Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogos
  ***

  Neurážející pohádka se zajímavým obsazením, ucházejícím příběhem a perfektní písničkou v podání Martina Dejdara. Vánoční standard - 3*(24.12.2013)

 • Marthos
  *

  Soumrak klasických pohádkových příběhů dochází svého hořkého konce v posledních letech zejména prostřednictvím zmetkové tvorby Zdeňka Zelenky, neurvale demolujícího snad všechny atributy dětské fantazie. Kouzla králů nejsou nic jiného, než další mizerný šunt, podléhající současnému konzumnímu diktátu, v němž se romantika a humor propadly kamsi do ztracena. Ztracený je tu ostatně i divák.(16.8.2010)

 • castor
  **

  Tak takhle teda ne.. Kde jsou ty časy, kdy si tvůrci pohádek nemuseli vypomáhat nesmysly typu „chci princeznu, ona hoří (nebo o co tam šlo), tak ji obejmu a všichni budou šťastní a spokojení, aby i v dalším roce mohli vyprodukovat podobně laděnou pohádku prazvláštních kvalit“..? Aspoň, že té Tenorové to sluší..(26.12.2009)

 • Klobouček
  *

  Všechno bych snad dokázal odpustit, kdyby se tam alespoň něco dělo. Veškerá má kritika padá na scénáristu a dramaturga. Pánové a paní, děláte za peníze daňových poplatníků práci, na kterou evidentně nemáte! Uvolněte místo! PS: Pravda ovšem je, že 3 srdce byli horší.(26.12.2008)

 • J*A*S*M
  *

  Tak tenhleten "film"... anebo víte co - radši nic. Jsou přece Vánoce.(24.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace