poster

Vášnivý polibek

 • Slovensko

  Vášnivý bozk

Drama

Česko / Slovensko, 1994, 85 min

 • Mylouch
  *

  Riadný formálny exšperiment so slušným štandardom kámery Mareka Jíchu aj ♫ Kaščákovým vrdzaním. Juraj Bartoška nezostarnul. Čo sa však neodohrá do úvodných titulkov, to nečakajte. 1-2*(7.7.2013)

 • Pavlík
  *

  24. 09. 2014 (243.); kdo vášnivě políbil?(25.9.2014)

 • Tommassi3
  odpad!

  Drama ženy a matky retardovaného chlapce ( Že by sám režisér ?? ;) ), která vlastně vůbec neví, co chce, což vytváří krásnou paralelu právě s Mirom Šindelkom, hokus pokus pseudorežisérem, který nejspíš také do poslední chvíle netušil, co chce natočit, a tak nám nakonec předkládá nevyrovnaný odpudivý nicneříkající žánrový mix, který se snaží absenci smysluplného příběhu vynahradit přemírou vulgární nahoty a spoustou podivných prvoplánovitých, rušivých a zbytečných vizuálních šidítek, kdy člověk pochybuje už i o zdravé mysli kameramana Jíchy.. Kaščákův veskrze směšný hudební motiv přesně zapadá do skládačky této zhovadilosti, jakých však v porevolučních letech vznikaly tucty. Ve vášnivém polibku vlastně nefunguje vůbec nic, a tak si jen říkám, proč jsem se jen nechal zlákat na herecké obsazení v čele s Jiřím Bartoškou, jehož holá řiť bude zřejmě po čase tím jediným, co si z této filmové tragédie vybavím, a Jozefem Kronerem.. A na závěr ?? Vášnivý polibek z názvu uvidíte až těsně před titulky, těsně před tím, než Chýlková Bartoškovi před kinem "ukáže" svůj elektrický paralizér !! Je třeba něco dodávat ??(8.7.2013)

 • Martin741
  odpad!

  Zas bezducha srajda, ktora sa toci okolo riesenia medziludskych vztahov + nejake klise, najlepsie nevera. 0 %(2.4.2013)

 • nascendi
  odpad!

  To bola neskutočná hrôza. Pravdepodobne došlo k zmene programu, inak si neviem vysvetliť prečo sa mi niečo tak úbohé a trápne nahralo na videorekordér. Ak by som mal tomuto dielu dať hviezdičku, tak iba z vďačnosti za to, že mi umožnilo poznať dno filmovej tvorby.(31.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace