KR 13

Scénografie:

Charisse Cardenas

Kostýmy:

Caroline B. Marx

Hodně slabá hra na Kostku a jí podobným. Bohužel zde nenalezneme vůbec žádné napětí a celým filmem se musíme pronudit.(8.10.2013)

Podobný kousky hodně rád vyhledávám, tenhle byl takový průměrný, celkem mě to bavilo, nijak zvlášť jsem z toho odvázanej nebyl. Určitě by s tímhle tématem šlo pracovat i líp, ale co víc taky od takovýho béčka s průměrnými herci a tvůrci čekat. Solidní snímek. 55%(3.7.2012)

• JohnCZ

Po psychologické stránce poměrně tíživý film. Krom toho ale místy i dost nudný a připomínající Kostku snad ve všech ohledech. A v těch ohledech je bohužel i mnohem slabší. Od scénáře až po herecké výkony. Na druhou stranu pomyšlení, že by se tohle někde mohlo dít, z toho mrazí hodně.(4.11.2013)

• mil@n.fanatik

Killing room or killing time...? Slabší 2 hvězdy, když to srovnám s kostkou, tak "KT" na ni určitě nemá...(1.1.2011)

• Malarkey

Hrozně mi to připomínalo film Kostka. Jak nápadem, zpracováním tak koncem. Teď jsem Vám možná trošku zaspoileroval, ale seru na to. Pokud mi budete nadávat a pak se sami na film podíváte, tak mi dáte za pravdu, že byste se bez něj klidně obešli, takže si myslim, že pokud bych přecijenom v předešlý větě spoileroval, bylo by to za dobrým účelem. Pokud ne, tak mě pošlete do prdele, uleví se Vám, a život půjde dál.(17.9.2010)

• - Tony Mazzolla (Shea Whigham) ve filmu nosí tričko s nápisem Bayside Tigers, což byl název školního týmu v seriálu Saved by the Bell (od r. 1989). (FIBO)