Fur TV (TV seriál)

Fur TV

Komedie

Velká Británie, 2008

Chris Waitt

Komentáře uživatelů k TV seriálu (98)

Najrozporuplnejšie emócie vyvolávajúci majáles bábok, aký svet kedy videl. Závysí len od prístupu, či bude pre vás odporný, alebo geniálny.(5.5.2012)

Nějaké díly skvělé, ale naopak i slabší..(25.6.2011)

Proč toto proboha srovnáváte se South Parkem? Kvůli sprosté mluvě? South Park pod touto slupkou skrývá propracované příběhy a narážky na reálný svět. Zato Fur TV je jen odporná vulgární pornografická šílenost, která z banálních vtipů a klišoidních situací dokáže udělat naprosté peklo. SP i Fur TV jsou odlišné jako den a noc, ale oba je zbožňuji :-))).(20.12.2009)

Docela šílenost s těmito plyšáky. Nejvíc mě asi dostaly druhy metalu a to konkrétně Progressive Vegetarian Grindcore. :D(7.10.2015)

Parádní seriál, neuvěřitelně jsem se smál. Bez přestávky. Chci být jako ten uhoněnej Mervin, takový hovado se jen tak nevidí. Totálně vysmahlej seriál, jen je škoda že vzniklo jen 8 dílů. Chci víc!(9.6.2012)

Chcípám z toho!(22.5.2011)

Slabo dobre vtipná náúčna relácia..ako správne zasúvať:)(15.3.2009)

;-D(4.6.2011)

Not everyone likes Metal - FUCK THEM! 85%(29.5.2011)

• Marek1991

Úchylné, ale vtipné, týmto sa dá baviť iba z recesie a určite je to vhodné len pre dospelých.(5.4.2012)

Nejúchylnější a nejfekálnější maňáskovina!(7.8.2010)

• Macejko

Zase raz som si stiahol celý seriál kvôli jednej vynikajúcej scénke. Pri Lucky Louiem to bola legendárna "Bůh je obří pí*a" a pri Fur TV zase "Huňatej posranej průvodce metalem". A rovnako ako v prvom prípade, aj toto bola najlepšia scéna z celého seriálu. Zvyšok bola iba neveľmi vtipná vata s iba málokedy fungujúcimi hláškami. Neurážalo ma to, ale na tri hviezdy to skrátka nie je.(6.2.2011)

Něco tak plyšově úchylného může stvořit jen MTV :D příběhy plné násilí, hnusu a hlavně sexu v podání 3 ojedinělých hrdinů, sexuálního závisláka Lapeña, nasilnického ožraly Eda a chronického masturbanta Mervina. Rozhodně se nudit nebudete(10.2.2010)

masakr, to nejlepší z nevkusného humoru!(4.9.2010)

"Tento pořad obsahuje humor pro velký, vulgární jazyk, sem tam násilí a scény nepokrytě vyobrazujíci sex mezi lidmi a maňásky, což může někerý diváky šoknout." Řiťák Ed = Můj vzor!(10.1.2011)

Správná úchylárna, jen škoda že trochu narušená demencí určenou pro diváky MTV.(28.8.2013)

debilita pro mentály..a to já jsem. (ne)důstojnej nástupce beavise & buttheada(17.10.2013)

Videl som len prvý diel a už viem, že to bude ultravec. Mám rád filmy a seriály, ktoré si neberú servítky. A toto na servítky serie, grcá, prdí atď. Neuveriteľne úchylné. Tvorcovia musia byť strašné hovadá.(18.11.2010)

Vždycky se u toho šíleně zasměju. Skvělé sprosté řeči. Nejvíc se mi líbil metalovej díl a Jak uvařit hovno. Hudba je také skvělá. Skvělý drsný humor.Kéž by sem měl takový plyšáky!!!(8.7.2011)

Dokonalý, i když má tenhle "perverzní" seriál jen 8 dílů, je to prostě dokonalý. Tlusťoch Ed, Lapeňo a Mervin mě pokaždé dostanou do kolen. Netuším, kdo dostal tak skvělej nápad obsadit maňásky do světa lidí, ale na mě to vážně zapůsobilo. A scénky jako pravidla metalu, nebo Edova super opravna jsou jen ukázky toho jak je tenhle seriál skvělej. Ale lidi, nesmíte ho brát vážně, je to jen pro zasmátí! :D(13.5.2014)

<< předchozí 1 2 3 4 5