poster

Past na lásku

 • USA

  Serious Moonlight

Komedie

USA, 2009, 84 min

Režie:

Cheryl Hines
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • lopata555
  *****

  pekný film, super herečky, parádne dialógy ... nechápem takému slabému hodnoteniu...(13.7.2012)

 • Orlau32
  *

  Tak hloupý film jsem již dlouho neviděla. Dívat se 80 minut na to, jak sedí chlap na hajzlu okurtovaný lepící páskou, aby nemohl zdrhnout a Meg RYAN tam mele jak koza před smrti pořád dokolečka větu "proč mě chceš opustit ?" je opravdu buď pro silné nervy anebo pro osoby zmožené chlastem, kterým je jedno co v televizi hrajou. Já si koupila DVD - hrůza, moje chyba. Milovala jsem Meg Ryan dokud měla krátké vlasy a hrála ve vtipných veselohrách. Ale pokud si pořídila ty dlouhé cáby jen proto, aby vypadala mladě, tak šlapla zatraceně vedle. Vypadala jak divoženka po flámu. Role jí prostě nesedla anebo s tím nemohla nic udělat, protože věděla co je to za slátaninu.(1.8.2011)

 • iamek
  *

  Tak trapný, ubohý a nudný film se jen tak nevidí. A dialogy ? Bez komentáře. Jednu hvězdu dávám za krásnou Kristen Bell.(23.11.2010)

 • Lucasion
  *

  "Za lásku se musí bojovat!" a to Meg Ryan vzala doslova a do písmene. Snímek o manželce co se snaží zachránit manželství všemi ( ne zrovna chválihodnými či zákonnými ) prostředky stojí na poli komedie velmi dole. Komedie co se u ní nezasmějete ani neusmějete. Zajímavý scénář a herecká jména co dělají z tohoto filmu jediné možné plus. ( 14 procent )(25.7.2011)

 • frings
  *

  Ani skvěle zvolený soundtrack nezachrání neskutečně trapný a ubohý film s ještě trapnějšími a stupidními dialogy. Dokoukal jsem to jen kvůli Meg.(16.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace