poster

Xanadu

 • USA

  Xanadu

 • slovenský

  Xanadu

Fantasy / Muzikál / Romantický

USA, 1980, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $20miliónovTržby USA $22,762,571Tržby Celosvetovo $23,100,000/55%/(21.9.2005)

 • Laxik
  ****

  Věřte tomu nebo ne, ale tohle byl jeden z mých TOP filmů raného dětství. Dlouho jsem to neviděl, takže nízkému hodnocení tady věřím. Stejně tomu ale musím dát aspoň ty čtyři.(26.11.2010)

 • mortak
  *

  Gene Kelly je dokonalý, šarmantní a ve formě, jenže právě to dělá z filmu takovou tragédii. Představitel hlavní mužské role je děsný - neumí mluvit, natož hrát, takže slyšet ho, jak rozmlouvá s Kellym, který má skvělou výslovnost, rve uši. A dívat se na Newton-John jak vlaje jako hadr na tyči vedle Kellyho při stepování (je to krásně vidět na práci rukou), taky dost naštve. I Sonnyho kolegy z práce snad vytáhl kompars z nějakého pornofilmu - tak amaterské herectví se jen tak nevidí. A hlavně ten film NENÍ muzikál, ale připomíná spíše osmdesátkové televizní estrády typu Ein Kessel Buntes (viz jazz-disco vize klubu v půli filmu a finále) doplněné několika videoklipy (animace či neonové nebe).Chápu Kellyho, který chtěl po chabých sedmdesátých letech muzikál znovu postavit na nohy, ale amaterismus Xanadu překračuje všechny meze.(5.1.2011)

 • carly
  **

  soundtrack skvelý, film dosť zlý. ale bola tam Olivia Newton John. a Gene Kelly. a tancovali spolu. to mne ku šťastiu celkom stačí(21.1.2011)

 • ripo
  **

  Z tohoto filmu s melódiami disco si radšej vypočujem LP platňu ako vizuálny obraz ...(14.8.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace