poster

Past na lásku

 • USA

  Serious Moonlight

Komedie

USA, 2009, 84 min

Režie:

Cheryl Hines

Producenti:

Michael Roiff

Střih:

Steven Rasch

Scénografie:

Cecil Gentry
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Maki89
  ***

  pre mna dost minimalisticky usmevny romanticky film... minimum postav, jeden dom, prijemna hudba, slusne obsadenie a nie prave najobvyklejsi dej... mne sa to pacilo a dost... 6/10(13.7.2010)

 • lopata555
  *****

  pekný film, super herečky, parádne dialógy ... nechápem takému slabému hodnoteniu...(13.7.2012)

 • sochoking
  odpad!

  Tento film je hárkor vydržať do konca bez ujmy na zdraví ! Také utrpenie snád nemali ani mnisi pri záverečných kung fu skúškách v šaolinskom kláštore . A tie jej sušienky by som jej najradšej oplieskal o hlavu ! Vrchol nudy , kedy sa človek začne potiť už len zo samotného úsilia dopozerať to !(7.4.2010)

 • Lucasion
  *

  "Za lásku se musí bojovat!" a to Meg Ryan vzala doslova a do písmene. Snímek o manželce co se snaží zachránit manželství všemi ( ne zrovna chválihodnými či zákonnými ) prostředky stojí na poli komedie velmi dole. Komedie co se u ní nezasmějete ani neusmějete. Zajímavý scénář a herecká jména co dělají z tohoto filmu jediné možné plus. ( 14 procent )(25.7.2011)

 • HappySmile
  **

  Tak tohle je jeden z filmů, kde i 80 minut je moc. Postavy sice nejsou špatné, ale jejich dialogy ano. Už chvilku po začátku filmu vás přepadne strašná nuda a budete se těšit, až ten film skončí. Posledních pár minut, kdy se do děje opět vložila Kristen Bell, bylo sice celkem úsměvných, ale i tak to film nezachránilo.(10.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace