Camp Rock (TV film)

Camp Rock

Komedie / Rodinný / Hudební / Romantický

USA, 2008, 94 min

• Deimos

Net/// Obsazení 4/10 Děj 3/10 Hudba 5/10 Prostředí 2/10/// +písničky, hudba, finále, částečně choreografie -scénář, marketing, vše působí hodně vyumělkovaně, Jonas Brothers, naivita všech/// Ehm no, tohle je špatný. Ani ne tak film, který své věkové publikum osloví. Spíše fakt, čím ty současné teen diváky krmí. No a oni jim to samozřejmě žerou. Problém je opravdu v tom, že vše je prvoplánované, od začátku do konce, udělané tak aby se to všem zalíbilo. Jenže jakou to má úroveň. Netvrdím, že to nechápu. Vše je opravdu spíchnuté tak, aby lidi šly na film protože tam je Jonas Brothers a následně aby šly na koncert protože se jim ta hudba vryje pod kůži a mohl bych pokračovat. Z mého pohledu u mě tato kapela totálně propadla. Demi Lovato je na tom o něco lépe, ale i tak mě nedokázala úplně přesvědčit o svém zpěvu, natož o svém hereckém umění. Dle mého Alyson Stoner a Brenda Song jsou na tom lépe. I když najděte mezi nimi 5 rozdílů. A teď se vracím zase k filmu. Čert vem marketing, ten je dnes základem všeho, ale to nemělo zabránit tomu aby tento film byl alespoň dobrý a to se nestalo./// Celkem 33%///(4.2.2010)

• Zíza

Páni, takových zvratů a nečekaných událostí... Kdo by to byl řekl...(25.11.2008)

• 666teen

Fakt je mi líto, že mi není 12 let. Nechat si formovat hudební vkus podobnými moribundusy musí být nebývalá slast. Film samotný je stupidní zkazka z tábora, kde k divákovu nekonečnému utrpení chybí jen strážní věže s kulomety, hlad a kouřící krematorium.(9.4.2009)

• Ev.D.

No to je komedie jak pojďte na mě z boku. Trapná trapárna. Když se na to tak dívám tak absolutně nechápu jak jsem k tomu došla. A bratři Jonasovi úúúú....... hnus! Vřele nedoporučuju.(24.2.2013)

"Stačilo mi 7 minut, abych tohle hodil do odpadu."... Já tenhle film viděla asi stokrát a nechápu, jak někdo může hodit do odpadu něco, co vlastně nikdy neviděl (ale samozřejmě se nechci nikoho dotknout osobně).. Je to vtipné, je to milé a je tam spousta hudby.. Hudební filmy prostě můžu téměř v jakékoliv formě. Herecké obsazení je navíc velmi příjemné.. Demi Lovato i Joe Jonas jsou vynikající (jejich závěrečný duet nemá jedinou chybičku!), ale největší hvězdou filmu je pro mě přecejen Nick a jeho sólo!!! :) Kdykoliv se na Camp Rock kouknu znovu a znovu.. Super film! :)(25.7.2012)