Tak v prvom rade by som skratil minutaz, alebo aspon tie sceny v muzeu by som tam nedal vobec. Vzdy, ked sa na scene objavil Johnny Depp, bolo o zabavu postarane, podobnost na Jacka Sparrowa bola jednoznacne citelna, hudba skvela, vsak to by nebol Hans Zimmer. Hned od zaciatku bolo jasne, ze film netreba brat vazne, ze je to opät jedna z dalsich hollywoodskych oddychoviek, ktora ma pobavit, takze niektore akcne sceny treba brat len s humorom. S odretymi usami davam stvrtu hviezdicku, inac by to bolo za 3 ***.(20.7.2013)

Po té vlně nenávisti, která se proti tomuto filmu strhla prakticky ihned po premiéře, jsem se dlouho zdráhal na tento film podívat, až jednou jsem samou zvědavostí nevydržel a film si pustil. Takhle, je to něco, co si pustím podruhé? Ne. Předvádí zde Johnny Depp něco jiného, než v posledních cca 10 letech? Ne. Měl mít tenhle film tak monstrózní rozpočet, jaký ve finále měl (není známé přesně číslo, ale odhaduje se, že i s reklamami a různými promo akcemi se rozpočet vyšplhal až k 300 miliónům dolarů!!!)? Rozhodně ne. Ale na nejdůležitější otázku je naštěstí odpověď taky ne a to "Je ten film opravdu tak špatný?" The Lone Ranger není vyloženě špatný film, troufám si dokonce říct, že je to ideální jednohubka na sobotní večer. Není to nic, co byste museli vidět, nicméně pokud se na něj podíváte, dostane se vám filmu, který i když má přes 2 hodiny a 20 minut, tak uplyne poměrně rychle a na ten čas vás zabaví. Je jen škoda, že stejně rychle na něj taky zapomenete… 55 %.(14.4.2015)

Vzpomínky zmateného indiána Tonta mi podezřele zvedaly náladu, stejně jako jeho pohrdavé ksichty, kterými častoval "hrdinného" osamělého jezdce i "zázračného" koně a dokonce i krmení mrtvého havrana jsem si celkem užil. Kromě těchto atributů a vynikajícího závěrečného vlakového pošťuchování toho snímek zase tak moc nenabídl, ale já jsem se velmi slušně pobavil po celé délce zlehka přemrštěné stopáže.(28.10.2013)

Johnny Depp a jeho magnetický hlas hláškující co tři minuty... a to je při tak dlouhé (zbytečné, sakra jak moc zbytečné) stopáži opravdu velká zábava! Lone Ranger je velká pohodovka, vtipná, místy ztrácí skvěle nastavený nadhled, ale pořád se jedná o pořádně povedenej film!(19.10.2013)

Napíšu zcela naivní komentář, který ten film pro mne vystihuje. Je to moc pěkný film! Bylsem fakt mile překvapen, bavil se po celou stopáž. Navíc se mi líbilo, že byl takový dost temný a relativně drsný, i když to byla prostě dobrodružná komedie. Dvojku nejen že bych chtěl, ale přímo ji očekávám. Kouzlo Pirátů z Karibiku bylo jasně cítit a prostě je to čistá, neškodná zábava...(10.10.2013)

• - Hudbu k filmu mal pôvodne skladať frontman skupiny "The White Stripes" Jack White, bol však nahradený Hansom Zimmerom, pre ktorého sa Lone Ranger stal v poradí už siedmou spoluprácou s režisérom Verbinskim. (Macejko)

• - Jedná se již o pátý film, kde se o režii postaral Gore Verbinski, hlavní roli ztvárnil Johnny Depp a hudbu složil Hans Zimmer. (philip.j.fry)

• - Scéna, kdy se John Reid (Armie Hammer) probudí na vrcholu dřevěné konstrukce, byla natočena na špici skály v takzvaném Dead Horse Point bez použití CGI. Herec tam údajně musel být sám, jelikož by stavba dva lidi neudržela. (Brousitch)