Fantasy / Muzikál / Romantický

USA, 1980, 93 min

Ale tak 80. roky treba to brat s nadhladom :) Bavilo ma to. Pekne skladby, dobra choreografia, naivny dej, gycova stylizacia. Kuzelna jednohubka. 65%(18.5.2009)

Film môjho detstva, z ktorého som si pamätala len krásnu Oliviu a skvelý soundtrack. Keď sa mi po rokoch dostal do rúk, bola som sklamaná. Ale spomienky sú spomienky.(14.1.2011)

Věřte tomu nebo ne, ale tohle byl jeden z mých TOP filmů raného dětství. Dlouho jsem to neviděl, takže nízkému hodnocení tady věřím. Stejně tomu ale musím dát aspoň ty čtyři.(26.11.2010)

• Jara.Cimrman.jr

Nyní již vím, že budu-li toužit po Diově dceři, tak stačí rozjet se na kolečkových bruslích proti zdi a hlavou ji laxně prorazit. Díky za tento poznatek, bez nějž by můj další život ztratil předpokládanou kvalitu. Poněkud méně děkuji za to, že mi byl experimentálně vyvrácen můj mýtus, že solidní muzika dokáže z jakékoli kraviny vykouzlit alespoň průměrný zážitek.(2.10.2012)

Olivia Newton John, byla nejkrásnější baba té doby a navíc tenhle muzikál má i jiná pozitiva. Olivia umí i zpívat, na bruslích ji to sekne a má pěknej zadek :-) Zábava i dnes po x reprízách.(13.3.2015)

• - Vůbec první Zlatou malinu pro nejhoršího režiséra si v roce 1981 za tento snímek odnesl Robert Greenwald. (Terva)