poster

Bourneův odkaz

 • USA

  Bourne Legacy, The

 • SK název

  Bourneov odkaz

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2012, 134 min

 • xxmartinxx
  ***

  Hamlet bez Hamleta 2. Agent Bourne je pro tenhle film jen dobrovolnou a úplně zbytečnou koulí na noze. Příběh se nemá šanci rozjet, přestože Renner ztvárňuje mnohem zajímavější postavu než kdysi Damon. Velmi utopené. Po zhlédnutí Michaela Claytona je tohle nepochopitelné.(7.8.2012)

 • Hunt
  ****

  Klidnější kamera, jasnější vyprávění, dobrý příběh = 70%(13.8.2012)

 • Fr
  ***

  ,,JASON BOURNE BYL ŠPIČKA LEDOVCE....“ /// Rozporuplný pocity jako už dlouho ne. Fajn je dlouhatánskej úvod, kdy kecy (chápu, že musej něco vysvětlit) střídaj hory, hory kecy, až to celý přejde do téměř dokonalýho napínavýho akčňáku. Tuny osvětlujících informací – s tím zase takovej problém nemám. Přes všechnu dobrou akci - v létě, v zimě, v autě, na motorce, pěšky…. čovek zjistí, že je to vlastně jen taková hra na honěnou, prošpikovaná supertajnejma kydama, který jsem už možná i někde (někdy) slyšel. Kvůli Rennerovi bych strašně chtěl fláknout 4*. Ale nějak to ze mě nejde. Fakt! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) V ,,kolbence“ do mě rvou modrý prášky. 2.) Zajímá mě co se dělo potom, když ty čuráci sejmuli Simona Rosse. 3.) Su zamilovaná(nej) do Jeremy Rennera. /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ *(29.8.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Poté, co od projektu odstoupil režisér předešlých dílů Paul Greengrass, opustil sérii i Matt Damon. Důvodem Greengrassova odstoupení byla krok studia Universal, které spolupracovalo na přepracování scénáře bez jeho vědomí. (S.W.A.T)

 • - Scéna naháňačky, kde sa Aaron (Jeremy Renner) s Martou (Rachel Weisz) spustí motorkou po zábradlí, bola točená veľmi bezpečne, kompletne na závesných lanách. Urobiť to bez nich síce bolo možné, ale nie so spolujazdcom. To bolo a je podľa viacerých odborníkov takmer nemožné. (gogo76)

 • - Filmovanie prebiehalo v kanadskom Calgary, americkom Chicagu a New Yorku, v juhokórejskom Gangnam-Gu a Soule a tiež na Filipínach, predovšetkým v ich hlavnom meste Manilla. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace