologické horrory mě docela baví. Nějak zvlášť na nich tedy neulítávám, ale i když jsou zoufale špatné, alespoň pobaví. Tohle bylo trošku suché. Pobavila mně vlastně jen maska staroegyptského démona. A ta dvě známější jména, z nichž jedno pro jistotu odkráglovali hned na začátku. nedávno jsem na svém notebooku objevil kouzelné tlačítko rychlejšího posuvu filmu. Zapnuté bylo takřka celou stopáž, možná proto jsem z toho nebyl zase až tak znechucen, protože když už nic, alespoň spád a švih to mělo...(18.9.2013)

 • WANDRWALL

  Záhady, zapomínání, připomínání, řada nudných akcí a uspávajících dobrodružství.(27.5.2011)

 • oli.G

  Práve to ide v TV. Čakám, kým sestra zaspí a budem to môcť vypnúť. Hrám sa s Photoshopom a počujem to jedným uchom. Jediné, čo ma zatiaľ zaujalo, bol spoiler na Občana Kanea. :)(18.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace