poster

Past na lásku

 • USA

  Serious Moonlight

Komedie

USA, 2009, 84 min

Režie:

Cheryl Hines
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lucasion
  *

  "Za lásku se musí bojovat!" a to Meg Ryan vzala doslova a do písmene. Snímek o manželce co se snaží zachránit manželství všemi ( ne zrovna chválihodnými či zákonnými ) prostředky stojí na poli komedie velmi dole. Komedie co se u ní nezasmějete ani neusmějete. Zajímavý scénář a herecká jména co dělají z tohoto filmu jediné možné plus. ( 14 procent )(25.7.2011)

 • iamek
  *

  Tak trapný, ubohý a nudný film se jen tak nevidí. A dialogy ? Bez komentáře. Jednu hvězdu dávám za krásnou Kristen Bell.(23.11.2010)

 • IQ Tiqe
  ***

  Sice je pointa průhledná už od půlky filmu, ale i tak dám 3* za průměrnou, ale originální komedii. Ani Kristen a Meg nebyly špatný.(13.3.2010)

 • Maki89
  ***

  pre mna dost minimalisticky usmevny romanticky film... minimum postav, jeden dom, prijemna hudba, slusne obsadenie a nie prave najobvyklejsi dej... mne sa to pacilo a dost... 6/10(13.7.2010)

 • Testament
  *

  Nebýt závěrečného (i když očekávaného) konce, tak by bylo hodnocení na nejspodnějším stupni. Námět filmu vypadá slušně a zdá se, že by mohl být zajímavou slovní přestřelkou mezi hlavními protagonisty. Bohužel, film, co by měl stát na dialozích, na nich, bohužel, padá. Bída s nouzí.(8.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace