poster

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (TV seriál)

 • USA

  SGU Stargate Universe

Sci-Fi / Dobrodružný / Akční

Kanada / USA, 2009 - 2011, 29 h 22 min (Minutáž: 40x43 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PanCitron
  ***

  Osobně jsem čekal, kdy se začne něco dít, bohužel pokud se tak stalo bylo o v zápětí opět zastaveno a nebo roztaženo do absolutního unudění (snad až na finále). Už si ani nepamauju jména všech postav. no ono krom Rushe, Younga a Eliho jich celkově ani moc nezaujalo. nejlepší díl: 1x08 - Time(15.6.2010)

 • Paxxx.cz
  ***

  Mezi fanoušky hvězdné brány rozhodně nepatřím, ale i tak musím uznat, že Stargate universe ujde takže oproti původní hvězdné bráně přihazuju hvězdu navrch.(5.2.2010)

 • kleopetra
  ****

  Jsem zvědavá, co se z toho vyklube...(15.10.2009)

 • hladass
  ***

  Po shlédnutí tří dílů, nemůžu hodnotit jinak než průměr... Herci na mě zatím působí dost nesympaticky, samozřejmě až na Roberta Carlyleho a chybí mi tady humor typický pro předešlé SG...(20.10.2009)

 • Jacinda
  *****

  Stargate universe úplně jinak. Žádné úvodní znělky herců, žádné megalomanské intro, nic co by připomínalo předchozí seriály až na pár štěků známých herců a samozřejmě hvězdnou bránu. Prvních 10 dílů střídalo slabé a silné díly (včetně jednoho úplně debilního), ale další půlka série přinesla neuvěřitelně napínavé díly. SGU hodně využívá flashbacků, ovšem o kopírování Lost rozhodně nejde. SGU je depresivní, temná, tajemná, někdy strašidelná, umí vystihnout povahu lidí v nebezpečí...odvahu, statečnost, sebeobětování, ale i demenci, povrchnost, vypočítavost, namyšlenost a další...pro zavilé fanoušky bude SGU šok. Skoro nic tu není jako v předchozích sériích: Šablona: Planeta (emzáci na velitelství) -> nebezpečí -> problémy -> vyřešení -> všechno je super - maximálně vše rozdělené do dvou dílů , prostě neplatí. Hudba je neuvěřitelná. Rockové, metalové, elektronické tóny se střídají s klasickými songy. Úchvatné, megalomanské a dokonalé podtržení seriálu. Kdepak, u SGU vůbec nevíte, co vás čeká. A to je na tom super.Ještě dovětek k další sérii. NESKUTEČNÉ. SILNÉ. A ty poslední díly s jejich potomky, nevím proč, ale zanechalo to ve mě strašlivý dojem. Prostě mě to jaksi vyděsilo a vůbec nevím proč. Když bych se představila to samé s mými potomky...(13.12.2009)

 • - Hra, kterou hrál Eli v pilotním díle, se jmenuje Prometheus, což bylo jméno první lidské lodi třídy X-303. Level hry, který hrál Eli, se odehrává na Atlantisu - antickém městě ze seriálu Stargate: Atlantis. (Lindacp)

 • - Seriálovou dominantou jsou vedle lodi Destiny hvězdné brány rozsvicející se na zámcích bíle. Barva přitom nebyla zvolena náhodně. Jedná se o poslední barvu americké vlajky, přičemž v předchozím seriálu Stargate: Atlantis (od r. 2004) se brány rozsvicejí modře a v prvním seriálu Stargate SG-1 (od r. 1997) červeně. (CANNIBAL)

 • - Kvůli natáčení nového seriálu Stargate byla přestavěna základna SGC z původního seriálu Stargate SG-1 na základnu Icarus Base. (Amroth666)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace