Velmi stylový a nečekaně někompromisní comicsově stylizovaný western. Brolin je tahoun, Megan Fox sice pořád neumí hrát, s vosím pasem a bouchačkou v ruce se ale najednou stává regulérní akční hvězdou a díky bohu má tak akorát prostoru, aby nezačala lézt na nervy. Vizuál je výborný (a lehce kýčovitá barevná stylizace v jistých momentech vůbec nevadí) a akce velmi solidní. Škoda jen, že se film v jistý moment zcela náhle zvrtne ve finále, které zcela náhle skončí. Tomu filmu by vážně prospělo tak 20 minut navíc. Očekávaný průser a zklamání se ale nekoná ani omylem. Jonah Hex je až překvapivě fajn...(4.10.2010)

• Xmilden

Westerny mám moc rád, ale s Jonahem Hexem jsem si prostě poradit nedokázal. Film se mi upřímně nelíbí. 81minutové nic, kterému navíc ještě ukrátí nějakých 7 minut titulky, takže nám zůstává zhruba na 75 minut na představení postav, nějakou historii vzniku Jonáše a pak semtam přihodit akci. Scény k sobě nepasují, byl jsem zoufalý při snaze zvyknout si na styl vyprávění Jimmy Haywarda. Poté jsem již se svou snahou vpravit se do příběhu naprosto rezignoval, doufajíce že se mi naskytne alespoň kulervoucí akce nebo zapamatováníhodná závěrečná scéna. Bohužel. Kravina na entou, kterou na plátna bůhvíproč vypustili z DC comiksu.PS: Scénaristé Neveldine & Taylor se zase jednou vytáhli, že to napsali oni jsem ale zjistil až v závěrečných titulcích. PS2: Film jsem trošku zrbnul, ale upřímně mi fakt tyhle Hollywoodské kraviny s narůstajícím množstvím začínají dost vadit! Kam se vytratil kumšt, pánové? 30%(7.10.2010)

Šestákový Jonáš je katalogový drsoň s rozkošným ďolíčkem ve tváři! Sežrat tohohle Jonáše velryba, nafiletuje ji zevnitř na rybí prsty, než by jste řekli Kapitán Iglo. Nenáročný "zápaďák", který rozhodně není tak špatný, jak se tu o něm tvrdí! Má pouze jednu výraznou vadu, paní Liškovou! Thalia opět patrně přeblafla dalšího režiséra, aby ji nechal násilně zapózovat před kamerou. Bergman to sice těsně není, ale jako výtečný doplněk k base lahváčů na romantické sobotní odpoledne svůj účel určitě splní.(6.10.2010)

• Malarkey

První,co mě na filmu překvapilo byl producent. Producentem je totiž Joey z Přátel a já o něm konečně po pěti letech něco slyšel. Chyt se ale filmu, který na první pohle vypadá dobře, ale ve výsledku se na něj kouká hrozně špatně. Akce je solidní, pořád tam všecko bouchá, ale ve výsledku je to ptákovina a já ptákoviny nerad hodnotím pozitivně. Snad jenom v případě, kdy herci budou stát za to. Každý tu tak vychvaluje třeba Johna Malkoviche, kterýho já osobně nemusím ale naprosto tomu rozumím. Hraje dobře, vytknout mu to nemůžu. Nejvíc mě ale fascinuje postava Megan Fox. Příjde, chová se jak kdyby byla z jinýho světa, ukáže svoje tělo a pak už se neukáže. Skoro to vypadá, jako kdyby jí texty napsal umyvač záchodů ze štábu, jinak si to nedokážu vysvětlit. Ve výsledku je film Jonah Hex bláznivou ptákovinou, která určitě pobaví, ale jenom ve chvílích, kdy se zábava spojí s akcí...druhá pulka filmu mě spíš uspávala a měl jsem problém vůbec tu akci vidět: Naštěstí mě ale tuna vybuchující směsi pokaždé probudila...ale jinak bych u toho filmu asi chcíp.(26.10.2010)

Některé přepjaté hysteriky rozruší, když jim porožníte rodinku. To pak lozí krajem kaktusů a čapají do pastí padouchy, neboť ti zaparkovali své komoně na místech pro invalidy (viz klusácké derby). Ovšem pokud obamoidní ouřada zapláče na tom správném hrobečku, i zarytý jižan Hex nastartuje hláškulomet a spasí jůesej. And Fox bitch. Absolutně sledovatelné, nevím proč hledáte hnidy na hlavě klečícího děcka, když vám přitom poskytuje kvalitní ústní prácičku.(1.8.2012)

• - Michael Fassbender se v chování své postavy inspiroval v jiném psychopatovi – Alexovi z Mechanického pomeranče a v postavě Riddler z batmanovského univerza. (HellFire)

• - Josh Brolin a John Malkovich sa nemohli s maskami spálenín na tvári počas natáčania ani poriadne najesť. (vander19)

• - Vo vlaku pri scéne s únosom sú drevené debny označené US Carbine 30 Cal. Krag-Jorgenson. Krags však neboli prijaté americkou armádou až do roku 1894. (vander19)