poster

Tak dlouho tě miluji

 • Francie

  Il y a longtemps que je t'aime

 • Německo

  So viele Jahre liebe ich dich

 • Německo

  So viele Jahre liebe ich dich

 • Velká Británie

  I've Loved You So Long

Drama / Psychologický

Francie / Německo, 2008, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Falko

  BAFTA Awards - 1: Najlepsi cudzojazycny film + 2 nominacie: Herecka v hl. ulohe Kristin Scott Thomas / Scenar(24.5.2011)

 • jojinecko
  ****

  4,5*/5...Vynikajúca sugestívna dráma, ktorá má všetko...od uveriteľných a reálnych postáv, cez psychológiu, perfektné výkony, inteligentný a nepovrchný scenár, strhujúci príbeh, perfektnú réžiu a hlavne emócie...Francúzi to s drámami skrátka vedia a Philippe Claudel to výraznou mierou potvrdzuje.(4.10.2010)

 • kleopatra
  ****

  Klaním se oduševnělému výkonu Kristin Scott Thomas. Tohle bylo něco, čemu se dá říkat civilní drama, které cosi zanechá.(17.4.2010)

 • AngelAngie
  *****

  Naprosto souhlasím s komentářem uživatelky Sofia. Nenápadný, za to ale brilatní výběr soundtracku, který jemně, ale o to více intenzivně podtrhuje dané ať už emotivní nebo pouze lehce nastíněné scény, naprosto odzbrojující výkon Kristin, už dlouho jsem ji neviděla v tolik výrazné roli, dokonce jsem ji nikdy neviděla ani tolik atraktivní ač zrovna v tomhle filmu není za krasavici, nad kterou člověku zůstává rozum stát, ale to její kouzlo .. i přes to, že jí je tolik let, co nyní mé vlastní mámě, tak mě zcela sesadilo. Dále i ostatní herci - vynikající výběr například do role její sestry, doma taková nevinnost, roztomilost a mezi svými studenti v zaměstnání taková přísnost .. dialogy opravdu inteligentně, citlivě a realisticky napsané, záběry krásně natočeny .. režie jemnost sama.(2.2.2009)

 • boblig
  *

  Kdyby tenhle film, nebo film tohoto typu natočil Jan Hřebejk, tak by, chudák malej, měl na CSFD hodnocení tak 30%, protože prostě je to Hřebejk a většina tamějších uživatelů prostě nemá ráda současné české filmy, i kdyby vypadaly sebelíp. Označili by to za sračku, odpad a někteří by jej hodnotili jen podle traileru. Ale vzhledem k tomu, že to je francouzské, což znamená automaticky duchaplné a zajímavé, tak to má 80%. Proboha za co??? Nuda vedle nudy, klišé vedle klišé a navíc ten předvídatelný závěr! Už od začátku bylo jasné, že hlavní hrdinka (mimochodem velmi nesympatická) zavraždila svého syna, protože byl smrtelně nemocný a ona mu vlastně poskytla eutanazii. Proberte se, vážení uživatelé, a začněte hodnotit filmy podle originality nebo podle toho, jak se jeví ve srovnání s ostatními filmy a ne podle toho, jestli jsou české nebo zahraniční! Nejhorší Aero naslepo, co jsem zažil! P.S.: Kolik stály lístky? Nic! Ještěže tak!(17.12.2009)

 • - Název filmu je odvozen od textu písničky La claire Fontaine, kterou společně zpívají a hrají Juliette a Lys. (claudel)

 • - Děj příběhu se odehrává v Nancy, kde se rovněž natáčel. (claudel)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace