13. komnata Luby Skořepové (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní / Životopisný

Česko, 2008, 26 min

Martin Čech
  • arcticsky

13. komnatu hodnotím jeko celek - a tento bulvárně zabarvený pořad se mi nelíbí. Nevím, co vede známé osobnosti takto zbytečně se "dávat na veřejnost".(26.4.2009)

Tento cyklus dokumentů (medailonků či profilů) o neřestech či potížích známých osobností hodnotím jako celek, jako projekt. Pravda, některý dokument je lepší než jiný, ovšem to jistě záleží na tom, jak dobrý, špatný, či pestrý příběh si pro nás připravil daný protagonista. [8/1O] Ljuba Skořepová: neznám / vadí mi / neutral / mám rád(1.11.2008)

• IllIlIlIIl

Divácká přitažlivost závisí zejména na osobnosti, o které zrovna díl je. Ale přesto hodnotím tento cyklus jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. 50%(29.11.2008)

Na 13. komnatu se nedívám často, ale ta o Lubě mě zajímala, protože jsem tady tady na csfd psal její biografii. Tato nesmírně energická a obdivuhodná osůbka by měla být příkladem pro všechny. Její názory jsou docela zajímavé a k zamyšlení? Jako např. kdo vymyslel, že by člověk měl být jen šťastný a štěstí neustále vyhledávat. Co když je tím správným údělem taky bolest? Souhlasím s ní, že valná většina dnešního světa se pořád honí jen za tím, mít se co možná nejlépe, mít všechno, neohlížet se za sebopu a být jen šťastní a když se tak nekoná, ukončit co nefunguje a pouštět se do dalšího. A že by byl někdo vděčný jen za to, že se vůbec narodil a může žít tam kde může žít?...(27.9.2008)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +poutavý medailonek -jinak standartní 13.tá komnata/// Luba Skořepová je mi sympatická. Dokonce už když jsem byl mladší jsem ji někde výdával a už tehdy na sebe dokázala strhnout pozornost. To, že se i ve svém věku nadále věnuje divadlu a filmu mě fascinuje a její názory se mi líbily. Její vyprávění mi pak přišlo celkem dojemné./// Celkem 83%///(27.7.2009)