Želví nindžové

Korytnačky ninja

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi / Sci-Fi

USA / Hong Kong, 1990, 93 min

• Davies182

Kdyby se to dalo chápat jako napůl parodická komedie, hodnocení by možná stouplo... To by na tom ale pak zase bylo smutné. Nicméně jako malému mi to tak hrozné nepřišlo, to jen s odstupem času se jedná o úděsnou podívanou. Hlavně ty postavy...(19.6.2009)

Rozpočet: 13 500 000 $ Otvárací Víkend: 25 398 367 $ (v 2 377 Kinách) Tržby USA: 135 265 915 $ Tržby Celosvetovo: 201 965 915 $(14.5.2012)

Docela jsem se pobavil, myslel jsem, že to bude horší. Skoro si řikám, že na rok vzniku se to povedlo nadmíru dobře, myslím tím želví kostýmy. Ale ve výsledku je to stejně jen průměr.(30.7.2009)

• novoten

Adaptace, která nemohla dopadnout dobře, dopadla fakt špatně. Druhou hvězdu dávám za to, že jsem v deseti letech nadšeně koukal na obrazovku a byl vděčen za to, že mi někdo dětské miláčky převedl na plátno. Nicméně už tenkrát mě něco hlodalo, že to zkrátka není ono, želváci jsou příliš umělí a Trhač se zkrátka jenom tvrdě tváří. Dřív přijatelné, dnes trapné.(26.3.2007)

• xxmartinxx

Klasika, která vyšumí. Žádná nostalgie, žádné hlášky. Vždyť to jsou želvy, proboha!(10.12.2009)