Nastala chyba při přehrávání videa.
 • paascha
  ****

  Pěkné, vtipné, zábavné(7.1.2011)

 • Šandík
  ***

  Kladem jsou slušná kamera, dobře chycená atmosféra a relativně fungující scénář. Minimálně hvězdičku ovšem Fešák Hubert ztrácí nepřesvědčivým herectvím, především mnohdy až neuvěřitelně amatérsky působícími, mechanicky odříkávanými dialogy, špatně padnoucími postsynchrony a obecně mdlou, bezvýraznou režií. Navíc se nemohu ubránit dojmu, že film do jisté míry vykrádá Sequensovy detektivní filmy (především Pěnička a paraplíčko) a v něčem také Kachyňovy filmové opusy (Láska mezi kapkami deště). Určité podobnosti lze ovšem trochu překvapivě najít i se Smoljakovým filmem "Rozpuštěný a vypuštěný", který byl uveden v témže roce. Fešák Hubert jakoby si z každého bral něco. Ze Sequense atmosféru a téma, z Kachyni civilnost a kulisy Žižkova, ze Smoljaka nadsázku a parodičnost. Novák z těchto podnětů vaří podivný kompromis, který není horký ani studený. Příliš málo bláznivý a prošpikovaný nadsázkou a přitom krajně nepravděpodobný. Vtipný jen občas a jenom poněkud... Škoda. A přitom to mohl být tak dobrý film... 70%(24.9.2009)

 • Blofeld
  *****

  Nádherná oddychovka, v níž v hlavních rolích září Karel Heřmánek, Petr Kostka a krása a mnohovrstevnatost jazyka českého.(27.9.2009)

 • Pishin
  *****

  Tohle je po Smrti krasných srncu druhy film na ktery díky nezapomenutelnemu Karlu Heřmánkovi nedam dopustit. Skvela dobova atmosfera, paradni zizkovsky figurky..nemam co vytknout - tenhle film u me vzdycinky funguje. Takze vazeni pro vas dycinky pan Fesak to si pamatujte!!! 90%(9.1.2008)

 • troufalka
  *****

  Ušito fešáku Hemánkovi na tělo! Jedna z jeho nejlepších rolí (ty další jsou Zámek v Čechách a Smrt krásných srnců) Je tu elegance, jistá dávka křupanství a lidové bodrosti, dostatek srandy a kouzlo třicátých let. Viděla jsem mockrát a stále se bavím i kochám!(6.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace