Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

• DJ Obelix

Pro Krista! Ten "emerický úsměv" hlavní hrdinky mě bude děsit ve spánku. Nicméně tento Camp POP má asi chytlavější písničky, než libovolný HSM. Jestli se k tomu někdy náhodou dostanu, ohodnotím. Ale asi se na Demi Lovato nevydržím koukat moc dlouho...(5.12.2008)

• kajas

Slušné písničky, ale to je tak všechno. Zlatý "High School Musical".(21.6.2009)

Film co dokáže nakopnout, pobavit a naladit. Dokonce jsem si u něj i zatančil po celodenním sezení u PC, sice se tam vyskytují pouze popové songy, někdy hip-hopové a z rocku tam je opravdu malinko a jenom takový ten slaboučkej, ale i tak se tento romantický příběh podařilo dobře podat. Žádná zbytečná ohraná milostná akce, ale spíše zobrazení vztahů mezi teenagery, dávám 70% i když to je obyčejný TV film :-) Zkrátka Muzikál ze střední na tento snímek zdaleka nemá.(2.1.2009)

• milka

Po úspěšné trilogii HSM přichází Disney s dalším naivním muzikálem, který je ještě horší než jeho předchudce ze střední školy. Příběh je ještě blbější a naivnější, songy tahají ještě víc za uši a po rocku z názvu ani stopa. Ale to mě zase tak nepřekvapuje. Horší je, že svoje si to zase vydělá, protože to má vlastně i všechno, po čem třináctileté holky touží. Ostatní ale velmi hlasitě trpí a já jsem zvědavý s jakým dílem se setkáme v kinech.(4.1.2009)

Slušná hudební komedie. No jo no stačí se podívat jen jednou.(27.9.2010)

• - Camp Rock je historicky prvním "televizákem" z produkce Disney Channel, který byl ihned po premiéře uvolněn i pro jiné kabelové televize. (Rodriguez)

• - Natáčení filmu trvalo 25 dní, 7 měsíců pak posprodukce. (Cheeker)

• - Původní názvy filmu byly Rock Camp Rules a Camp Rock On. (Cheeker)