Barbie a Diamantový zámek

USA, 2008, 79 min

Gino Nichele

Elana Lesser, Cliff Ruby
  • gumbo

V ramci žánru pestrobarevná zpívající pohádka pro holčičky asi průměr. Čekal jsem větší hrůzu. I animace vcelku ušla, ikdyž byla nějak panenkovsky toporná. Jako chlap se vzdávám jakéhokoliv dalšího hodnocení, jelikož sem vydržel na to koukat jen pár minut a poté sem bojoval s ambivalentními pocity znechucení a podivného úžasu. 35%(26.8.2009)

• Ebon

V dětství sledují toto, v dospělosti romantické filmy a pak se diví, že svět je jiný.(28.11.2014)

Tady to Barbie moc nesedlo. Ani bonusy nejsou moc povedené.(27.5.2012)

Tržby za predaj DVD v USA $9,520,152 //počet predaných kusov 777,098(10.4.2009)

Tohle byl film, který mne svými jemnými odstíný barev po Temném rytíři spravil chuť do života. Konečně jsem pochopil proč žít. Bylo by krásné, kdyby evropský Švéd Dolph Lundgren uzavřel s Barbie sňatek a hrály by spolu tesklivé písně u ohně a zpívali by z plných plic. Psychologie postav je pro mladší část publika možná příliš komplikovaná, neb sem se ve svých 22 letech nebyl schopen vžít do myslí hrdinů. Herecké výkony byly hodny řady cen a mrzí mne, že je americká filmová akademie nechala bez povšimnutí.(11.2.2009)