poster

Zapomenutá kletba (TV film)

 • USA

  Sands of Oblivion

 • Slovensko

  Piesky zabudnutia

 • Slovensko

  Kliatba múmie

Akční / Dobrodružný

USA, 2007, 93 min

 • Mariin
  *

  Myšlenka, resp. nápad natočit dobrodružný mysteriozní film na téma, že materiál, který roku 1923 použil Cecile DeMille při natáčení filmu "Desatero přikázání" nebyly vše jen rekvizity, ale také originály, není špatná. Ale scénář je tak mizerný a chaotický, že jsem se díval jen kvůli brazilské krasavici Moreně Baccarin. Jinak to vypadá jako slabý odvar známého filmu Mumie apod. Zajímavostí je, že hudbu komponoval český emigrant Dřízhal.(4.2.2016)

 • eraserhead666
  *

  Levné dobrodružně-mytologické horrory mě docela baví. Nějak zvlášť na nich tedy neulítávám, ale i když jsou zoufale špatné, alespoň pobaví. Tohle bylo trošku suché. Pobavila mně vlastně jen maska staroegyptského démona. A ta dvě známější jména, z nichž jedno pro jistotu odkráglovali hned na začátku. nedávno jsem na svém notebooku objevil kouzelné tlačítko rychlejšího posuvu filmu. Zapnuté bylo takřka celou stopáž, možná proto jsem z toho nebyl zase až tak znechucen, protože když už nic, alespoň spád a švih to mělo...(18.9.2013)

 • Fingon
  **

  Mám rád snímky vycházející z filmové historie, DeMilla jsem bohužel viděl jen v Sunset Blvd. a snad i nějaký jeho film... Na rozdíl od Kyklopa a Ztraceného pokladu Aztéků (pořídil jsem otci k Vánocům kolekci céčkových filmů) však Zapomenutá kletba přece jen obsahovala více hluchých míst...(8.1.2011)

 • maverick10
  odpad!

  Nac plytvat slovy nad timto lacinym filmem, ktery ma do dokonalosti asi tak daleko jako idea, ze pri pozapasovem rozhovoru s fotbalistou se dozvite neco zajimaveho! Hlavni emzozaporak jakoby vypadl z jednoho z dilu RedDwarf a uplne nejvtipnejsi byl zpusob jakym nepohyblivou masku zabili. No uznejte sami, postavu nam tvurci vyobrazili jako ducha minulosti, zhmotnujiciho se z pisku. A nakonec ho premohla bazuka? To chtelo hodne hodin usilovne prace pro scenaristu, aby takovouhle hovadinu vymyslel. Vsadim se, ze ho to napadlo cestou z baru domu, kdyz se zastavil na curaci zastavce. Jedinym duvodem, proc sledovat az dokonce, byla Morena Baccarin.(27.3.2011)

 • Arkos
  odpad!

  Tak tohle byla totální ztráta času. Pitomoučký příběh, tzv. boha pomsty by se možná leklo tříleté dítě a herce nejspíš znáborovali cestou na natáčení. Ruce od toho pryč.(31.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace