13. komnata Luby Skořepové (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní / Životopisný

Česko, 2008, 26 min

Martin Čech
  • arcticsky

13. komnatu hodnotím jeko celek - a tento bulvárně zabarvený pořad se mi nelíbí. Nevím, co vede známé osobnosti takto zbytečně se "dávat na veřejnost".(26.4.2009)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +poutavý medailonek -jinak standartní 13.tá komnata/// Luba Skořepová je mi sympatická. Dokonce už když jsem byl mladší jsem ji někde výdával a už tehdy na sebe dokázala strhnout pozornost. To, že se i ve svém věku nadále věnuje divadlu a filmu mě fascinuje a její názory se mi líbily. Její vyprávění mi pak přišlo celkem dojemné./// Celkem 83%///(27.7.2009)

Tenhle díl nepatří mezi ty nejhorší. Naopak bych řekl, že je lehce nadprůměrný. Luba Skořepová je hodně svérázná herečka se nezaměnitelným projevem. V osobním životě si stvořila jakýsi svůj vlastní svět a v něm nachází klid a harmonii. Můžeme si o tom myslet co chceme, ale rozhodně stojí za to se na tento díl podívat.(9.8.2013)

Pro mě je od ní nejzajímavější, když povídala o svých partnerských zkušenostech. V seriozních filmech dostávala malé role, v blbinách větší.(19.8.2010)

Tento cyklus dokumentů (medailonků či profilů) o neřestech či potížích známých osobností hodnotím jako celek, jako projekt. Pravda, některý dokument je lepší než jiný, ovšem to jistě záleží na tom, jak dobrý, špatný, či pestrý příběh si pro nás připravil daný protagonista. [8/1O] Ljuba Skořepová: neznám / vadí mi / neutral / mám rád(1.11.2008)