Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

Real Tom Hardy

"WE JUST MADE $9.99. AT 4:15 IN THE MORNING? THE GUY'S GOTTA BE A PERVERT JUST LIKE YOU." -------------- Z komédie o vzniku internetového porna sa postupne vykľula slušná krimi s príchuťou ruskej mafie. Hlavný "selling point" celého filmu bol pre mňa bradatý Giovanni Ribisi, ktorého úplne zbožňujem a tu mi znova dokázal, prečo to tak je. Filmu prirodzene nechýba kritika na porno a jeho priemysel, aj keď paradoxne nekritizuje porno samotné, ale jeho užívateľov. Nič samozrejme nebolo povedané explicitne, no veľmi jednoducho sa to dalo z rozličných dialógov vyčítať. Cením zmenu. ()

Dzeyna

Porno průmysl :D Skvělý snímek, který se točí kolem internetových stránek, před kterými si "honí" nejen normální chlapi, ale i atentátníci a teroristé. Vážně vtipně zahrané. Hlavní hrdina Jack, má manželku a dvě děti, ale potká Wayna a Bucka, kteří to vše vymysleli a stali se z nich milionáři, a tak postupem času neměl čas na svou rodinu. Následně ztratil rodinu a dal přednost mladé porno hvězdě Audrey, jejíž stránky využívala právě i vláda k hledání již zmíněných teroristů, ale nakonec se stejně vrátí zpět k rodině. Porno "trojka" nebo spíš jeden z jejich týmu- James zabije omylem rusáka Ivana, a největší leader ruské mafie, který má určitý podíl v jejich byznysu to zjistí a nechává se podplácet a celou dobu je vydírá. Vše Jackovi vychází, má peníze, takže ví, že mu nic nehrozí a tak si z ničeho nedělá hlavu. Celé je to typická americká gangster-porno komedie, ale stojí za to se na ní podívat. ()

Torision

Ta příběhová paralela s podobnejma mafiánskejma filmama (Kokain, Obchodník se smrtí) je tu znát, ale je to takový víc pohodově natočený. Dokáže to bejt napínavý, místama akční a najdou se tu i vtipný scény, který se točej hlavně kolem šílence Ribisiho. Moc příjemná záležitost, u kterýho mě dost překvapuje, že to celkem moc lidí nezná, ale každýmu bych to doporučil. ()

bouncer

Tak takhle mohl vypadat THE SOCIAL NETWORK, kdyby byl o něčem zajímavém :-) MIDDLE MEN se nese na velmi podobné vlně - tématicky i zpracováním, samozřejmě rozdíly tu jsou - místo asociálního uhrovatého studentíka, který sbírá osobní údaje a prodává je dál se tady objevují feťáci, které už nebavilo sledovat porno na VHS-kách a přišlo jim, že internetu chybí nějaký ten obsah pro dospělé. Ale idea je stejná a velký nápad dokáže na internetu vydělat neuvěřitelné množství peněz. A Wayne a Buck změnili podobu internetu možná více než Suckerberg... Ano, MIDDLE MEN jsou podle mě lepším filmem než THE SOCIAL NETWORK. ()

Fiftis

Dobrý snímok na pobavenie a oddych. Príbeh síce mohol určite viac gradovať, miestami trocha nudil, ale celkovo to bolo v poriadku. Náhla sláva a rýchlo zarobené peniaze skutočne dokážu urobiť z človeka trosku. V pornobranži sa točí neuveriteľne množstvo peňazí. Kde sú peniaze, tam je aj FBI a mafia. Keď to všetko prerastie cez hlavu, výsledkom sú vraždy, vydieranie a boj o váš holý život. Tak nejak je to aj v skutočnosti, ale záver býva omnoho tragickejší. Nezabudnuteľná je hlavná dvojka, z ktorou človek zažije veľa srandy a človek sa až diví že je to podľa skutočnej udalosti. ()

• Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)
  • Děj filmu je inspirován skutečným příběhem Christophera Mallicka, který dodnes vede internetovou účetní společnost. Podepsán je pod filmem také jako jeden z producentů. (Othello)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)