• Earl_23
  ***

  Celkově velmi poutavý, na české poměry velmi zajímavý seriál. Nicméně závěr mě dost zklamal, a proto hodnotím o jednu hvězdičku méně, než jsem původně chtěl.(7.7.2011)

 • AngelAngie
  ***

  Jirka Strach umí, to jsem psala nejednou, mám ho ráda, jeho filmy zbožňuji, koukám, že si po Brainstormu oblíbil Terez Voříškovou, správnej tah, je okrasou každého snímku .. celkově film se mi líbil, ale především kvůli Jirkovi Dvořákovi, pro kterého mám takovou slabost, že i kdyby hrál v nevím čem, tak budu omámena .. povedené, i kamerově, což se u TV filmů stává dosti zřídka.(15.2.2009)

 • Ej Hlemýžď
  *

  Chystal jsem se dát minimálně 4* této jinak dobré zábavné normálně probíhající detektivce odhalující divákovi něco z religionistiky a mystiky. Ale, co proboha znamená ten konec???!!! Autoři se pomátli, proto degraduji původní záměr pouze na 1*. Jedině, že by to byla pozdní signalizace, že šlo o jakousi komedi, ale každopádně předem měli avizovat, že jde o fantasy, to bych se nebyl díval.(1.3.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Okolo 54. minuty druhého dílu lze vidět, že Lukáš (Filip Tomsa) leží a čte si knížku. Kniha nese název "Jitro kouzelníků" a napsala ji dvojice spisovatelů Jacques Bergier a Louise Pauwles. Kniha pojednává o okultismu, magii, tajných společnostech a jejich vliv na vědu a společnost. (Terva)

 • - Když scénárista Arnošt Vašíček napsal před 4 lety námět, ještě se v okolí Podlažic žádný průzkum nekonal. Když pak ale začal, našli tam stejně zajímavé vykopávky jako v seriálu. (jochanan)

 • - Natáčení probíhalo v Podlažici u Chrasti. Záběry z podzemí pochází ze Znojma, přesněji z krypty pod Louckým klášterem. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace