Nastala chyba při přehrávání videa.
 • triatlet
  ***

  Výprava sice téměř pohádková, herecké obsazení v podání Abrháma, Šafránkové, Dejdara, Schneiderové, Smutné či Skopala osvědčené, ale scénář slabý. Přitom nápad o sváru vodní a ohnivé vládkyně zajímavý. Kouzla králů prostě narozdíl od československé pohádkové klasiky nezapůsobila, takže je nemusím vidět vícekrát. Příjemná hudba Jiřího Škorpíka, včetně písniček - při songu "Buchet je spousta" hlavní představitelé Petra Tenorová a Martin Kraus působili v takovém klipovitém pojetí v roli kuchtíků nejlíp, ale na celovečerní film nestačili, vypadali spíš jako kluk/ holka z plakátu. Texty písní: Lou Fanánek Hagen, Pavel Vrba. Zpěv: Petra Páchová a Jiří Škorpík (Buchet je spousta), Jiří Škorpík a Dasha (Kouzla králů).(27.12.2008)

 • HoneyBunny
  **

  I když máte špatné triky a průměrné herce, scénář toho může hodně zachránit. Ale české pohádky jsou po téhle stránce stále dementnější (s výjimkou Anděla Páně). Kouzla králů nemají dobrou hlavní linii, nemají vtipné dialogy, jednotlivé linie příběhu nedrží pohromadě. Romantika je minimální, humor infantilní nebo žádný, herci nezaujmou. ČT měla na Vánoce radši zopakovat Zelenkovu Nesmrtelnou tetu.(29.12.2008)

 • Tuax
  ****

  Hlavní hrdina dosti nesymaptický, ale jinak si mě to i získalo. Písnička v polovině příběhu byla bezvadná. Plus ty fantaskní prvky sobrazem, prstenem, kamenným srdcem, královnami ohně a vody, ochrannou barierou to bylo fajn. Sice takové seskládané bez aldu a skladu a výprava chvílemi pěkná, chvílemi pustá, ale celkově nadprůměr a nakonec se mi to líbilo. Dokonce i Dejdarův komediant stál za to. Petra Tenorová pěkná, ale jako princezna moc nepředvedla. Josef Abrahám jako Dobromil hodně příjemný vladař. Špatný byl naopak zlý král Vladan, ze kterého nic zlého nebylo znát. Velmi špatně vytvořena záporná postava. To už jeho vojenský velitel v podání Filipa Renče měl mnohem větší temnější potenciál. Triky taky příliš neohromí, ale pořád nebyly tak strašné jako které třeba používají kandské TV filmy. Je to tedy takové polovičaté, něco se povedlo, něco ne, ale přimhouřím oči, jsou svátky a tak bodík navíc tomuhle přidám, zas tak nízké hodnocení si to nezaslouží, je fakt že jako hlavní štědrovečerní pohádku (kdy to mělo premiéru) si to nedovedu představit, na to to nemé ani náhodou, ale jako pohádka na odpoledne v pohodě. 7/10(26.12.2012)

 • katasta
  odpad!

  Ty nový pohádky opravdu stojí za kulový! Kraus je strašnej, pohádka je strašná, všechno strašný...(24.12.2008)

 • type_B
  odpad!

  Zápletka vycucaná z prstu v sobě nezapře prvky podřadné fantasy adventury. Děj plyne. Velmi nezajímavým způsobem, žádná dramatická akce, žádné napětí nepotěší diváka. Když k tomu připočtu, že hlavní hrdina je antisympaťák, kterému přejete, aby ho už konečně pověsili, vychází mi odpad. A dotvrzují to jen debilní pokusy o gagy, které má ve scénáři Dejdar.(24.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace