poster

Sofie a ukradený poklad (TV film)

Pohádka

Česko, 2008, 57 min

 • rt12
  ***

  Pro děti dobrý.(20.5.2014)

 • Tommassi3
  **

  "Lepší žádná pokladnice, než prázdná, že ?!"(26.1.2014)

 • otík
  ****

  Jedna z mála nových televizních pohádek, která opravdu stojí za shlédnutí. Dobrý příběh, herci v dobré formě, žádné zběsilé scény s čerty, prostě taková ta správná uklidňující pohádka pro nedělní odpoledne. Co více si přát? Škoda jen asi od půlky filmu stále se opakující otravné hudby. Hudba: Miroslav Kořínek(4.9.2011)

 • argenson
  ***

  Příjemná inovace v tom, že král nebydlí na honosném zámku, ale v jakési alpské horské chatě. Ze spousty pohádek vycházejí králové jako natvrdlíci, tady to ovšem Jan Hrušínský záměrně přehání až ke karikatuře sympaticky zdegenerovaného tydýta. Nemá to hlášky, nemá to ani pohádkové atributy, zato vtip a dokonce detektivní zápletku. K tomu bonusově vzácné setkání bratrů Rašilovových, kteří tu ovšem v kabátech vypadají jako parodie na estébáky:-)(11.11.2012)

 • triatlet
  ***

  Celkem legrační pohádka, která zaujme rolí bratrů Rašilových. Ti hrají bratrský pár princů, jimž se přezdívá Dodo a Bobo. Herecky přesvědčiví jsou i další aktéři: král (Hrušínský), královský poradce (Kříž) i loupežník (Töpfer).(2.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace