Jasně že tenhle film si zaslouží tak dvě hvězdičky, ale co si rozhodně NEZASLOUŽÍ, je účast v seznamu nejhorších filmů. A já udělám všechno pro to, abych to odvrátil.(20.12.2004)

• Kordus

Dobrý písničky... :) To je bohužel celý :((4.12.2004)

• kingik

Brrrr.....to byl ale odporný film. Měl všechno, co ve filmu nesnáším, od hrozných herců přes děsivý scénář až nesoudnou režií konče. Už první díl nestál za nic, ale tohle je propad do 150 hajzlu. Nesnesitelně jsem u něho trpěl a snad poprvé jsem měl chuť to vypnout. A to jsem nikdy neudělal. Taková malá noční můra.(13.2.2009)

Neptejte se proč, ale mám pro tenhle film prostě slabost.(5.7.2007)

Musím říct, že i když má Sestra v akci 2 horší hodnocení (a překvapuje mě to - jedná se prostě o nenáročnou komedii a tak to beru) než jednička, tak se mi líbila o něco málo víc. No a když se řekne Whoopi Goldberg, tak si jí prostě já osobně ihned vybavím v černém hábitu jeptišky! :) Nejvíc nádherný na celém filmu je písnička Happy Day - s tou mám snad spojený celý film... a velmi, velmi mě baví ten černošský projev, ty vejšky a jak to ten sbor rozjede... :) Dávejte si tomu klidně odpady, ale mně se to líbí! :)(15.7.2009)