Barbie a Diamantový zámek

Gino Nichele

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius

Výborná pohádka, skvělé písničky, dobrý příběh, komediální nádech. Moc se mi líbí. Přiznám se že si ji pouštím i když se dcerka nedívá se mnou. Prostě pohádka - a krásná.(7.7.2009)

Viděla jsem s kamarádčinou malou sestrou a musím říct, že to bylo tak nějak moc mile dětsky naivní.(22.9.2012)

• Streeper

Pro mě zatím nejslabší Barbie příběh. I když je to příběh o silném přátelství, které žádné zlo nepřetrhne, tak tam na můj vkus bylo moc zpěvu a upřímně, na textech si moc záležet nedali.(24.4.2015)

• Ebon

V dětství sledují toto, v dospělosti romantické filmy a pak se diví, že svět je jiný.(28.11.2014)

• gumbo

V ramci žánru pestrobarevná zpívající pohádka pro holčičky asi průměr. Čekal jsem větší hrůzu. I animace vcelku ušla, ikdyž byla nějak panenkovsky toporná. Jako chlap se vzdávám jakéhokoliv dalšího hodnocení, jelikož sem vydržel na to koukat jen pár minut a poté sem bojoval s ambivalentními pocity znechucení a podivného úžasu. 35%(26.8.2009)