Čtyři noci s Annou

Štyri noci s Annou

Four Nights with Anna

Drama / Krimi / Thriller

Polsko / Francie, 2008, 87 min

Z tohoto filmu mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu musím ocenit místy originální momenty, zvláště znásilnění Anny, nebo jednu z Leonovych návštěv Anny, která mi silně připomněla jakousi repliku z Mr. Beana. Tahle scéna mne tedy opravdu zaujala a film působil chvíli jako tragikomedie, vcelku mne ale příliš neoslovil.(28.6.2011)

Okrasa!!!!!(3.12.2008)

Láska a krematorium.(27.6.2011)

Cztery noce z Anną není vůbec špatný film. Leon Okrasa je mírně pomalejší zaměstnanec nemocnice, který pracuje ve spalovně odpadu (někdy i více biologického, než byste čekali) a má tak trochu sklony k deviantnímu chování. Anna je žena kyprých tvarů, rovněž zaměstnankyně nemocnice. Stačí si dát dvě a dvě dohromady a máte zde filmové drama plné šedi, které doporučuji zhlédnout. Na mě však bylo tempo příliš pomalé a místy jsem se nudil, proto to průměrné hodnocení.(31.5.2010)

Nevím, možná mi to nesedlo. Objektivně kvalitní, proto ty 3 hvězdičky, ale subjektivně z toho filmu moc dobrý pocit nemám.(18.2.2009)