Kronika Jacka Harrise, jednoho z průkopníků internetového obchodu, který bojoval se svou morálkou a zároveň se snažil neutopit v moři plném podvodníků, mafiánů, feťáků a pornohvězd.  V roce 1995 měl každý VCR, hudba se prodávala jen v obchodech a internet teprve čekal na svůj velký boom. Podnikatel Jack Harris (Luke Wilson) měl dokonalý život – krásnou rodinu a úspěšnou kariéru. V té době se setkal s Waynem Beeringem (Giovanni Ribisi) a Buckem Dolbym (Gabriel Macht), dvěma génii, kteří objevili způsob, jak dospělým prodávat zábavu přes internet. Jack souhlasí, že jim pomůže a brzy se stane jedním z nejbohatších podnikatelů své doby. Staňte se svědky příběhu tak skandálního, že ani nebudete věřit, že se skutečně stal. Tento příběh je důkazem, že byznys má se sexem velmi mnoho společného – cesta dovnitř je snadná, ale jak chcete ven, jde to sakra těžko. (oficiální text distributora)

BadoXXII

Veľmi zaujímavý námet. Škoda, že si to neudržal režisér na uzde a tak je tu menší bordel v deji (trochu je to celé rozbité, skáče sa v rozprávaní a sposobuje to mierny chaos). Film bol až príliš čierno-biely. Pričom pri Social Network od Finchera si mohol každý divák spraviť názor sám a každému bol sympatickejší niekto iný, Ďalej mi prišli tie udalosti trochu zjednodušené, nereálne až rozprávkové (napríklad záver). Ale dosť bolo kritiky. Jedná sa inak o dobrý film, ktorému u mňa nechýbalo veľa a skoro získal 4*. ()

BoPo

Čo má na svete najväčšiu cenu? Dobrý pocit z kvalitne odvedenej práce, dobrá povesť, čisté svedomie? Ale kdeže. Najväčšiu cenu má originálny nápad. Presne tak. Dostať nápad, ktorý predbehne všetkých. Už len stačí trošku premyslieť marketing a ste za vodou. Má to však jednu veľkú nevýhodu. Začnete priťahovať pozornosť. A to znamená problémy. Presne o tomto je tento film. Kvalitný a zaujímavý, len má človek pocit že je to taký zlepenec. Že všetko už niekde videl. Ale čo si budeme hovoriť. Keby tvorcovia dostali originálny nápad, tak meno George Gallo pozná väčšina divákov. Hold, na nového Scorseseho si musíme ešte počkať. ()

JohnCZ

Film s hodně zajímavou tématikou a neméně dobrým zpracováním. Čekal jsem komedii, ale dostal jsem úplně něco jiného. Dostal jsem film založený na skutečných událostech. Film o chlápkovi, který se dostal k velkým prachům aby se vzápětí dostal do problémů s ruskou mafií a koneckonců i s vlastní rodinou. Middle Men mají skvělé tempo, napětí a velice slušné herecké výkony. Myslím, že si těch 5* rozhodně zaslouží. ()

rikitiki

Jeden z hlavních hrdinů je zároveň spoluautor i producent filmu? Hned mi připadalo, že jeden z trojice, která se zaplete s ruskou mafií, místní mafií, pornem, dětským pornem, drogami atd. je nějak podezřele čistý. Jako andílek, který spadl z nebe a přitom má dost rozumu, aby proplul špinavými vodami, aniž by ztratil víc, než si jen zlehka ušpinil špičky křídel. - Blbost! Tomu se nedá věřit ani za mák. ____ Jinak je to ale fascinující, vzrušující, napínavý a chytrý příběh. Nejspíš jen velmi volně inspirovaný skutečností, než že by tu skutečnost věrně zobrazoval. ()

Spooner

Překvapivě velice zábavná a místy dost napínavá gangsterka, která těží hlavně ze zasazení do začátku pornoprůmyslu na internetu. Scénář je překvapivě velice chytrej, celý je to velice stylově natočený a herecky se taky nedá na co stěžovat. Luka Wilsona jsem snad v lepší roli ještě neviděl a věčně zfetlá dvojice Ribisi/Macht taky pobaví. Jenom ke konci mi to přišlo trochu uspěchané a už to ztrácelo ten šmrnc a zábavnost, kterou si to drželo většinu stopáže. Ale i tak velké překvápko. ()

• Christopher Mallick prohlásil, že film se na festivalu v Santa Barbaře velmi líbil režisérům Oliveru Stoneovi a Paulu Thomasi Andersonovi. Druhý jmenovaný ho dokonce označil za nejlepší snímek, který v minulých pěti letech viděl. (Othello)
  • Silueta dívky z filmového plakátu patří Hollie Winnard. (Adrai)
  • Postava pornoherečky Audrey Dawns, ktorú stvárnila Laura Ramsey, bola inšpirovaná pornoherečkou Anette Dawn. (toi-toi)