poster

Vášnivý polibek

 • SK název

  Vášnivý bozk

Drama

Česko / Slovensko, 1994, 85 min

 • Hopper
  *

  Volovina, pri ktorej som sa donútil vydržať len vďaka absolútne žiadnej alternatíve v nočnej a aj to ma stálo kopec sebazaprenia. Zlátanina, ktorá len dokazuje, že slovenský a český film je v riadnej kríze.(18.7.2004)

 • Tommassi3
  odpad!

  Drama ženy a matky retardovaného chlapce ( Že by sám režisér ?? ;) ), která vlastně vůbec neví, co chce, což vytváří krásnou paralelu právě s Mirom Šindelkom, hokus pokus pseudorežisérem, který nejspíš také do poslední chvíle netušil, co chce natočit, a tak nám nakonec předkládá nevyrovnaný odpudivý nicneříkající žánrový mix, který se snaží absenci smysluplného příběhu vynahradit přemírou vulgární nahoty a spoustou podivných prvoplánovitých, rušivých a zbytečných vizuálních šidítek, kdy člověk pochybuje už i o zdravé mysli kameramana Jíchy.. Kaščákův veskrze směšný hudební motiv přesně zapadá do skládačky této zhovadilosti, jakých však v porevolučních letech vznikaly tucty. Ve vášnivém polibku vlastně nefunguje vůbec nic, a tak si jen říkám, proč jsem se jen nechal zlákat na herecké obsazení v čele s Jiřím Bartoškou, jehož holá řiť bude zřejmě po čase tím jediným, co si z této filmové tragédie vybavím, a Jozefem Kronerem.. A na závěr ?? Vášnivý polibek z názvu uvidíte až těsně před titulky, těsně před tím, než Chýlková Bartoškovi před kinem "ukáže" svůj elektrický paralizér !! Je třeba něco dodávat ??(8.7.2013)

 • Mylouch
  *

  Riadný formálny exšperiment so slušným štandardom kámery Mareka Jíchu aj ♫ Kaščákovým vrdzaním. Juraj Bartoška nezostarnul. Čo sa však neodohrá do úvodných titulkov, to nečakajte. 1-2*(7.7.2013)

 • - Film sa natáčal v meste Banská Štiavnica a do slovenských kín si ho prišlo pozrieť 64 809 divákov. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace