Želví nindžové

Korytnačky ninja

Akční / Dobrodružný / Komedie / Krimi / Sci-Fi

USA / Hong Kong, 1990, 93 min

• Marek1991

Miestami dosť nezáživné. Na to, že to boli ninja korytnačky to malo málo akcie a musím priznať, že seriál sa mi páčil viac a bol omnoho lepší. Toto malo dobovú hudbu, ktorá sa sem veľmi nehodila, film bol veľmi tmavý, niektoré situácie boli trápne a dialógy ako tento: Trhač: "Kde si bol?" Chlapec: "Hocikde." Trhač: "Ty mi klameš." mi prišli amatérske. Vo svojej dobe to bolo možno fajn, ale dnes určite nie, tento film nie je nadčasový a je slabý.(12.5.2012)

....typický kultovní produkt 90tých let....pokud vám v roce 90 bylo míň než 7 a víc než 10 tak nejspíš nemůžete pochopit všechny ty děcka co hltaly želví komixy,běhaly po lesích a městech s klackama v rukou a barevnýma páskama přes oči a které si v kině nebo u tv obrazovek poprvé poslintali bradu štěstím :D :D ....Tohle je srdcovka,která vkusně formovala mou dětskou představivost ....teenage mutant ninja turtles 4Ever :D :D(27.11.2010)

V kině jako dítě jsem z toho byl více vyřízený, než z čehokoliv, co vidím dnes. Bohužel ty časy jsou pryč stejně jako moje naivní představa o tom, že Leonardo je prostě nejlepší, každého rozseká a jednou budu jako on :( Nesplnilo se to, ale nejsem kvůli tomu zas tak smutný, protože být zelená lidská želva s meči a povídat si s divnou velkou krysou by asi nebyl život, který bych dneska chtěl :-)(6.1.2009)

Prvé TMNT sa k nám do Tv dostali v mojom veku predškolskom a hneď som sa stal korytnačkou. Bol som Donatello. Pred pár dňami mi dvd-čko požičal kamarátov päťročný syn (Rafael), ktorý na tom fičí momentálne. To je tak fajn, že aspoň tým deťom nezáleží len na efektoch. Prvé Korytnačky sú totiž furt prdel, a oproti tým novým, sa líšia len rozpočtom a evolúciou spôsobeným druhom humoru a ženskej krásy. Inak sme stále gumené korytnačky(3.12.2014)

Docela jsem se pobavil, myslel jsem, že to bude horší. Skoro si řikám, že na rok vzniku se to povedlo nadmíru dobře, myslím tím želví kostýmy. Ale ve výsledku je to stejně jen průměr.(30.7.2009)