Past na lásku

Cheryl Hines

Michael Roiff

Steven Rasch
  • HappySmile

Tak tohle je jeden z filmů, kde i 80 minut je moc. Postavy sice nejsou špatné, ale jejich dialogy ano. Už chvilku po začátku filmu vás přepadne strašná nuda a budete se těšit, až ten film skončí. Posledních pár minut, kdy se do děje opět vložila Kristen Bell, bylo sice celkem úsměvných, ale i tak to film nezachránilo.(10.11.2010)

• bourec

Ježiši,proč!Jedinej klad byla krátká stopáž,ale jinak blbej,trapnej,idiotskej film.Už po minutě vám dojde,jak se věc má,ale je vám to stejně jedno,protože jedna postava je debilnější než druhá.A i já!20%.(31.10.2010)

• sochoking

Tento film je hárkor vydržať do konca bez ujmy na zdraví ! Také utrpenie snád nemali ani mnisi pri záverečných kung fu skúškách v šaolinskom kláštore . A tie jej sušienky by som jej najradšej oplieskal o hlavu ! Vrchol nudy , kedy sa človek začne potiť už len zo samotného úsilia dopozerať to !(7.4.2010)

• frings

Ani skvěle zvolený soundtrack nezachrání neskutečně trapný a ubohý film s ještě trapnějšími a stupidními dialogy. Dokoukal jsem to jen kvůli Meg.(16.10.2010)

• otík

Naprosto debilní, docela sprostý, nudný, nezábavný, zbytečný a užvaněný film o manželském páru, kde chlap má milenku a chce svou manželku opustit, jeho manželka zase o něj chce bojovat a zvolí podivnou taktiku - manžela přilepí páskou k záchodu a vede s ním prazvláštní hovor o tom, proč ji už nemiluje. To se děje přes hodinu, pak tam naběhne borec aby je vyloupil, zmlátil a na konci hodil očko na Meg Ryan. Kromě poslední vteřiny filmu je to totální nezábavná kravina. Hudba: Andrew Hollander(17.5.2015)