Nomen Omen. Komiksárna o děckách, která však pro děcka ani v nejmenším není. Přetéká totiž hektolitry krve, vrší se v ní haldy usekaných končetin a jedenáctiletá holčička tu jen tak mimochodem během masakrování desítek těl na porážku cedí sprostá slůvka s takovou kadencí, že i Pohlreich by se uraženě klidil do koutku. A světe div se, přes vše výše zmíněné to není myšlenky prosté a jakkoli je to zpočátku odvázané a vtipné, tak to naprosto plynule přejde v seriózní a velmi hutnou záležitost. Matthew Vaughn prostě i do třetice dokazuje, že je svůj a to hodně svůj. Což je dobře, hodně dobře.(29.4.2010)

FUCKING AWESOME!!! Vážení, máme dočinenia s KULTovou záležitosťou. (film roka)(1.5.2010)

Kiss Fanboy´s Ass. Nedomrlé potácení mezi poctou hrdinským komiksům a jejich zlehčováním, nedomyšlené přepínání mezi realitou a surrealitou, násilí pro generaci online, kterou už nepřekvapí ani mučení a popravy v přímém přenosu. Tam, kde Iron Man boduje ironií, Zombieland hravou dekadencí a Watchmeni přemýšlivým filozofickým přesahem a podvratnými otázkami, se Kick-Ass paradoxně bere vážně a z hry comicsový geek civilním superhrdinou se stává maškarní bez nadsázky. Tak proč tak vysoko? Dvě slova. Chloe Moretz. Něžná dívenka s kolty za pasem, před kterou by couvl i prezident NRA. A sakra rychle.(8.5.2010)

70% Zklamání. Nemám rád srabácké filmy, které se tváří jak jsou chytré a jak mají na víc, než váš oblíbený comics, a pak úplně stejně skončí u vážně se beroucího melodramatu. Chtěl jsem pořádný nářez. Tohle je jen nářez jen trochu.(11.5.2010)

Guilty „fucking“ pleasure. 85% Zajímavé komentáře: Marigold, Flipper, Mertax, Botič, Rosomak, Kaluž(30.4.2010)

• - Spoiler: Během scény, kdy Mark Strong (Frank D´Amico) sleduje záznam z útoku na skladiště dřeva, hraje hudba Johna Murphyho, kterou složil již dříve k filmu 28 dní poté (2002). (Caaslav)

• - Scéna s bazukou, ve které zazní věta "Say hello to my little friend!", je odkazem na film Zjizvená tvář (1983), kde stejnou větu pronáší postava Al Pacina. (Witta)

• - Ve filmu je řečeno, že zbraň Mk 153 Mod 0 SMAW je bazuka. Její vzevření ale poté působí jinak.  (dc125)