Hurvínkův rok (TV seriál)

Hurvínkov rok

Loutkový

Česko, 2003, 13x8 min

Michal Cuc
  • Šandík

Snaha Hurvínka zmodernizovat působí značně nevěrohodně, vtipy jsou nevtipné, postavičky uřvané, děj nepřehledný (zvlášť pro dětského diváka, kterému by to snad mělo být především určeno) Velká slabota... 35%(30.7.2014)

• Mi Nü-Chai

Na 13 dílů připadl jediný alespoň trochu úsměvný moment a trval celé dvě vteřiny. Štáchovou patří odsoudit za dvojnásobnou vraždu (Spejbla a Hurvínka, Mánička s bábinkou mi přišly nablblé vždycky...byť tedy takových rozměrů jako zde jejich hloupost ani náhodou nedosahovala), pokud se tak nestane, navrhuji odpojit Temelín a Dukovany a místo nich využívat k výrobě elektřiny rotujících koster páně Skupy a Kirschnera, jistě by za jmenovanými elektrárnami příliš nezaostávali.(23.11.2009)

Už to není to co staré díly a pořád tu je ještě celkem dost věcí na zasmání. Třeba "Proč si neplaval když to umíš? Protože je to zakázané"(14.9.2009)

Těm starým dobrým večerníčkům to ale nesahá ani po kotníky.(18.12.2008)

• Tom_Lachtan

Prznění odkazu Josefa Skupy pokračuje dál a dál, nejen na divadelní půdě, je dost smutné, co se z téhle legendy stalo, tady s velmi hloupým humorem, pokud vůbec nějakým, který absolutně nedostačuje kvalitám historie zůčastněných, ještěže záznamů s původním směrem pro dospělého diváka je dost a dost. Helena Štáchová by zasloužila zavřít někam hodně hluboko a S+H divadlo by se mělo vrátit tam, kde bylo zrozeno.(29.12.2013)