• fannah

Kromě záběru, jak Whoopi Goldberg jede přilepená ke kolečkové židli tu není vůbec nic.(28.5.2007)

• Chrustyn

Úplně jiný styl než byl první díl. A možná proto je to tak slabý.(3.9.2007)

• ajuska

Hodně trapný odvar, který má s celkem slušnou jedničkou společný snad jen název. Všechno, co v jedničce za něco stálo, se tady kamsi vypařilo a zůstal jen nudný film s klišovitou zápletkou i rozuzlením.(11.2.2006)

Děte se všichni vysrat. Je to sqelej film!!!(27.7.2006)

• kingik

Brrrr.....to byl ale odporný film. Měl všechno, co ve filmu nesnáším, od hrozných herců přes děsivý scénář až nesoudnou režií konče. Už první díl nestál za nic, ale tohle je propad do 150 hajzlu. Nesnesitelně jsem u něho trpěl a snad poprvé jsem měl chuť to vypnout. A to jsem nikdy neudělal. Taková malá noční můra.(13.2.2009)

• - Keď otec Thomas hovorí sestrám, že Deloris je zabávačka v Las Vegas, sestra Mária Robert zdvihne ruky k svojej tvári. Hneď na to ich má ale zložené po boku tela. (martin1m2)

• - V scéne, keď deti dajú Deloris na stoličku lepidlo a ona sa pozerá cez dvere, v dolnom rohu si môžete všimnúť nápis "ass" z názvu "music class", ktorý je prelepený. Keď však otvorí dvere, aby vošla dovnútra, nápis "music class" je úplne čistý a celý. (martin1m2)

• - Když jsou studenti na basketbalovém hřišti, postava Lauryn Hill Rita začne rapovat, což ale nebylo vůbec ve scénáři. (HappySmile)