poster

Ghajini

 • Indie

  Ghajini

Akční / Dobrodružný / Mysteriózní / Romantický

Indie, 2008, 183 min

Režie:

A.R. Murugadoss

Scénář:

A.R. Murugadoss

Hudba:

A.R. Rahman
(další profese)
 • sochoking
  **

  Gay iný začal úplne ostrou lomenicou. Chlap mal všetky bojové sequencie fuckt zmáknuté na jednotku a kamera tiež nelenila a robila svoje divy. Kedˇ sa rozmáchol tými svojimi kladivami , moslimské čiapky džihádu lietali na všetky svetové strany! No a zrazu nabehol 5 minútový videoklip , po ktorom sa pretancovali k sladkej romantickej komédii a ja som nevedel, kde je sever, akoby mi pritankoval jednu tým svojim kladivom ! No a blbostí je tam nad mieru: akože, ženská predá za njákych sto litrov káru, aby mu dala vatu na liečbu jeho máti, ale netankuje ju, že on veselo vypísal šek na 500 litrov na charitu a bez mihnutia oka ! V každom prípade, aspoň mi za tie tri hodiny došlo, prečo sa v Indii točia tak dlhé filmy. Aby zabili čo najviac času v kine a nemysleli na tu biedu, ktorú tam majú. A pacient s krátkodobou stratou pamäti by mal rozhodne viac huliť, nech si rozjasní tú dlhodobú !(4.2.2011)

 • lenuse
  ***

  Tak oproti původní tamilské verzi je to rozhodně lepší. Ale zázrak to pořád není.(28.9.2009)

 • Tony.cs
  ***

  Nolanovo Memnto natažené do monstózních rozměrů. Když pominu nelogické chování a chyby, kterými se film hemží musím konstatovat, že to není tak zlé. Samozřejmě nechápu Indickou mentalitu, ale ty videoklipy byli fakt moc i na mě. Romantická rovina se mi líbila. Bylo to vtipné, bylo to dobře zahrané, se sympatickou dvojicí. Vlastně jsem se díval na dva filmy, o čemž svědčí i stopáž. Dramatická rovina byla přehrávaná, právě ona byla plná chyb a nelogičnosti, ale stále by to šlo. Kdyby nezrychlovali jinak solidní akci. Choreografie bitek byla fajn, ale to zrychlení bylo absurdní a hloupé. Kdyby ta akce nebyla zrychlená, dal bych 4*, ale takhle to vypadalo, jako by se tam mlátil Charlie Chaplin.(9.10.2013)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,430,627Tržby Celosvetovo $38,316,564(14.5.2009)

 • Shit
  ****

  Ghaniji využívá sice né příliš originální, ale za to velice vděčnou zápletku o pomstě za zavražděnou milou, okořeněnou ještě o hrdinovu neschopnost pamatovat si něco dýl než 15 minut, jelikož mu nějaký šmejdi řádně rozpárali hlavu železnou tyčí a tak tu na řadu přichází starý známý popsaný fotky a samozřejmě vytetovaný nejdůležitější informace na těle hlavního hrdiny, z nichž ta nejzásadnější je samozřejmě ta, že mu zavraždili holku, což se musí každý ráno dozvědět znovu a znovu. Tahle cesta za pomstou je fakt skvěle udělaná, Aamir Khan tam všechny bije neskutečně agresivně a jak smyslů zbavenej a vypadá při tom jako terminátor, navíc je neuvěřitelně vysvalenej, tahle část v přítomnosti je opravdu dobrá, nicméně je tu bohužel opět ten fakt, že indickej film, co nemá ke třem hodinám, není v podstatě ani indickej film, takže se tu dočkáme klidně 40ti minutovýho romanticko-komediálního flashbacku o tom, jak se hlavní postava potkala se svojí dívkou a co se všechno stalo, což je sice možná nenudící a občas zábavný, ale jaksi to totálně rozmělňuje stěžejní linii pomsty a zbytečně to všechno protahuje a zdržuje, ale finální vyřízení účtů stojí za to si počkat.(8.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace