• Boss321

První díl skvělý a jistým způsobem i ojedinělý, ale pokračovaní se opravdu moc nepovedlo, nebýt hudby, která tedy není můj styl, ale na tomhle snímku patrně to nejlepší.......(19.9.2007)

• tron

Príšerná slabota, robustný Bill Duke mal zostať pri herectve (nezabudnuteľný seržant Mac v PREDÁTOROVI). SESTRA V AKCII 2 má zlé všetko, cez trápny podtitulok (OPÄŤ V HABITE) cez nové podporné postavičky (Jennifer Love Hewittová dopláca na zbytočnosť postavy) až po úplne zbytočný dôvod, prečo by sa niečo také malo stať ešte raz. A Thomas Gottschalk k tomu, musím pokračovať? Dokonca už ani osvedčené staré tváre z minula (v čele s Whoopi Goldbergovou a Maggie Smithovou) nedokážu skapané tempo oživiť a keďže už originál bol zaujímavý hlavne kvôli skvelým pesničkám a tie v dvojke TAKMER NIE SÚ (!!!), nemáme sa o čom baviť, nemyslíte?(3.11.2004)

• IllIlIlIIl

Opravdu nemám rád Whoopi Goldberg a nejen k ní, ale už i k tomuhle filmu mám silnou averzi.(26.11.2007)

Pro mně osobně kupodivu o malilinko lepší než jednička. Puberťáci ve třídě jsou patřičně rebelující (i když herectví ani zbla nepobrali) a hudební číslo na konci mě pokaždé pobaví. Hrozné béčko!(8.4.2009)

• Cival

Sice klišé nad klišé, dialogy slzopudné až hanba, ale na to, že je to deset let starý, se to ještě celkem slušně drží v mezích koukatelnosti. Hlavně díky hudebním číslům to naní úplně pekelná nuda maximálních rozměrů.(16.10.2003)

• - Deedee Magno, jedna ze studentek hudební třídy sestry Mary Clarence (Whoopi Goldberg), je bývalá členka popové skupiny The Party, kterou na začátku 90. let vytvořil Disney (což je i producent tohoto filmu). (HappySmile)

• - Když jsou studenti na basketbalovém hřišti, postava Lauryn Hill Rita začne rapovat, což ale nebylo vůbec ve scénáři. (HappySmile)

• - Velká pozornost se věnovala tomu, aby byly ruce Jamese Coburna (pan Crisp) vždy úplně nebo aspoň částečně zakryty, neboť trpěl artritidou. (HappySmile)