Nastala chyba při přehrávání videa.
 • d-corso
  *

  Příběh Ďáblovy lsti působí dojmem, že jej vytvořil Umberto Eco po velmi silné mozkové mrtvičce. Zdůrazňuji VELMI SILNÉ. Či snad ve stavu popsaném v poslední části Tajemného plamenu královny Loany. Jinak je Ďáblova lest dokonalou učebnicí takřka všech neduhů českých televizněveřejnoprávních filmů (český televizněveřejnoprávní film-dále jen ČTF): I dobří herci hrají mizerně. Dialogy jsou neskutečně stupidní, zcela neživotné, šustící papírem - tímto způsobem se hovoří jen a pouze v ČTF, pokud by se mnou někdo takto komunikoval ve skutečnosti, byl bych nucen mít vážné starosti a pochybnosti o dosavadním průběhu jeho socializace. Vizuálně se "lest" snaží tvářit tak odlišně a originálně, až je od prvního záběru jasné, že se jedná o ČTF. ČTF je vlastně natolik specifickou záležitostí, že by si zasloužil svoji vlastní kategorii. Naštěstí se ale i na tomto poli najdou ony pověstné výjimky potvrzující pravidlo. Za všechny uvedu alespoň tuto http://www.csfd.cz/film/71752-udeleni-milosti-se-zamita/(15.3.2009)

 • LiVentura
  *

  Ne, krimi se už nedaří.!(14.3.2010)

 • Renton
  ***

  Scénář: Arnošt Vašíček .. Bůh nakukal Věřícím, že Satan nezničí Svět, pokud mu nedovolí dosáhnout třiceti šesti nevinných obětí. Myslím, že na obranu by stačil jen jeden (Runa / Langdon). Začněme.(1.3.2009)

 • Sašenka165
  ***

  Za příšerné herecké výkony některých "herců" a příběh plný klišé. Vypadá to však zajímavě a jsem zvědavá na další pokračování.(16.2.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Jirka Strach umí, to jsem psala nejednou, mám ho ráda, jeho filmy zbožňuji, koukám, že si po Brainstormu oblíbil Terez Voříškovou, správnej tah, je okrasou každého snímku .. celkově film se mi líbil, ale především kvůli Jirkovi Dvořákovi, pro kterého mám takovou slabost, že i kdyby hrál v nevím čem, tak budu omámena .. povedené, i kamerově, což se u TV filmů stává dosti zřídka.(15.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace