Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopetra
  ****

  Jsem zvědavá, co se z toho vyklube...(15.10.2009)

 • mysiak
  **

  http://kaspichelli.blogspot.com/2010/03/stargate-universe.html(21.3.2010)

 • McClane
  **

  hodnocení pilotu: 50% a to mám pro SG slabost. jinak by to bylo míň. Po devíti dílech jdu ještě dolů. Velké zklamání. Po 10 dílech jen nevěřím svým očím...(9.10.2009)

 • Zeebonk
  *****

  Robert Carlyle opět sere zlato jakožto Dr. Rush a já můžu konečně prohlásit, že jsem ho za poslední roky viděl ve více hereckých pózách než všechny rozmazlené hollywoodské podvraťáky, jež si penetrují tělní otvory zlatými plešouny, za celý život. Nový Stargate je dospělý, bravurně vypointovaný, neštítí se krve šplouchající všemi směry, charaktery mají šířku i hloubku a vizuál konečně pobral dostatek kapesného, aby si mohl dovolit nonšalantně rozhazovačný škleb. Každá postava mi přirostla k srdci lépe než krevní sraženina a po poslední epizodě se mě zmocnil mučivý žal a ještě mučivější výhled na budoucnost ve vězení zvaném planeta Země. Za snad jediný možný kaz by se v té naší hnidopišné galaxii mohl považovat pomalejší rozjezd druhé série a s tím spojených pár těžce neúderných a navýsost rozředěných epizod. Můj stupeň nerdovstí každopádně ještě nevykvasil do výšin Battlestaru Galactica, takže tímto dočasným restíkem omluvte svědivou skutečnost, že ono údajné nestydaté vykrádání nechám prozatím ležet pod pěti čistokrevnými hvězdami.(22.7.2013)

 • LiVentura
  *

  Chjo..(23.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace