Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DaViD´82
  *****

  Nomen Omen. Komiksárna o děckách, která však pro děcka ani v nejmenším není. Přetéká totiž hektolitry krve, vrší se v ní haldy usekaných končetin a jedenáctiletá holčička tu jen tak mimochodem během masakrování desítek těl na porážku cedí sprostá slůvka s takovou kadencí, že i Pohlreich by se uraženě klidil do koutku. A světe div se, přes vše výše zmíněné to není myšlenky prosté a jakkoli je to zpočátku odvázané a vtipné, tak to naprosto plynule přejde v seriózní a velmi hutnou záležitost. Matthew Vaughn prostě i do třetice dokazuje, že je svůj a to hodně svůj. Což je dobře, hodně dobře.(29.4.2010)

 • BadoXXII
  *****

  FUCKING AWESOME!!! Vážení, máme dočinenia s KULTovou záležitosťou. (film roka)(1.5.2010)

 • Nathalie
  ***

  Kiss Fanboy´s Ass. Nedomrlé potácení mezi poctou hrdinským komiksům a jejich zlehčováním, nedomyšlené přepínání mezi realitou a surrealitou, násilí pro generaci online, kterou už nepřekvapí ani mučení a popravy v přímém přenosu. Tam, kde Iron Man boduje ironií, Zombieland hravou dekadencí a Watchmeni přemýšlivým filozofickým přesahem a podvratnými otázkami, se Kick-Ass paradoxně bere vážně a z hry comicsový geek civilním superhrdinou se stává maškarní bez nadsázky. Tak proč tak vysoko? Dvě slova. Chloe Moretz. Něžná dívenka s kolty za pasem, před kterou by couvl i prezident NRA. A sakra rychle.(8.5.2010)

 • EdaS
  ****

  70% Zklamání. Nemám rád srabácké filmy, které se tváří jak jsou chytré a jak mají na víc, než váš oblíbený comics, a pak úplně stejně skončí u vážně se beroucího melodramatu. Chtěl jsem pořádný nářez. Tohle je jen nářez jen trochu.(11.5.2010)

 • Matty
  ****

  Guilty „fucking“ pleasure. 85% Zajímavé komentáře: Marigold, Flipper, Mertax, Botič, Rosomak, Kaluž(30.4.2010)

 • - Spoiler: Během scény, kdy Mark Strong (Frank D´Amico) sleduje záznam z útoku na skladiště dřeva, hraje hudba Johna Murphyho, kterou složil již dříve k filmu 28 dní poté (2002). (Caaslav)

 • - Scéna s bazukou, ve které zazní věta "Say hello to my little friend!", je odkazem na film Zjizvená tvář (1983), kde stejnou větu pronáší postava Al Pacina. (Witta)

 • - Ve filmu je řečeno, že zbraň Mk 153 Mod 0 SMAW je bazuka. Její vzevření ale poté působí jinak.  (dc125)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace