Tento zábavný duchaplný bollywoodský hit vypráví příběh Jaie a Meery, moderního indického páru,který žije v Londýně. Mají se rádi,ale dávají přednost kariéře před vztahema nakonec se rozejdou. Meera odjede do Indie, zatímco Jai zůstává v Anglii, kde potká Veera. Ten věří na lásku za každou cenu a přesvědčí Jaie, aby Meeru neočekávaně navštívil… (Festival bollywoodského filmu)

T2

Rozpočet INR 560miliónov ($10miliónov)Tržby USA $2,430,083Tržby Celosvetovo $23,700,000║ Deepika Padukone ako vždy upúta, len Saif Ali Khan sa mi tam až tak k nej nehodí. Príbeh v pohode. /60%/ ()

larelay

az na ten rozpacity zaciatok je to fajn film, sice s otrepanym pribehom, ale krasnou vypravou, hudbou a celkovo hlavni protagonisti boli velmi sympaticki. U mna rozhodne prekvapenie, ze to bude "az" takto dobre, som necakala. ()

Niktorius

Slabší tři hvězdy pro romantickou (skoro)komedii, která se nedokázala vymanit z banálnosti, ani mne přesvědčit o tom, že ústřední postavy nejsou obyčejní hlupáci a je nějaký důvod jim fandit. V jejich jednání jsem viděl víc nedomýšlivost, naivitu a nezodpovědnost, než nějaký portrét "lásky dneška". Neposkrvněnou pochvalu si ovšem zaslouží produkční kvality - ach, kéž by takhle vypadaly i české filmy... ()

rikitiki

Saif Ali Khan se zamiluje a to hned nadvakrát a v obou případech osudově. Je to zajímavé srovnání, jak Indové prožívali lásku někdy v šedesátých letech (kdy s dívkou nebylo ani možné veřejně promluvit, aby nebyla zostuzená) a v současnosti, kdy je předmanželský sex běžnou záležitostí a bere se to na lehkou váhu. Postava, kterou hrál Saif v současnosti, byla občas na ránu. Evidentně ta holka ( taky pěkný trdlo) čekala a čekala a on ne a ne se vymáčknout. Setkání s postarším milovníkem, který odvypráví příběh své lásky z časů mládí, mu pomohlo vyznat se sám v sobě. Svým způsobem je tak film poctou starým tradicím, morálce a zvykům, protože ty z tohoto srovnání vycházejí jako čistší a hlubší (jestli tomu budeme věřit nebo ne, už je jen na nás). SHRNUTÍ: I opětovaná láska může přinést trable. ()

ScarPoul

Imtiaz Ali ma asi veľmi ťažko bude sklamávať. Jeho filmy sú strašne fajn a každý má v sebe niečo iné - špecifické. Jediné čo mi na nich vadí sú piesne , ktoré nedosahujú takého ultimate guilty pleasure statusu aký mávam z iných filmov, ale mimo sú to príbehy plné fajn postáv, osudovej lásky, milých momentov a pekných prostredí. Ali Khana mám rád a Padukone zbožňujem. Preto mi tento easy mix love story a dvojice poprepletaných príbehov strašne sadol. Na základe svojej dĺžky je to presne tak akurát zábavné a cheesy, aby mi to spríjemnilo večer a zároveň dalo znova chuť zájsť si do indickej na nejakú pochutinu. ()

Aljak

Z tohto filmu mám veľmi zmiešané pocity. Na jednu stranu sa mi veľmi páčila kompozícia tohto filmu, ktorá prezentovala dva dilematické príbehy Lásky a priateľstva. Na druhú stranu ma ale vôbec neoslovili postavy, ktoré sa občas správali akoby mali bipolárnu afektívnu poruchu. To by ale nevadilo, však to sa v Bollywoode stáva pomerne často - lenže celý ten vzťah medzi Jaiom a Meeru mi prišiel taký ako "nechcem pre teba nič obetovať, ale zároveň ťa nechcem stratiť". Proste, akosi som si nedokázal k ani jednému z nich vytvoriť nejakú sympatiu, práve naopak, išli mi skôr poriadne na nervy svojou nerozhodnosťou, alibizmom a sebectvom. Ale ako som povedal, po scenáristickej stránke to bolo relatívne dobré. Na viac ako 3* to žiaľ nevidím. ()

Andrea1717

Som veľmi nekritický divák ako tak sledujem, ale vražedná kombinácia v tomto filme je proste úžasná Imtiaz, Ali Saif a Deepika a výsledok stojí za to. Film s úžasnou atmosférou a patričnou dávkou tej elektrizujúcej sily dobrého indického romantického filmu. Musím sa priznať, že som sa počas sledovania pristihla pri tom ako sa podvedome usmievam, nie že by tam bolo niečo smiešne, proste len tak z dobrého pocitu, ktorý spôsoboval tento film. Určite sa zaradil na popredné priečky mojich najobľúbenejších. Deepikin úsmev je nádherný a tá Aliho odzbrojujúca rozpačitosť, kto vie či ju len hrá :-) ()

StanislachKo

Bolo to sympatické, Deepika a Saif úplne naporádku, hudba... jedna z tých, čo sa Ti zacvakne v hlave a spokojne si ju na youtuboch ideš 4 hodiny, ale vyššie sa nedá. Moc naivity... fakt, že MOC! + to prelínanie príbehov malo síce logiku, ale fatálne to pokazilo tempo jeho dávkovania. Celkovo neublížilo, ale... chápete... ()

bobby_jean

Breakup party? To su mi napady :) Príbeh je síce pomerne jednoduchý a s jasným smerovaním, no ubieha plynulo a nenútene a hoci aj srdco občas zabolelo, pocit ostal na zaver prijemný (i keď trochu horkosladký... ) a Deepika je naozaj krásna... Pokojne by si aj 4 zaslúžilo. „Aby som na Teba zabudol, povedal som, že chcem odstup. Teraz mi ostáva len ten odstup. Je bolesťou, ktorá lásku len prehlbuje.“ (pekný text ) ()

DanielP.

Tento snímek mě velice mile překvapil. Bollywood až tak nesleduji a poslední snímek byl z roku 1995. Ale zde jsem se přesvědčil, že Indie má stále co nabídnout. Děj je sice předvídatelný, ale přeci jen v tom Indickém podání je i přesto velmi odlišný. ()

polko

Velmi prijemny indicky romanticky film ktory by sa uplne v pohode mohol premietat aj u nas. Je zaujimave sledovat. ()