Zábavná paródia na Jánošíka v podobe zbojníka Pacha v nezabudnuteľnom stvárnení Jozefa Kronera, niektoré momentky a hlášky fakt stoja za to, taká klasika pre spríjemnenie dňa. /90%/(29.6.2005)

To je proste legenda a povinná jazda vždy, keď to ide. Niektoré hlášky sú nadčasové. A oné, čo som to ešte chcel? Jáj, dajme si frnďžalice na pamiatku toho Jožka. 5 z 5(21.12.2015)

Pacho, hybský zbojník, bohatým bere, na chudé se... ehmm... kašle, stejně jako ostatní loupežníci začínaje Lotrandem, Babinským konče... Občas diváka rozesměje, a když ne on, tak Marián Labuda jako Erdödy zaručeně, avšak co z tého, když samotný film už nedokáže soudobému diváku nic říci... Kedysi mohl působit jako prevence, člověk měl možnost uzřít, jak takový loupežník, strašný lesů pán, skutečně vypadá, ale dnes?! Novodobí bandité a pobertové vyměnili své typické hávy za smokingy, pistole a nože za propisky a lejstra, a rozeběhli se nám do kuloárů Poslanecké sněmovny, Senátů, na ministerstva a obdobné instituce, kde se rozhoduje o nás bez nás... 55%(20.2.2014)

"Stoj, tristo hrmených! Stoj, tisíc hrmených! Stoj tisíctristohrmených!" Slovenský zbojník musí bohatým brát a chudým dávat, to je zkrátka tradice a Pacho tradice ctí. A ctí je takovým způsobem, že i já jsem si kdysi jednou loknul frndžalice a skončil jsem až na konci světa - tedy v Kežmarku. Na takovou klasiku se nezapomíná.(22.3.2015)

Humor, ktorý síce nesadne každému, ale komu hej toho dostane na kolená. Skvelé a dokonalé.(17.2.2011)