poster

Past na lásku

 • USA

  Serious Moonlight

Komedie

USA, 2009, 84 min

Režie:

Cheryl Hines

Producenti:

Michael Roiff

Střih:

Steven Rasch

Scénografie:

Cecil Gentry
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IQ Tiqe
  ***

  Sice je pointa průhledná už od půlky filmu, ale i tak dám 3* za průměrnou, ale originální komedii. Ani Kristen a Meg nebyly špatný.(13.3.2010)

 • frings
  *

  Ani skvěle zvolený soundtrack nezachrání neskutečně trapný a ubohý film s ještě trapnějšími a stupidními dialogy. Dokoukal jsem to jen kvůli Meg.(16.10.2010)

 • metal.storm
  *****

  Parádny odvar, presne tak, ako sa patrí :D záživné, od veci, aj keď predvídateľné, ale príjemná zmena a dejové prekvapenie. Keby mi mal niekto vykradnúť barak, dúfam, že to bude Justin Long :D(9.7.2016)

 • Lucasion
  *

  "Za lásku se musí bojovat!" a to Meg Ryan vzala doslova a do písmene. Snímek o manželce co se snaží zachránit manželství všemi ( ne zrovna chválihodnými či zákonnými ) prostředky stojí na poli komedie velmi dole. Komedie co se u ní nezasmějete ani neusmějete. Zajímavý scénář a herecká jména co dělají z tohoto filmu jediné možné plus. ( 14 procent )(25.7.2011)

 • otík
  odpad!

  Naprosto debilní, docela sprostý, nudný, nezábavný, zbytečný a užvaněný film o manželském páru, kde chlap má milenku a chce svou manželku opustit, jeho manželka zase o něj chce bojovat a zvolí podivnou taktiku - manžela přilepí páskou k záchodu a vede s ním prazvláštní hovor o tom, proč ji už nemiluje. To se děje přes hodinu, pak tam naběhne borec aby je vyloupil, zmlátil a na konci hodil očko na Meg Ryan. Kromě poslední vteřiny filmu je to totální nezábavná kravina. Hudba: Andrew Hollander(17.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace