První den zbytku tvýho života

• Francie

Le Premier jour du reste de ta vie

First Day of the Rest of Your Life, The

Drama / Komedie

Francie, 2008, 109 min

Film trochu připomene známější Chlapectví, tento způsob vyprávění se mi velmi zamlouvá a Francouzům se opravdu podařilo vypíchnout nejdůležitější body a zvraty v životě jedné rodiny. Od filmu jsem nic nečekal a jsem příjemně překvapený. 7.5/10(20.1.2015)

i přes pozvolnější rozjezd a pár slabších pasáží tě to nakonec stejně semele a donutí přemýšlet o zbytku tvýho života.. čekal jsem možná ještě o chlup víc, ale jsem spokojen.. a na závěr se nabízí konstatování: "tohle je život"...(25.7.2013)

Lelouchův dvorní herec vedlejších rolí Gamblin konečně dostal parádní hlavní roli a zhostil se jí výtečně. Celý film je takovým krásným záznamem života, někdy hořkým, někdy úsměvným a někdy málem k nežití. Z těch veselejších akcí bych považovala za hodnu zaznamenání především nervozitu před zkouškami v autoškoly a s ní spojené luxusní sólo Gilla Lellouche s dredy.(30.6.2014)

Život Filmová Výzva 2015 od kajda.l (20.11.2015)

Skvelo zostrihané, nevtieravé, iné. Možno som nadstrelil, ale mne sa to fakt ľúbilo:), nazdar(17.12.2014)