Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  ****

  Od Gilroya som rozhodne nečakal takú béčkovú zápletku... ale to je asi jediná zásadnejšia výhrada. Šlape to krásne, akčné scény sú parádne (najmä prestrelka v dome), Renner je príjemne iný ako Damon, Weiszovka plnotučná postava, Norton ako kancelársky vlk presný. Prepojenie na pôvodnú trilógiu hladké a logické. Záverečná akcia už je trochu navyše, ale inak fajn letná jednohubka.(4.9.2012)

 • Nathalie
  ****

  Moji Gilroyové mi rozumějí.(15.8.2012)

 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Zelená a modrej se tu řeší tak intenzivně, že se chobotničky měly objevit aspoň na pizze či ve špagetách. Pak se, pro zmatení a dramatizaci, objeví ještě žlutá a dílo je dokonáno. Bourneův odkaz má velké plus v tom, že za neumětele Bournea, jemuž jsem tři filmy přála smrt krutou, pomalou a strašnou, nastupuje charismatický, sympatický Cross. Jinak se v podstatě nic objevného neděje. Film vcelku očekávatelně naplňuje schéma žánru, jenže tady jsem, jak jsem řekla, hlavnímu hrdinovi fandila. Čekám s napětím, do jakých mýtů a legend tvůrci příště sáhnou pro křestní jméno hlavního hrdiny. Po Iásonovi a Áronovi by to mohl být třeba Gilgameš.(28.12.2014)

 • Hunt
  ****

  Klidnější kamera, jasnější vyprávění, dobrý příběh = 70%(13.8.2012)

 • verbal
  ****

  Superzabiják, vypěstovaný na umělých hnojivech je zpět! A stačí třikrát denně dvě pilulky. Zelená, aby uměl jíst příborem a byl schopen zavázat si tkaničky tak, aby si na ně při superzabíjení nešlapal a nepadal na hubu, no a modrá na erekci. A není to Démon. Ten se patrně konečně nechal zaregistrovat s Aflekem, pokoušejí se o miminko, a tak Matt, který je za mamku, pověsil na chvíli kariéru na penis, aby se mohl soustředit na klidné ovulace a po devíti měsících vytlačil nestresovaný plod. Každopádně Zmrd, co číhá všude je skvělá náhrada! Charismatický sympaťák a dokonce, div se světe, i herec! Trend série zůstal i po náhradě Hamleta Othelem naprosto zachován a je to krásně dívatelné stejně, jako jsou čtivé Ludlumovy braky. Pro účely filmu je možná trochu škoda, že mu došly ty modré pilulky. Kdybych byl superagentem třeba takový já a musel bych bránit těžce šukatelnou MILFkoidní vědkyni před všemocnou, státem dotovanou institucí, rozhodně bych s ní netrajdal někde po Filipínach, ale oholil bych si přirození, aby mě nepoznali na dopravních kamerách, zašil se s ní do nejbližšího motelu na periférii, kde bych jen pod cizím jménem objednával pizzu a ochraňoval ji minimálně třikrát denně, někdy i dvakrát za sebou, dokud se to nepřežene. A samozřejmě fikaně! Tu pizzu bych objednával pokaždé z jiné pizzerie, aby těm hajzlům z agentůry někde na kompjůtru nevyskočilo, že u Dona Corleona náhle došly ančovičky. I přes tuto jistě odpustitelnou, drobnou scénaristickou minelu jednoznačně masturbační záležitost!(2.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace