poster

Tak dlouho tě miluji

 • Francie

  Il y a longtemps que je t'aime

 • Německo

  So viele Jahre liebe ich dich

  (Německo)
 • anglický

  I've Loved You So Long

Drama / Psychologický

Francie / Německo, 2008, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  ***

  Vykonstruované drama, které plýtvá slovy i postavami. Alespoň si teď budu víc vážit volně plynoucích, nekašírovaných filmů Erica Rohmera, o němž se zde mluví. 55%(17.1.2011)

 • DwayneJohson
  ****

  Výborná filmová káva. Silná, lahodná a přesně taková, která Vás povzbudí a zachutná na první doušek. Příběh dvou sester, které se tak dlouho neviděly. Dlouhých 15 let a teď se spolu snaží po tak dlouhé době navázat vztah. Jedna v podání velmi dobré Elsy a ta druhá v podání excelentní K.S. Thomas, která svou rolí doslova, žije, dýchá s ní a všechny ostatní herce nemilosrdně válcuje a sráží dolů. Nevyřčené otázky a odpovědi. Bolest a smutek, který nevymizel ani po tolika letech. Skoro bez chyby, až na závěrečných 5 minut. Škoda, mohla to být taková hezká pětka.....(22.2.2015)

 • swamp
  ***

  Skvělý oduševnělý výkon Kristin Scott Thomas. Bohužel trochu zdlouhavé - především pak první půlka, která je navíc nabalena samými dvojsmysly ohledně dětí, smrti a vězení - příliš umělé. A přitom tam, kde autoři trochu měli přitlačit na pilu, nic.. přesto rozhodně doporučuji zhlédnout.(20.5.2012)

 • Snorlax
  *****

  Pomalinku rozplétaná parenica, v jejímž jádru dřímá velká citová bomba. Jednoduchý, civilní film o mnoha smutných životních situacích je natočen bez patetických gest, ale zato s velkou hereckou grácií Kristin Scott Thomasové.(29.4.2015)

 • Ducharme
  ****

  Pomalé tempo, brilantní dialogy, strhující Kristin Scott Thomas, hudba která dokonale splývá s příběhem. Křehké ztvárnění bezmoci, krutosti a nevyzpytatelnosti lidského osudu. Pro mě plnohodnotné 4!(21.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace