poster

Želví nindžové

 • USA

  Teenage Mutant Ninja Turtles

 • slovenský

  Korytnačky ninja

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi / Sci-Fi

USA / Hong Kong, 1990, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ork
  ****

  For ME 80%(2.8.2007)

 • corpsy
  ****

  Sklamanie jedine v tom, že sa nie veľmi drží animovanej predlohy. Žiadny Krang, žiadna Dimenzia X, žiadny kamenný vojaci a iné mimozemské kreatúry. Pravdepodobne kvôli rozpočtu, stal by potom asi 5krát toľko. Jeho prednosti sú však nonstop akcia, humor a hlášky, triková stránka a celkové pochmúrne ladenie snímku. Jeden z prvých popkultúrnych fenoménov 90. rokov.(28.9.2010)

 • ledzepfan
  *****

  ....typický kultovní produkt 90tých let....pokud vám v roce 90 bylo míň než 7 a víc než 10 tak nejspíš nemůžete pochopit všechny ty děcka co hltaly želví komixy,běhaly po lesích a městech s klackama v rukou a barevnýma páskama přes oči a které si v kině nebo u tv obrazovek poprvé poslintali bradu štěstím :D :D ....Tohle je srdcovka,která vkusně formovala mou dětskou představivost ....teenage mutant ninja turtles 4Ever :D :D(27.11.2010)

 • erased
  ****

  Jak se dá nemilovat film, díky kterému jsem se stal závislým na pizze v době, kdy v celém městě byla jen jediná pizzerie? Film, na kterém jsem vyrůstal, a u kterého mi ani tehdejší nepochopení každé druhé hlášky nebránilo se skvěle bavit u tehdy tak realisticky působících gumových oblečků, Obi Vana Třísky a Darth Shreddera? Film, na který mi sice ještě včera nezbyla jediná vědomá vzpomínka, a přesto jsem si při návratu k němu po téměř dvaceti letech vybavoval každou scénu? Ne, nemilovat se nedá, o to spíš, když i dnes dokáže spolehlivě hodit do pohody a pobavit. Želví nindžové jsou prostě kult a tečka.(28.11.2014)

 • Tosim
  **

  Ve své době asi bomba, dneska...nevím, nevím...(14.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace