Nastala chyba při přehrávání videa.
 • CheGuevara
  ****

  Karel Heřmánek by si svůj sex-appeal mohl rozkrájet a vyvážet ho do chudších koutů světa a stejně by mu bylo co závidět. Fešák Hubert v jeho podání je takový kabrňák, že ani ten nejhorší film by mu neubral ani zbla na jeho šarmu.(14.3.2006)

 • zette
  ***

  Ve filmu je par pisnicek, ktere se snazi navodit atmosferu let tricatych. Jinak vyprava trochu pokulhava. Scenar neni nijak uchvatny a tak nejvetsim zeliskem v ohni je vyborny Hermanek v roli fesaka Huberta. Bez nej uz by byl tento film zapomenut.(20.2.2011)

 • Maq
  *

  Slabý scénář. Fešákovy léčky jsou příliš jednoduché a policisté příliš prostomyslní, než aby to vydalo na stylovou záležitost. A na grotesku je to mdlé. Ani Heřmánek mě nepřesvědčil. Je to dobrý herec, ale tady nedostal Roli.(22.2.2011)

 • Aky
  ****

  Takové lehce nadprůměrné pohlazení po duši - jako všechno, co zavoní První republikou, pokud se to úplně nepokazí.(5.4.2013)

 • Anderton
  ***

  Fešák Hubert a sním Karel Heřmánek posiela správu cez oceán Newmanovi a Redfordovi, aby ho zobrali do party. S jeho nápadmi by určite neprehlúpili. Konkrétne ale tento jeden sa tvári viac elegantne, akým v skutočnosti je. Je to akosi zbytočne zašmodrchané a nie tak vypointované, ako som celý film očakával. Škoda, že nevznikla s touto postavičkou celá séria malých podvodíkov, rád by som si ich pozrel (alebo vznikla a ja o tom neviem?). Čistá komercia, ktorá napríklad cez také sviatky určite v televízii poteší.(24.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace