Chtěl bych být Claudií Schiffer! Mít za manžela Matthew Vaughna, nechat ho skládat poctu mé kráse přímo na stříbrném plátně a navíc v tak nakopávajícím bijáku, že se tomu těžko věří. Nenechte se ošálit cool pubertálním pozlátkem. Kick-Ass je velmi vyspělým žánrovým crossoverem, odvážně pracujícím s comicsovými zákonitostmi - napadá je zezadu i je drze využívá. Navzdory všudypřítomné nadsázce se Kick-Ass může pochlubit chytlavě vystavěným příběhem, v němž se emoce daří vymámit i na úkor přepálených strašáků v legračních kostýmech, gradace funguje na výbornou a finále je přímo snové. Jenže není to jen akčňák na efekt, jatka s účelem pro účel, ale fantasticky jistě uchopená smršť, jejíž každé ťuknutí bokem (do hrdinských báchorek, YouTube, módních trendů a popkultury obecně) filmu přidává na trefnosti. Kick-Ass je Spider-Manem pro dekádu Facebooku a Klubem rváčů v kontextu kreslených povídaček. Lahůdka.(19.5.2010)

70% Zklamání. Nemám rád srabácké filmy, které se tváří jak jsou chytré a jak mají na víc, než váš oblíbený comics, a pak úplně stejně skončí u vážně se beroucího melodramatu. Chtěl jsem pořádný nářez. Tohle je jen nářez jen trochu.(11.5.2010)

No, akce neni tak kulervouci jak jsem cekal, hlasky taky ne a brutalita a sprostarny rovnez ne, ale stejne to je paradni narez. Ono je to proste takovej desnej mix zanru, kterej si na jednu stranu dela prdel ze superhrdinskejch filmu, jenze na druhou stranu, vetsinou se to zmuze jen na zesmesnovani Spider-mana a stejne film spoustu typicky superhrdinskejch scen vyuziva. Neni to bohuzel ani nejaka ultimatni akcni jizda, akce by mohlo bejt vic, to zaprve, za druhe ji vetsinu obstara asi tak osmileta holka, coz by nevadilo, masakruje fajnove, horsi uz je, ze nema zadnyho poradnyho protivnika, vsichni jsou jen takova anonymni banda. Navic pan hlavni zaporak taky neni buhvijakej. A i kdyz tu kazdej zasah do tela udela krvavej cakanec, za nejakou brutalitu bych to neoznacil, to plati i o sprostejch hlaskach, nejakejch zapamatovani hodnejch hlasek tu moc neni a film se spokoji s nakym tim fuck. No a co se tyce triku, ty obcas neprijemne zaskripou. Ted to vypada, ze sem to desne sprcal, ale to neni pravda, i pres tohle vsechno to je skvela jizda s jen par hluchejma momentama (vetsinou porady zaporaku), navic herci jsou vcelku fajn, Cage sice v civilu vypada jak desnej chcipacek, ale jednu akcicku si precejen uzije a Mintz-Plasse je sice opet typickej McLovin, ale tentokrat i trochu hajzl a jeho postava nakonec byla docela zajimava. No a navic zaver je fakt skvela jizda, i kdyz by mohlo bejt mrtvol vic. No ale to sem porad nezminil jednu zasadni vec, bez ktery by byl film polovicni, ne neni to rezijni um Vaughna, i kdyz i tady ukazuje, ze to je skvelej reziser, mam na mysli hudbu. Ta je totiz absolutne genialni, pohybuje se od hrdinsky, pres akcni a drsnackou az po infantilni, ale ke scenam vzdy skvele sedne a dela dobrou pulku zazitku z filmu. No takze proste jsem se ty dve hodinky fajnove bavil a to, ze to lehce prcam, znamena pouze to, ze pokud skutecne bude druhej dil, je tu jeste prostor, aby byl o kus lepsi.(11.5.2010)

Můj milovaný tatínku, víš že jsi nejdůležitější chlap v mém životě a že jsem nikdy neměla výhrady k tvé výchově, ale po zhlédnutí Kick – ass začínám pochybovat, zda mi tvá výchova byla k něčemu platná. Ano, umím chodit, mluvit a díky tvému posílání mě do školy jsem se naučila i číst a psát. Jenže když mě někdo přepadne na ulici, neubráním se. Ledaže bych ho umluvila k smrti. Proč jsi mě neučil bojovým uměním? Proč jsem od tebe nedostala nůž? Proč jsem nikdy nedržela v ruce zbraň? Proč nemám fialovou paruku a superhrdinský kostým? Udělal jsi ze mě obyčejnou holku :o( Nevadí, mám tě stejně ráda a fialová paruka by mi neslušela :o) Ale dost smutnění, začíná chválení. Pan Vaughn mě úplně odrovnal sladěním akce a hudby. Každá akční scéna mi pořádně zpomalovala dech, vymámila úsměv na rtech a přivodila orgasmus (několikrát). Co víc si mám tedy přát? :o) Kick – ass je rozhodně klenot mezi svými kolegy, který překypuje nejen pořádnou akcí ale i "inteligentním" vtipem, dramatickými scénami a znamenitými hereckými výkony :o)(17.5.2010)

Nejkomiksovější ze všeho komiksového a zároveň fakt boží.(20.5.2010)