13. komnata Luby Skořepové (TV film)

Dokumentární / Krátkometrážní / Životopisný

Česko, 2008, 26 min

Martin Čech

Pro mě je od ní nejzajímavější, když povídala o svých partnerských zkušenostech. V seriozních filmech dostávala malé role, v blbinách větší.(19.8.2010)

• Paity

Luba Skořepová patří mezi mé oblíbené české herečky. Jako puberťák jsem navíc měl rád erotické scény, ve kterých občas něco odhalila. :)(11.6.2012)

Na 13. komnatu se nedívám často, ale ta o Lubě mě zajímala, protože jsem tady tady na csfd psal její biografii. Tato nesmírně energická a obdivuhodná osůbka by měla být příkladem pro všechny. Její názory jsou docela zajímavé a k zamyšlení? Jako např. kdo vymyslel, že by člověk měl být jen šťastný a štěstí neustále vyhledávat. Co když je tím správným údělem taky bolest? Souhlasím s ní, že valná většina dnešního světa se pořád honí jen za tím, mít se co možná nejlépe, mít všechno, neohlížet se za sebopu a být jen šťastní a když se tak nekoná, ukončit co nefunguje a pouštět se do dalšího. A že by byl někdo vděčný jen za to, že se vůbec narodil a může žít tam kde může žít?...(27.9.2008)

• IllIlIlIIl

Divácká přitažlivost závisí zejména na osobnosti, o které zrovna díl je. Ale přesto hodnotím tento cyklus jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. 50%(29.11.2008)

TV/// Obsazení 9/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +poutavý medailonek -jinak standartní 13.tá komnata/// Luba Skořepová je mi sympatická. Dokonce už když jsem byl mladší jsem ji někde výdával a už tehdy na sebe dokázala strhnout pozornost. To, že se i ve svém věku nadále věnuje divadlu a filmu mě fascinuje a její názory se mi líbily. Její vyprávění mi pak přišlo celkem dojemné./// Celkem 83%///(27.7.2009)