• Malarkey

První,co mě na filmu překvapilo byl producent. Producentem je totiž Joey z Přátel a já o něm konečně po pěti letech něco slyšel. Chyt se ale filmu, který na první pohle vypadá dobře, ale ve výsledku se na něj kouká hrozně špatně. Akce je solidní, pořád tam všecko bouchá, ale ve výsledku je to ptákovina a já ptákoviny nerad hodnotím pozitivně. Snad jenom v případě, kdy herci budou stát za to. Každý tu tak vychvaluje třeba Johna Malkoviche, kterýho já osobně nemusím ale naprosto tomu rozumím. Hraje dobře, vytknout mu to nemůžu. Nejvíc mě ale fascinuje postava Megan Fox. Příjde, chová se jak kdyby byla z jinýho světa, ukáže svoje tělo a pak už se neukáže. Skoro to vypadá, jako kdyby jí texty napsal umyvač záchodů ze štábu, jinak si to nedokážu vysvětlit. Ve výsledku je film Jonah Hex bláznivou ptákovinou, která určitě pobaví, ale jenom ve chvílích, kdy se zábava spojí s akcí...druhá pulka filmu mě spíš uspávala a měl jsem problém vůbec tu akci vidět: Naštěstí mě ale tuna vybuchující směsi pokaždé probudila...ale jinak bych u toho filmu asi chcíp.(26.10.2010)

• Isherwood

Dokud Brolin suše hláškuje, říkáte si, že to bude jeden z těch kousků, který svou pitomostí pokukuje po genialitě. Jenže podvyživený scénář dvojice ‚N&T‘ začne po půlhodině vršit vatu a zoufalý Hayward musí opakovat některé scény natřikrát, aby došel aspoň k minimální metráži. Předpokládaný výsledek z traileru se (bohužel?) naplnil.(5.10.2010)

Některé přepjaté hysteriky rozruší, když jim porožníte rodinku. To pak lozí krajem kaktusů a čapají do pastí padouchy, neboť ti zaparkovali své komoně na místech pro invalidy (viz klusácké derby). Ovšem pokud obamoidní ouřada zapláče na tom správném hrobečku, i zarytý jižan Hex nastartuje hláškulomet a spasí jůesej. And Fox bitch. Absolutně sledovatelné, nevím proč hledáte hnidy na hlavě klečícího děcka, když vám přitom poskytuje kvalitní ústní prácičku.(1.8.2012)

• robbiee

[imdb: 4.5/10] | me: Slabota. Jonah ma tvrdý look, Megan je opäť hot, ale to je tak všetko. Inak nuda. Proste dobrí herci v slabom filme. Škoda.(22.10.2010)

Tak na tohle jsem se fakt tesil a nijak me to nezklamalo. Vcelku drsnej akcni western z lehce hororovou atmosferou totiz slape na vybornou a fakt bych necekal, ze ze sebe neco takovyho vypoti reziser infantilniho Hortona. Nicmene ale je fakt, ze pribeh neni buhvijakej, jednoducha cesta za pomstou je zbytecne ozvlastnovana linii o zbrani, ale ani s tim to neni nic buhvijak propracovanyho, takze je jen dobre, ze ma film jen ubohejch 80 minut, protoze takle tu neni moc prostoru pro hluchy mista, neustale nejaka vybusna akce, do toho drsnackej Brolin hazejici jednu hlasku za druhou, skoda jen, ze kuli jeho spaleny hube musi sislat. Zaporak v podani Malkoviche je taky vice nez slusnej, jen ta Fox je tu v podstate k nicemu. Co se tyce vizualni stranky, ta taky neni vubec spatna, Hayward vi, kam soupnout cool zaber, navic podporenej drsnou hudbou, takze je uplne jedno, ze mu obcas ulitne nejakej trik. Proste ja jsem spokojenej, jasne, mohlo to bejt i drsnejsi, pred kazdym potencialne brutalnejsim zaberem kamera uhne, ale i tak to je svizna a drsna jizda, takze ja se tech 80 minut perfektne bavil.(4.10.2010)

• - John Powell se podílel, spolu s rokovou kapelou Mastodon, na hudebním podkresu. V důsledku přetáček a zdržení natáčení však byl nucen od spolupráce odstoupit. Nahradil jej Marco Beltrami. Zpěvák a kytarista kapely Mastodon si poté ve filmu zahraje jednoho z vojáků na vagóně. (HellFire)

• - Vo vlaku pri scéne s únosom sú drevené debny označené US Carbine 30 Cal. Krag-Jorgenson. Krags však neboli prijaté americkou armádou až do roku 1894. (vander19)

• - Michael Fassbender se v chování své postavy inspiroval v jiném psychopatovi – Alexovi z Mechanického pomeranče a v postavě Riddler z batmanovského univerza. (HellFire)