Barbie a Diamantový zámek

Gino Nichele

Elana Lesser, Cliff Ruby

Scénografie:

Walter P. Martishius

Tohle byl film, který mne svými jemnými odstíný barev po Temném rytíři spravil chuť do života. Konečně jsem pochopil proč žít. Bylo by krásné, kdyby evropský Švéd Dolph Lundgren uzavřel s Barbie sňatek a hrály by spolu tesklivé písně u ohně a zpívali by z plných plic. Psychologie postav je pro mladší část publika možná příliš komplikovaná, neb sem se ve svých 22 letech nebyl schopen vžít do myslí hrdinů. Herecké výkony byly hodny řady cen a mrzí mne, že je americká filmová akademie nechala bez povšimnutí.(11.2.2009)

• Ebon

V dětství sledují toto, v dospělosti romantické filmy a pak se diví, že svět je jiný.(28.11.2014)

V krátké době již třetí originální muzikál, ale ani tentokrát Princezna a švadlenka nebyly překonány ;). Navíc tenhle country styl se mi nezdá zas až tak přiléhavý, ale kupodivu na několikerý pokus se to zalíbilo naší mladé a tak bylo rozhodnuto. Zajímavé je, že tu debutovala Teresa a šťastný návrat slavilo mé oblíbené rámcové vyprávění. Jsem tedy spokojená, ale jiné filmy ze série mám přeci jenom radši.(3.2.2009)

• (Z)denny

Barbie tentokráte vysvětluje, jak je kamarádství důležité. Opravdové kamarádky nerozdělí ani nějaká ta hádka..(12.4.2010)

Viděla jsem s kamarádčinou malou sestrou a musím říct, že to bylo tak nějak moc mile dětsky naivní.(22.9.2012)