poster

Past na lásku

 • USA

  Serious Moonlight

Komedie

USA, 2009, 84 min

Režie:

Cheryl Hines

Producenti:

Michael Roiff
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Orlau32
  *

  Tak hloupý film jsem již dlouho neviděla. Dívat se 80 minut na to, jak sedí chlap na hajzlu okurtovaný lepící páskou, aby nemohl zdrhnout a Meg RYAN tam mele jak koza před smrti pořád dokolečka větu "proč mě chceš opustit ?" je opravdu buď pro silné nervy anebo pro osoby zmožené chlastem, kterým je jedno co v televizi hrajou. Já si koupila DVD - hrůza, moje chyba. Milovala jsem Meg Ryan dokud měla krátké vlasy a hrála ve vtipných veselohrách. Ale pokud si pořídila ty dlouhé cáby jen proto, aby vypadala mladě, tak šlapla zatraceně vedle. Vypadala jak divoženka po flámu. Role jí prostě nesedla anebo s tím nemohla nic udělat, protože věděla co je to za slátaninu.(1.8.2011)

 • frings
  *

  Ani skvěle zvolený soundtrack nezachrání neskutečně trapný a ubohý film s ještě trapnějšími a stupidními dialogy. Dokoukal jsem to jen kvůli Meg.(16.10.2010)

 • otík
  odpad!

  Naprosto debilní, docela sprostý, nudný, nezábavný, zbytečný a užvaněný film o manželském páru, kde chlap má milenku a chce svou manželku opustit, jeho manželka zase o něj chce bojovat a zvolí podivnou taktiku - manžela přilepí páskou k záchodu a vede s ním prazvláštní hovor o tom, proč ji už nemiluje. To se děje přes hodinu, pak tam naběhne borec aby je vyloupil, zmlátil a na konci hodil očko na Meg Ryan. Kromě poslední vteřiny filmu je to totální nezábavná kravina. Hudba: Andrew Hollander(17.5.2015)

 • bourec
  *

  Ježiši,proč!Jedinej klad byla krátká stopáž,ale jinak blbej,trapnej,idiotskej film.Už po minutě vám dojde,jak se věc má,ale je vám to stejně jedno,protože jedna postava je debilnější než druhá.A i já!20%.(31.10.2010)

 • lopata555
  *****

  pekný film, super herečky, parádne dialógy ... nechápem takému slabému hodnoteniu...(13.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace