poster

Ghajini

 • Indie

  Ghajini

 • Velká Británie

  Ghajini

Akční / Dobrodružný / Mysteriózní / Romantický

Indie, 2008, 183 min

Režie:

A.R. Murugadoss

Scénář:

A.R. Murugadoss

Hudba:

A.R. Rahman

Střih:

Anthony

Scénografie:

Sunil Babu

Kostýmy:

Arjun Bhasin
(další profese)
 • NoFiction
  ****

  Pro mě indické překvapení roku. A mimochodem herečka alias Kalpana je velice pohledná dívka.(13.2.2011)

 • StanislachKo
  *****

  Všetky tie postrehy typu "čistá vykrádačka Nolanovho Mementa" púšťam z hlavy. Lebo áno, typek tiež nemá hlavu v kondícii zapamätať si co sa stalo 2 minúty dozadu a všetko si tetuje na telo... OK! Ale ten storybuilding resp. tá pribehová gradácia proste berie dych. Málokedy je vo filme stopáž tak využitá ako práve tu.(24.9.2016)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,430,627Tržby Celosvetovo $38,316,564(14.5.2009)

 • Tony.cs
  ***

  Nolanovo Memnto natažené do monstózních rozměrů. Když pominu nelogické chování a chyby, kterými se film hemží musím konstatovat, že to není tak zlé. Samozřejmě nechápu Indickou mentalitu, ale ty videoklipy byli fakt moc i na mě. Romantická rovina se mi líbila. Bylo to vtipné, bylo to dobře zahrané, se sympatickou dvojicí. Vlastně jsem se díval na dva filmy, o čemž svědčí i stopáž. Dramatická rovina byla přehrávaná, právě ona byla plná chyb a nelogičnosti, ale stále by to šlo. Kdyby nezrychlovali jinak solidní akci. Choreografie bitek byla fajn, ale to zrychlení bylo absurdní a hloupé. Kdyby ta akce nebyla zrychlená, dal bych 4*, ale takhle to vypadalo, jako by se tam mlátil Charlie Chaplin.(9.10.2013)

 • lenuse
  ***

  Tak oproti původní tamilské verzi je to rozhodně lepší. Ale zázrak to pořád není.(28.9.2009)

 • - Podle filmu byla vytvořena stejnojmenná hra, podle tvůrců vůbec první indická 3D akční hra. Hráč v ní ovládá Sanjaye, jenž je vymodelován podle herce Aamira Khana. Ten svou postavu i nadaboval. (Raztubyl)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace