poster

Čtyři noci s Annou

 • Polsko

  Cztery noce z Anna

 • Francie

  Quatre nuits avec Anna

  (Francie)
 • slovenský

  Štyri noci s Annou

 • anglický

  Four Nights with Anna

Drama / Krimi / Thriller

Polsko / Francie, 2008, 87 min

 • Flakotaso
  ***

  Hodně promarněná šance. Filmy ze zapadlého vesnického prostředí mám moc rád, to mě potěšilo. Horší to už bylo s kamerou. Opravdu nechápu, proč se Skolimowsky rozhodl, že natočí art na hnusnou digitální kameru, která naprosto zničí veškerou atmosféru. Tudíž se člověk ani nemůže kochat kompozicí nebo vizualitou obrazu a film působí zoufale nudně. Navíc hlavní hrdina je chováním i vzhledem až příliš podobný tomu v Dumontově Humanité. Nápady režisér také neplýtvá (napočítal jsem asi tři), přitom by člověk řekl, že po 17ti-leté odmlce jich bude mít plnou hlavu.(29.12.2010)

 • nascendi
  **

  Tento film som si pozrel iba pre nostalgickú spomienku na Jerzyho Skolimowského, ktorý v Bratislave uvádzal svoj film Walk-Over a ja som sa tešil, ako dobre rozumiem jeho poľštine. Schladilo ma až jeho oznámenie, že hovorí tak dobre po česky, pretože vyštudoval pražskú FAMU. Ale aj pri všetkej úcte k režisérovi, tento jeho film nepovažujem za dobrý. Základná myšlienka, prosím. Ale s magorom, ktorý celý film rieši svoje vzťahové a iné problémy sa nedá stotožniť a nezaujal ma ani jeho príbeh. A tak mi ostáva ako pozitívna spomienka iba spojenie Skolimowski - Walk-Over.(7.7.2011)

 • swamp
  ***

  Cztery noce z Anną není vůbec špatný film. Leon Okrasa je mírně pomalejší zaměstnanec nemocnice, který pracuje ve spalovně odpadu (někdy i více biologického, než byste čekali) a má tak trochu sklony k deviantnímu chování. Anna je žena kyprých tvarů, rovněž zaměstnankyně nemocnice. Stačí si dát dvě a dvě dohromady a máte zde filmové drama plné šedi, které doporučuji zhlédnout. Na mě však bylo tempo příliš pomalé a místy jsem se nudil, proto to průměrné hodnocení.(31.5.2010)

 • Radko
  *****

  Okrasa!!!!!(3.12.2008)

 • Mulosz
  ***

  Nevím, možná mi to nesedlo. Objektivně kvalitní, proto ty 3 hvězdičky, ale subjektivně z toho filmu moc dobrý pocit nemám.(18.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace