poster

Past na lásku

 • USA

  Serious Moonlight

Komedie

USA, 2009, 84 min

Režie:

Cheryl Hines

Producenti:

Michael Roiff
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Podáš mi mobil? Nebo už konečně chcípneš?" Manželské krize se dají řešit různými způsoby a já nemám vážnějších výhrad proti omezování osobní svobody, ale kdyby to bylo doladěno trochou sexuálního násilí, tak by mne to určitě bavilo více. Jenže co čekat od filmu naškrábnutého rychlým perem pro čtyři herce, jeden záchod a jedno balení lepící pásky? Já jsem chtěl víc, než průhledný příběh a nevěrohodné chování nezamilovaných jedinců.(3.10.2012)

 • sochoking
  odpad!

  Tento film je hárkor vydržať do konca bez ujmy na zdraví ! Také utrpenie snád nemali ani mnisi pri záverečných kung fu skúškách v šaolinskom kláštore . A tie jej sušienky by som jej najradšej oplieskal o hlavu ! Vrchol nudy , kedy sa človek začne potiť už len zo samotného úsilia dopozerať to !(7.4.2010)

 • Orlau32
  *

  Tak hloupý film jsem již dlouho neviděla. Dívat se 80 minut na to, jak sedí chlap na hajzlu okurtovaný lepící páskou, aby nemohl zdrhnout a Meg RYAN tam mele jak koza před smrti pořád dokolečka větu "proč mě chceš opustit ?" je opravdu buď pro silné nervy anebo pro osoby zmožené chlastem, kterým je jedno co v televizi hrajou. Já si koupila DVD - hrůza, moje chyba. Milovala jsem Meg Ryan dokud měla krátké vlasy a hrála ve vtipných veselohrách. Ale pokud si pořídila ty dlouhé cáby jen proto, aby vypadala mladě, tak šlapla zatraceně vedle. Vypadala jak divoženka po flámu. Role jí prostě nesedla anebo s tím nemohla nic udělat, protože věděla co je to za slátaninu.(1.8.2011)

 • metal.storm
  *****

  Parádny odvar, presne tak, ako sa patrí :D záživné, od veci, aj keď predvídateľné, ale príjemná zmena a dejové prekvapenie. Keby mi mal niekto vykradnúť barak, dúfam, že to bude Justin Long :D(9.7.2016)

 • Maki89
  ***

  pre mna dost minimalisticky usmevny romanticky film... minimum postav, jeden dom, prijemna hudba, slusne obsadenie a nie prave najobvyklejsi dej... mne sa to pacilo a dost... 6/10(13.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace