Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Divočák
  ****

  Neptejte se proč, ale mám pro tenhle film prostě slabost.(5.7.2007)

 • Dever
  **

  Soundtrack Marc Shaiman a Miles Goodman: 1. Greatest Medley Ever Told ,2. Never Should've Let You Go ,3. Get Up Offa That Thing/Dancing in the Street ,4. Oh Happy Day ,5. Ball of Confusion (That's What the World Is Today) ,6. His Eye Is on the Sparrow ,7. A Deeper Love ,8. Wandering Eyes ,9. Pay Attention ,10. Ode to Joy ,11. Joyful, Joyful ,12. Ain't No Mountain High Enough ,(11.5.2011)

 • Marek1991
  **

  Dosť naivný film s ďalším splnením americkým snom. Moderná kultúra 90. rokov na plné obrátky. Dobré piesne, všade plno úsmevov, nezmyselne klejúce mníšky a ostatní pracovníci náboženskej školy, rodičia a štátni zastupitelia, ktorí zmenia názor ako obratom na všetko, po výhre v súťaži a kopa iných nezmyslov a hlavne plno klišé. Film o rebelujúcej mládeži a zlej finančnej situácií v štvrtiach v amerických mestách, tak takých filmov je veľa. Ja som si tento nikdy nejak neobľúbil.(5.10.2012)

 • juta
  ***

  Na jedničku to nemá, ale známé tváře opět potěší. I když některé pasáže nejsou úplně záživné, tak se na to čas od času rád podívám.(8.5.2012)

 • Indiana
  **

  Fakt jako že sem se u toho vařil. Zlatá jednička.(6.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace