Podivný příběh

• Itálie Una storia ambigua
Erotický / Romantický
Itálie, 1986, 90 min

Venkovský mládenec Stefano přijíždí o prázdninách za strýcem do Říma. Sestřenice Marisa se do něj okamžitě zamiluje, ale snaží se to nedávat najevo. Od prvního dne začne Stefana svádět teta Anna. Její manžel se neustále zabývá politikou a zanedbává manželské povinnosti. Proto není divu, že Anna nalézá zalíbení v mladém synovci, jenž ji velmi přitahuje. Anna neustále vymýšlí různé fígle, aby Stefana svedla (žádá jej, aby jí četl erotické povídky, fotil nahou ve skleníku atd). Na druhou stranu, Marisa je k němu po celou dobu chladná a nepřístupná. Nakonec se Anně podaří Stefana svést. Druhého dne je však k němu odtažitá a důrazně mu dá najevo, že to co se mezi nimi stalo mu na ni nedává žádné právo. Rozhořčen odchází do pokoje, kde nachází nahou Marisu. Ta mu přizná, že jej miluje od prvního okamžiku, ale byla k němu nepřístupná kvůli chování své matky. On ji však vyhodí, sbalí si věci a odjede prvním vlakem. Marisa dobíhá na nádraží ve chvíli, kdy Stefano odjíždí. (Kri-kri)

Kri-kri

Jeden z mála erotických filmů s docela zajímavým a působivým příběhem, kde na rozdíl od většiny ostatních filmů tohoto žánru bezduchá předváděčka aktů rozhodně není prvořadou záležitostí. Navíc je ve filmu i několik komických situací, což pro tento žánr nebývá zrovna typické. Nicméně zde se povedlo dobře zkombinovat erotické pasáže s vtipně podanými situacemi a vznikla tak docela slušná podívaná s podmanivou titulní písní. Teta Anna je ve svádění Stefana vynalézavá a navíc mi přišlo sympatické, že ve scéně, kdy zlatá mládež šňupe kokain Marisa nepodlehne nátlaku tuto drogu okusit. Film byl u nás odvysílán koncem roku 1995 na Nově v rámci sobotních nočních filmů a já jsem rád, že se mi (pravděpodobně jedinému v ČR) podařilo jej nahrát. Bohužel jsem nedokázal určit české dabéry pro založení tématu na Dabingforu. 75% Zde je ukázka v CZ znění. ()