Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

Průměrná disneychannelová komedie s jonas brothers v hlavních rolích. Demi Lovato taktéž nemám v lásce takže zlé zlé a zlé. Jinak v pořádku, příběh celkem hezký.(6.4.2013)

• hladass

Kde kurva zmizel ten rock, co je uvedený v názvu...(16.2.2009)

• ivishka

Nelíbí se mi ani trochu, jak velkou mírou tento snímek kopíruje veškeré teen komedie(ať hudební či ryze komediální). Účast dosti průměrné kapely Jonas Brothers spolu s Demi Lovato, která se svým chatrným sebevědomím a velmi špatným "hereckým umem" působí, že se snaží vytvořit velký nálak na diváka. Hudební tábor se dá natočit lépe. Dokonce bych se i raději podívala na příběhy z hudebního tábora, které se tradují v Prcičkách. Toto je totiž naprostá cípovina.(6.5.2012)

• Morzael

Why the bloody hell, se to jmenuje Camp Rock? Jediny co je na tom rockovy je asi ten nazev. Kdyz prejdu tohle tak mi byl Joe Jonas daleko sympatictejsi nez umely Zac Efron, bohuzel ale hlavni divci postava na Vanessu nema :-) No jinak je to jen dalsi z rady muzikalu, se kterymi se ted roztrhl pytel. Je to neco jineho nez High school musical, ale rozhodne ne lepsiho. Porad vse zustava krasne, proslunene, holky jsou namalovane a ucesene uz kdyz vstavaji z postele. Aspon ze ukazali jak vetsina amiku je povrchnich a namyslenych. Ale ani pokus o dramatickou zapletku se nejak nezdaril... pro me slaby podprumuer(27.10.2008)

• Gemini

U Trona jsem sice zapochyboval, ale bohové mne za mé zakolísání ztrestali. Činím tedy pokání (respektive jsem ho činil dlouhých předlouhých 94 minut) a opět prohlašuji - Disney JE mrtvý. Anebo je mrtvá budoucnost tohoto světa, protože co může vyrůst z dětí - DĚTÍ - přesvědčovaných o vlastní vyspělosti a "vybavených" takovými kulturně-lidskými vzory jako jsou Jonášovi V Tri(k)u a Demi Lovato? Nechám stranou to, co se tu prezentuje jako "originální kytarová tvorba k táboráku" a jen si uzvrátím nad tím, jaká móda se stala z toho, že mediálně vzorové DĚTI zpívají jak Baťovy cvičky stejné oplodňováky, aniž by měly o čemkoliv z toho o čem zpívají potřebné znalosti, tj. skutečné lidské slovo o velikosti toho všeho, a ne prefabrikovanou na lesklém papíře natisknutou snůšku povrchních kydů vymáchaných v rozervu-ti-srdce-na-kusy patosu. Když se pak dozvíte, že to na pohled poměrně sympaticky, chytře a hodně (od slova hodná) vypadající slečna je kamarádka Seleny Gomez (nic proti ničemu), nosí stejně jako ona a Jonášovic kluci "prsten čistoty" (dobře, dejme tomu, ale pochybuju že to má ty správné důvody), a má na levém zápěstí vytetováno Stay a na pravém Strong, není nic špatného na tom, když začnete v hrůze ječet. Proč? No protože to je přece EMO reakce:) Ale vážně - proč by tam měla takové věci, ptáte se? No přece aby, až jí bude opravdu těžce na srdíčku, a bude si chtít podřezat zápěstí, zůstala silná a neudělala to! Až doječíte, můžeme pokračovat;) Co může do pr...kna dubovýho takový house hloupý vědět o tom, co je to problém? Co může vědět o jejich řešení? No asi zjevně jen to, že je lepší se podříznout, než zatnout zuby a něco udělat. Tohle jsou vzory našich mladších sourozenců a dětí? To se asi půjdu taky trošku naříznout:P Těžko natvrdo usoudit, jestli je ta anorexie, se kterou se slečna léčila dva roky po natočení tohohle skvostu, "příčina nebo následek", ale dnešní příspěvek od bratrů Slováků - http://www.jetotak.sk/autonomna-zona/citanie-zenskych-casopisov (který mě BTW zlomil k napsání tohohle komentáře) - mi říká, kde nejspíš bude pravda. A to je peklo, dámy a páni, nebo aspoň jeho popové předpeklí. Zlatý vyšpekulovaný a za každou cenu nevinný HSM. Což mi připomnělo ještě jednu věc, a sice naději, že forma na cosi podobné zpěvu provozující "výkonné umělce" tvarovaná dle zadání "více či méně rozevlátá helma, ksichtík k poňufání a jakožeuhrančivé megaobočí" se už brzo ošoupe k nepoužití. Závěrečné hodnocení? ZLO. 0%, takže se určitě podívejte - ale neplaťte za to ani korunu a nosič po zhlédnutí zničte, aby nepadl do ruky někomu s vývojovými kvalitami lidské bytosti mladší čtrnácti let.(16.7.2011)