Zapomenutá kletba (TV film)

Sands of Oblivion

Piesky zabudnutia

Kliatba múmie

Akční / Dobrodružný

USA, 2007, 93 min

• Smok

V konečnom dôsledku to nebola až taká tragédia, ako som očakával z hodnotení. Slabší priemer, na dobrodružný tv film znesiteľné.(13.7.2009)

• WANDRWALL

Záhady, zapomínání, připomínání, řada nudných akcí a uspávajících dobrodružství.(27.5.2011)

• AlfaNumerO

Tak a je na cestě jeden odpad, z toho by ani sebešikovnější bezdomovec nevytáhl nic, co by mu bylo aspoň trochu po chuti.(1.3.2015)

• honajz

Hrozně zajímavý nápad a i začátek docela ušel, ale kolem 17. minuty se to zvrhne v krávovinu s naprosto stupidními dialogy a nelogickým chováním postav, odkud se jen jako záblesk jakés takés originality vynoří retrospektivy na natáčení starého velkofilmu.(20.7.2010)

• Fingon

Mám rád snímky vycházející z filmové historie, DeMilla jsem bohužel viděl jen v Sunset Blvd. a snad i nějaký jeho film... Na rozdíl od Kyklopa a Ztraceného pokladu Aztéků (pořídil jsem otci k Vánocům kolekci céčkových filmů) však Zapomenutá kletba přece jen obsahovala více hluchých míst...(8.1.2011)