Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Džejkop
  ****

  Panečku ten Hubert není jen fešák, ale taky pěkný rošťák. Takhle si pohrávat s panem komisařem, to je kumšt. No a ta vejslužka na svatbě...hmmm. Pan Hrabě je prostě frajer.(30.6.2008)

 • corpsy
  ***

  Štýlové, ale málo vtipné.(4.4.2011)

 • Radiq
  ***

  Příjemné koukání se sympaťo hercema a poutavou aťmoškou kriminálních živlů 30. let. Vychcanost z Fešáka Huberta jen čiší a je to prostě stylové. Sice to všechno až moc smrdí Prahou, ale mě zas smrdí nohy. Akorát teda Lipskýho jsem nikdy nemusel a i když tohle je jedna z jeho lepších rolí, stejně furt nic moc...(10.1.2016)

 • Anderton
  ***

  Fešák Hubert a sním Karel Heřmánek posiela správu cez oceán Newmanovi a Redfordovi, aby ho zobrali do party. S jeho nápadmi by určite neprehlúpili. Konkrétne ale tento jeden sa tvári viac elegantne, akým v skutočnosti je. Je to akosi zbytočne zašmodrchané a nie tak vypointované, ako som celý film očakával. Škoda, že nevznikla s touto postavičkou celá séria malých podvodíkov, rád by som si ich pozrel (alebo vznikla a ja o tom neviem?). Čistá komercia, ktorá napríklad cez také sviatky určite v televízii poteší.(24.12.2013)

 • WANDRWALL
  *

  Nudné, podbízivé, nepravděpodobné.(30.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace