Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Džejkop
  ****

  Panečku ten Hubert není jen fešák, ale taky pěkný rošťák. Takhle si pohrávat s panem komisařem, to je kumšt. No a ta vejslužka na svatbě...hmmm. Pan Hrabě je prostě frajer.(30.6.2008)

 • Boss321
  ****

  Karel Heřmánek jako žižkovský frajer Fešák Hubert, který z každé pasti elegantně vybruslý. Petr Kostka jako inspektor Mourek je také nezapomenutelný. Parádní oddychová komedie, která dokáže vždy potěšit.(29.12.2007)

 • Aky
  ****

  Takové lehce nadprůměrné pohlazení po duši - jako všechno, co zavoní První republikou, pokud se to úplně nepokazí.(5.4.2013)

 • Šandík
  ***

  Kladem jsou slušná kamera, dobře chycená atmosféra a relativně fungující scénář. Minimálně hvězdičku ovšem Fešák Hubert ztrácí nepřesvědčivým herectvím, především mnohdy až neuvěřitelně amatérsky působícími, mechanicky odříkávanými dialogy, špatně padnoucími postsynchrony a obecně mdlou, bezvýraznou režií. Navíc se nemohu ubránit dojmu, že film do jisté míry vykrádá Sequensovy detektivní filmy (především Pěnička a paraplíčko) a v něčem také Kachyňovy filmové opusy (Láska mezi kapkami deště). Určité podobnosti lze ovšem trochu překvapivě najít i se Smoljakovým filmem "Rozpuštěný a vypuštěný", který byl uveden v témže roce. Fešák Hubert jakoby si z každého bral něco. Ze Sequense atmosféru a téma, z Kachyni civilnost a kulisy Žižkova, ze Smoljaka nadsázku a parodičnost. Novák z těchto podnětů vaří podivný kompromis, který není horký ani studený. Příliš málo bláznivý a prošpikovaný nadsázkou a přitom krajně nepravděpodobný. Vtipný jen občas a jenom poněkud... Škoda. A přitom to mohl být tak dobrý film... 70%(24.9.2009)

 • Marthos
  ***

  Žižkovská první republika se skvělým Heřmánkem v titulní roli. Není to úplně košer, ale je z toho znát nadhled a vtip.(17.7.2009)

 • - Postavu komorníka Franca mal pôvodne hrať Jiří Sovák, ale ochorel. (Raccoon.city)

 • - Zora Ulla Keslerová (Růža Nejedlová) bola v čase natáčania tejto snímky manželkou autora hudby k filmu Petra Hapku. (Raccoon.city)

 • - Eva Hudečková propůjčila svůj hlas kolegyni Zoře Ulle Keslerové. (pávek)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace