Ať vejde ten pravý

Let Me In

Drama / Horor / Fantasy / Mysteriózní

Velká Británie / USA, 2010, 116 min

Rozpočet $20miliónovTržby USA $12,134,935Tržby Celosvetovo $28,270,399Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,811,919 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $7,155,006 //počet predaných kusov 502,793║ Technicky vzato to má dobre prevedenie, dobrú kameru, hlavne zábery z idúcich vozidiel ma fascinovali, príbeh ma oproti Švédskemu dokonalému filmu niektoré scénky mierne rozvité čím režisér potešil, že sa snažil dať aj niečo iné do príbehu, čo ho o niečo málo obohatí,... lenže v konečnom výsledku to je len slabý tieň originálu zo Švédska, mladý herci až tak nedokážu vtiahnuť do deja, ich vzťah nemá potrebnú iskru a ich prežívanie v skazenej spoločnosti nemá taký srdcervúci náboj aby sme ich útrapy prežívali naplno, drsnosť a citeľné utrpenie to má ale skôr takú samoúčelnú, čiže toto až tak dej nevystuží, čakal som trošku viac ale na ako taký priemer to má. /60%/(17.1.2011)

...hriešne plytvanie energiou. Nikdy by som si nepomyslela , že k nejakému snímku napíšem tieto slová - " Vydarený , no zúfalo zbytočný ". Prišiel totiž "po záverečnej ".(16.1.2011)

• Cherish

Tak to bylo hodně velké zklamání, originál jsem viděla nedávno, tak jsem ho měla ještě živě v paměti a je nesrovnatelně lepší, toto je podle mě jen nepovedená kopie.(16.6.2011)

• Momo_desu

Ja som po zhliadnutí tohto snímku mala strašne zmiešané pocity. Na jednej strane ta detská láska alebo ako to nazvať bola pekná aj vlastne všeobecne celá tá zápletka ale mňa to množstvo dialógov, kde sa vlastne nič hororové nestalo nebavilo. Ako horror mi to teda určite neprišlo. Ale na tom ani tak nezáleží. Skôr som mala pocit, že film bol dosť zbytočne naťahovaný, preboha veď skoro dve hodiny "hororu" kde sa vlastne nič takého nestalo bola pre mňa nevysloviteľná nuda. Chloë Grace Moretz mám rada ale ona tomu nedopomohla aby ma to dáko viac nadchlo. Bohužiaľ nevidela som originál, čo ma strašne štve pretože, som chcela vidieť hlavne ten ale nezohnali sme to tak som sa musela uspokojiť s remakeom. Nechápem, prečo tí Američania musia, vždy z každého filmu, ktorý nie je z USA spraviť silou mocou remake. Verím, že originál bol určite lepší a dúfam, že raz si ho konečne pozriem.(19.3.2013)

• xxmartinxx

Kdybych měl vymazávač paměti, měl by tenhle film naprosto nový rozměr. Já ho ale nemám, takže je to jen zbytečná kopie.(27.12.2010)