poster

Hon na čarodějnice

 • USA

  Season of the Witch

 • Slovensko

  Honba na čarodejnice

 • Slovensko

  Hon na čarodejnice

Dobrodružný / Akční / Fantasy

USA, 2011, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ****

  Niky, drž se těhlech filmů. Pro mě si už teď hvězda, a to i přesto, že poslední tvoje filmy většina zdejších uživatelů hodnotí méně, než by si skutečně zasloužili. Ať už čaroděje, psychopata, policejního psychopata nebo rytíře se znakem křižáků na meči, všecko ti nedělá problém a mě se líbí, že právě takové filmy si zrovna ty vybíráš. Nikdo jiný na ně totiž nemá odvahu! A nevadí, že tvůj příběh křižáka ukáže tak málo skutečných středověkých kulis a spíš z toho dělá fantasy patlaninu, pořád to bylo něco, co jsem tady chtěl hrozně dlouho vidět. Hon na čarodějnici to byl parádní, i se samotnou čarodějnicí se muselo docela pěkně pracovat. Ty výměny názorů o církvi byly parádní. Neuvěřitelně jste se z toho všeho vykroutili, hlavně abyste pobavili lidi. To teda klobouk dolů. Dokonce i s tvým parťákem Ron Perlmanem, s držkou větší než vrata do chlíva, to vypadalo dost dobře. Ale jo, podle mě to marný pokus nebyl.(10.4.2011)

 • LIVINGDEAD
  *****

  Velkolepá podívaná. BLU RAY: parádní obraz a zvuk. Skvělé herecké výkony. Napětí. Byl jsem opravdu ohromen od začátku až do konce. Po celou dobu jsem měl upřený zrak na obrazovku, nezabýval jsem se vedlejší činností a ani jsem si nemusel hrát s kašpárkem. :-) Dávám 100%.(23.3.2011)

 • Gimp
  *

  Největší sračka jakou jsem viděl v distribuci za posledních pár let (a Cage je zase "ve formě").(11.1.2011)

 • Botič
  *

  Season of another bad movie! Vymítač ďábla křížený Van Helsingem? V nějakém alternativním vesmíru tahle kombinace určitě funguje, ale v Senově podání nikoliv. Takže kladivo na Senu a sem s třetím Hellboyem!(16.3.2011)

 • xxmartinxx
  *

  Ne, že bych měl Van Helsinga nějak zvlášť v oblibě, ale po tomhle si člověk začne Sommersovy upřímné snahy nás bavit vážit. Jinak Cage je nejmenší problém, tu roli by uhrál, kdyby scénář nepsal ten kůň, na kterém Nic celou dobu jezdí.(11.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace