Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

• cubajz

přeslazená popová hovadina z Disneyho dílny, plná jeho stájových hvězdiček, sračkovité hudby, kýčovitých vystoupení a drsných póz s elektrickýma kytarama, které hrajou i bez kabelů a zesilovačů...(28.6.2009)

Je to trapárna. Ale hezká trapárna, přesně taková, která se dětem líbí a já jsem tak trochu ještě dítě. Občas sleduji Disney Channel a tam narazím na všechny tyhle hvězdičky. Ač je děj tohoto filmu opravdu TOTÁLNĚ ohraný, tak vím, čeho jsou schopni v každém dílu svého seriálu. A zde alespoň po hudební stránce nezklamali, létali barvičky a hezké úsměvy na ještě hezčích tvářičkách. Uvažoval bych o 4. hvězdě, ale to už bych zřejmě přeháněl. Víc než souhlasím s názorem od VasaX a dodávám, že jsem rozhodně věděl do čeho jdu:).(7.6.2010)

Klasický teenegerský film - na oddych ako stvorený. Akurát predstaviteľka Mitchie- Demi Lovato mi prišla mnohokrát afektovaná a jej úsmev bol často ako keby silený. Ale to boli asi jediné negatíva filmu. A potom už na mňa film pôsobil len a len pozitívne a to aj napriek tomu, že teenegerský vek už mám dávno za sebou. Bolo to svieže, plné energie, plné dobrej hudby (očo sa prispela aj kapela JONAS BROTHERS ). A nechýbali ani ponaučenia pre dnešnú mládež ako napríklad: že je lepšie zostať sám sebou ako sa hrať na niekoho iného.(26.1.2009)

• D.Moore

Říkejte mi, že jsem infantilní a že jsem zřejmě ještě nevyrostl, ale nebylo to na pokakálení se. Hlavní hvězda je Demi Lovato, která je mi opravdu sympatická, a to, že se v jednom kuse kření, mi ani nevadí. Navíc písničky pěkné, chytlavé... jen ten název bych viděl spíš jako PopCamp nebo Camp Poprock... Jo a Jonasy bych věšel za cosi do průvanu. Velké zlo.(15.6.2009)

• pufina

Demi Lovato (Mitchie) zde ukazuje přesný americký úsměv, který vyzařoval takovou falešnost, že jsem měla chuť jí ty zuby vyrazit, je to taková mladší a tmavovlasá verze Hilary Duff (jako by snad jedna nestačila!) a Joe Jonas (Shane) je zase tak odporně.. hm (řeknu to slušně).. odpuzující a nesympatický.. A tři muzikály ze střední snad nestačily? Příběh typicky nudný, neoriginální a otravný.. Kdybych se někdy příště nudila, radši si zabodnu hřebíky do očí..(3.7.2011)