poster

Ať vejde ten pravý

 • USA

  Let Me In

Drama / Horor / Fantasy / Mysteriózní

Velká Británie / USA, 2010, 116 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mil@n.fanatik
  **

  Nemůžu si pomoct, ale tento horor mi k srdci nějak zběsile nepřirostl...2 hvězdy..(5.6.2011)

 • Shit
  ***

  Když člověk viděl původní švédskej film, tak nemá skoro ani cenu na tohle koukat, chybí tomu od atmosféry až po herecký výkony téměř vše a Chloe Moretz a Elias Koteas se do toho zoufale nehodí.(22.1.2011)

 • Dever
  *

  // Production Companies: Overture Films , Exclusive Media Group , Hammer Film Productions, EFTI ,Hammer Films // Horor? nie nie, skôr by som to prirovnal k inému žánru + dĺžka filmu je príliš dlhá. Jedine čo stojí za zmienku je herecký výkon Chloe Moretz.(10.4.2011)

 • Psema
  ***

  Originál byl sice vyprávěný pomalu, ale rozhodně nebyl nudný... Let Me In je vyprávěný pomalu, ale člověk má pocit, že u něj do 30 minut zdechne. Reevesovi se totiž vůbec nedaří roztáhnout atmosférický deštník nad zasněženým městečkem, a už vůbec ne vyvolat emoce, napětí či strach (přestylizované vraždění je akorát směsné), které jsou pro tuhle látku absolutně nepostradatelné. Největší potíž ale přesto tkví v chemii mezi mladými herci, která je vysloveně na bodu mrazu. A těch několik vykrádaček z originálu (občas obohacených o vlastní nápad) z letargie vytrhnout nedokáže. Spíš ji ještě umocňuje. 5/10(25.2.2011)

 • 3DD!3
  ****

  Láska je slepá. Povedený horor podepřený zajímavým příběhem a výbornými hereckými výkony špuntů Kodiho Smita-McPheeho a Chloe Moretz. Originál jsem neviděl a po pravdě řečeno Reevse chápu proč ho (pokud je pravda co většina tvrdí) věrně překopíroval a jen trochu poamerikanizoval. Představte si, že vidíte film. Dokonalý film, který se vám líbí tak jak je. Pak příjde hrabivý americký producent, který řekne, že chce remake. "Vždyť ten film je perfektní, proč ho chceš předělávat?" ptáte se vy. Samozřejmě na tom chce vytřískat prašulky a vaší jedinou možností na minimalizování škod je říct: "Ok já to natočím, ale nech mě to udělat co nejvěrnější originálu..."(30.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace