Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

• 666teen

Fakt je mi líto, že mi není 12 let. Nechat si formovat hudební vkus podobnými moribundusy musí být nebývalá slast. Film samotný je stupidní zkazka z tábora, kde k divákovu nekonečnému utrpení chybí jen strážní věže s kulomety, hlad a kouřící krematorium.(9.4.2009)

• Muse

Chce se mi blit...(3.7.2011)

• Skleena

Ouch.(21.7.2012)

• pufina

Demi Lovato (Mitchie) zde ukazuje přesný americký úsměv, který vyzařoval takovou falešnost, že jsem měla chuť jí ty zuby vyrazit, je to taková mladší a tmavovlasá verze Hilary Duff (jako by snad jedna nestačila!) a Joe Jonas (Shane) je zase tak odporně.. hm (řeknu to slušně).. odpuzující a nesympatický.. A tři muzikály ze střední snad nestačily? Příběh typicky nudný, neoriginální a otravný.. Kdybych se někdy příště nudila, radši si zabodnu hřebíky do očí..(3.7.2011)

Průměrná disneychannelová komedie s jonas brothers v hlavních rolích. Demi Lovato taktéž nemám v lásce takže zlé zlé a zlé. Jinak v pořádku, příběh celkem hezký.(6.4.2013)

• - Původní názvy filmu byly Rock Camp Rules a Camp Rock On. (Cheeker)

• - Premiéru filmu sledovalo 8.9 milióna divákov, čo je druhý najsledovanejší Disney Channel Original Movie hneď za High School Musical 2. (Tolf)

• - Natáčení filmu trvalo 25 dní, 7 měsíců pak posprodukce. (Cheeker)