Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  **

  Ani jsem to nedokoukal....bída...kde jsou ty proslulé české pohádky??? Proč se teď točí takové hrůzy? Nepamatuji si, kdy mě naposled zaujala nějaká novodobá česká pohádka natolik, že bych si ji pustil po čase znova (jako Pyšná princezna, S čerty..., Tři oříšky...., ad.) ... 2* jsou za Abrháma, Šafránkovou a Skopala...(24.12.2008)

 • Radek99
  **

  Poddaní z podhradí bohorovně berou mladého pana krále kolem ramen, české pohádky jsou i více než 20 let po pádu minulého režimu rovnostářské. A navíc toporně napsané, zahrané i natočené. Tohle nikdy nebude pohádková klasika...(24.12.2013)

 • GeusX
  *

  To je ale bída, za kterou by se i začínající ochotníci styděli. Herecké projevy se snaží působit jakoby přirozeně a bezprostředně až je to naopak působí přehrávaně.(26.9.2014)

 • gogos
  ***

  Neurážející pohádka se zajímavým obsazením, ucházejícím příběhem a perfektní písničkou v podání Martina Dejdara. Vánoční standard - 3*(24.12.2013)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 6/10/// +hudební melodie, příběh, herci -postavy, dialogy/// No není to nesnesitelné, ale klasickým pohádkám se to prostě nevyrovná. Je tu jakýsi pokus o příběh a nebylo by to špatné, kdyby to v určitých situacích nepůsobilo moc televizně a z jiného úhlu moc směšně. Občas to byla taškařice. Královnu ohně zadupat. Pak mě překvapilo nějaké to hudební číslo (asi po 40 minutách) které bylo pěkně nazpíváno. Ale píniček tu moc není, myslím že jen 3-4. A co se týče začínajících herců (Martin Kraus, Anna Fialová), bylo poznat, že je to jejich první role. Jinak ostatním hercům nemám co vytknout, líbili se mi, stejně tak i tato pohádka, ale zázrak nečekejte./// Celkem 65%///(26.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace