• Rattus Rattus

Konec naprosto degradoval tuto minisérii. Asi už u nás nejsou žádní slušní scénaristé a autoři, bohužel.(2.3.2009)

• Hunt

Roztahané do 189 minutového filmu jednoduše příběh neutáhne.(5.12.2015)

Scénář: Arnošt Vašíček .. Bůh nakukal Věřícím, že Satan nezničí Svět, pokud mu nedovolí dosáhnout třiceti šesti nevinných obětí. Myslím, že na obranu by stačil jen jeden (Runa / Langdon). Začněme.(1.3.2009)

Výborně rozjeté, obstojně pokračující, ale závěrečnou částí a především úplným závěrem trošku pohřbené snažení o českou podobu mysteriozního krimi. Škoda - po první části jsem dával 80 % a že to celé dopadne takhle, jsem netušil ani ve snu.... Ovšem co se formy týká, je Jiří Strach stále na špičce televizní tvorby.(15.2.2009)

1. díl coby expozice do ,,žánrové detektivky" neměl chybu, do mysteriozní či noirové atmosféry hollywoodské první ligy tomu sice ještě scházelo mnohé, hlavně výpravnost a dolarový rozpočet, ovšem mnou očekávaný umělecký propadák se nekonal, Jiří Strach si stále drží své neposkvrněné režisérské renomé... Druhý díl v načrtnutém rámci zdařile pokračoval, mix detektivky a mysteriozního thrilleru celkem obstojně držel svůj tvar a ani závěr třídílný snímek nesrazil úplně do kolen...(i když finále mysteriózní dějové linky patrně nadzvedlo nejednoho střízlivého diváka...) Jiří Strach natočil pro Českou televizi čistě žánrový film (včetně stylového ,,metafyzického" béčkového konce), což je v na českých televizích věc málokdy vídaná... SAT-666AN :-)(15.2.2009)