• Djkoma

Ach jo. Většina diváků a všichni kritici nadávali na Wild Wild West a přitom autoři Jonaha Hexe si o jeho kvalitách/zajímavosti mohou nechat zdát. Toužil jsem o troše steampunku říznutého westernem a mysteriózní rovinou, ale dostal jsem nudnou komiksovou adaptaci, která se plácá ve svých(omlouvám se dámám) zvratkách. Josh Brolin na vše nestačí a Megan Fox neukázala ani větší kus svého těla, kde to jsme? V digitální pohádce složené z několik vrstev, které mají představovat promyšlenou strukturu? Vždyť samotná rovina pomsty, vyobrazenou jako fiktivní souboj na rudém písku je naprosto zbytečná. Stejně jako snaha potěšit fanoušky komiksu miniguny na koni... Krásná ukázka zahozené příležitosti, jak aspoň minimálně pobavit. PS: fakt, že jedna loď pojme 10 továren a ještě dokáže plout mě rozesmál:)(22.10.2010)

• Cervenak

Jonáš Hex dokáže hovoriť s mŕtvymi, takže si môže dovoliť ono známe "najprv strieľa, až potom sa pýta". Ako každý, aj ja by som chcel vidieť, ako by to natočili Neveldine & Taylor. Z ich scenára zvýšilo zopár slušných hlášok, ktoré Brolin (do úlohy pasuje perfektne) cedí spolu s whisky cez vypálenú dieru v ksichte. Inak nezostal kameň na kameni, scenár sa evidentne prepisoval počas natáčania (a počas dotáčok, ktoré do deja nasilu napchali Megan Fox), a potom sa ešte divoko strihalo, aby to celé dávalo aký-taký zmysel. Nakoniec nedáva. Ale čo na tom, aj tak to nemá žiadnu atmosféru a z plátna striekajú pestré farbičky - pravdaže, okrem červenej. Tá by tomu aspoň dodala šťavu, scény so sekerou a lodnou vrtuľou by boli v R-ku naozaj výživné. Suma sumárum, Jonah Hex je film, ktorý aj napriek mizerným 71 minútam (bez záverečných titulkov) stihne vo finálnej tretine nudiť. Brolin si dá koncom roka westernový reparát, isto dopadne lepšie.(2.10.2010)

Solidní. Sice jsem nevěděl do čeho jdu, výsledek mě nijak nezklamal. Jedná se o druhořadou akční-westernovku ve sci-fi stylu, která je první 2/3 filmu na solidní 4*. Jonah je cool, triky jsou dobré, atmosféra zajímavá, pouze konec to zkazil. 63% 04.10. 2010(4.10.2010)

• LihO

Strašne som sa tešil na tento film keď som videl trailer... opäť ďalšie sklamanie. Dej bola úplná hovadina, strašne to pokazili kravinami štýlu rotačné gulomety priviazané o koňa a podobne... Aj napriek snahe urobiť ten film akčným som sa dosť nudil, proste málo akcie, zlý scenár, slabé efekty a bolo ich teda len zopár. Jednu hviezdičku dávam za Megan Fox, ktorej tam mohlo byť viac ^^ a jednu hviezdičku za Malkovicha + soundtrack. Dúfam, že ten film už znovu pozerať nebudem :D(27.10.2010)

• Isherwood

Dokud Brolin suše hláškuje, říkáte si, že to bude jeden z těch kousků, který svou pitomostí pokukuje po genialitě. Jenže podvyživený scénář dvojice ‚N&T‘ začne po půlhodině vršit vatu a zoufalý Hayward musí opakovat některé scény natřikrát, aby došel aspoň k minimální metráži. Předpokládaný výsledek z traileru se (bohužel?) naplnil.(5.10.2010)