poster

Tak dlouho tě miluji

 • Francie

  Il y a longtemps que je t'aime

 • Německo

  So viele Jahre liebe ich dich

  (Německo)
 • anglický

  I've Loved You So Long

Drama / Psychologický

Francie / Německo, 2008, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hellstruck
  ***

  Přběh, který v člověku něco zanechá, ale nijak zvlášt neohromí. V tomhle filmu mi Kristin Scott Thomas připadala, jakoby využila trápení, které ji v dětství dostihlo, jakoby vzala všechnu tu bolest a vložila ji do své role zde. Možná to zní zvláštně, ale ty její utrápené oči byly neskutečně přesvědčivé, byly pravé. Dlouho jsem nebyla nějakým výkonem takhle fascinována. Přestože její postava vyzněla jako nesympatická a chladná ženská, celý film stál na ní a Kristin to opravdu zvládla. Jenže z nějakého důvodu to na mě emočně úplně nezapůsobilo. Ano, bylo zajímavé pozorovat, jak se Juliette snaží adaptovat do běžného života, sblížit se se sestrou a její rodinou, najít si přátele.. o to především ve filmu hlavně šlo, ale divák si i tak musí pokládat otázky jako "Co udělala? Proč ho zabila, jak?" Celou dobu tam visel ten pomyslný Damoklův meč. To bylo vlastně to jediné, co mě drželo napjatou až do konce a co mě skutečně zajímalo. Silné 3*.(25.6.2013)

 • René.girl
  ***

  Působivý příběh, ale pro mě hrozně nudně zpracovaný. 60%(21.7.2012)

 • nascendi
  ****

  Opäť po dlhšom čase silný zážitok. Nenápadný film s čudným názvom a jedinou známou tvárou, ktorou je Kristin Scott Thomas. Herečka s kultivovaným, úsporným prejavom a tvárou, ktorou dokáže vyjadriť aj najmenšie hnutia mysli. A práve Kristin Scott Thomas je tou, ktorá "urobila" tento film. Nielen tým, že je v ňom hlavnou postavou a prirodzene sa okolo nej všetko točí, ale aj tým, že nasadila latku tak vysoko, že ostatní sa museli veľmi snažiť, aby nevyzerali ako sparringpartneri. Film je citlivo urobený, nič tam nezaškrípe, hudbu divák ani nevníma, pretože zapadla na svoje miesto a tak jediný problém, ktorý mám s týmto filmom, je neuveriteľná výška trestu za čin spáchaný v daných podmienkach.(11.2.2011)

 • Falko

  BAFTA Awards - 1: Najlepsi cudzojazycny film + 2 nominacie: Herecka v hl. ulohe Kristin Scott Thomas / Scenar(24.5.2011)

 • swamp
  ***

  Skvělý oduševnělý výkon Kristin Scott Thomas. Bohužel trochu zdlouhavé - především pak první půlka, která je navíc nabalena samými dvojsmysly ohledně dětí, smrti a vězení - příliš umělé. A přitom tam, kde autoři trochu měli přitlačit na pilu, nic.. přesto rozhodně doporučuji zhlédnout.(20.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace