• Phobia

Jonah Hex má dva klady: silné herecké obsazení a krátkou stopáž. Můžeme přihodit malé bezvýznamné plus za vizuální efekty, které ovšem vyruší malé významné mínus za nepřehledné akční scény. Byl pro mě tenhle film jako konzumace postaršího krajíce chleba, tenounce namáznutého mírně žluklým margarínem. Dá se to sežrat, ale člověk by musel být HODNĚ vyhladovělý, aby si pochutnal. Do čerstvě upečeného, voňavého chlebíčku s křupavou kůrkou a tlustou vrstvou dobrého másla má tenhle kus žvance daleko. Přitom by asi stačil zručnější, talentovanější pekař než Jimmy Hayward a výsledkem mohl být zábavný film. Místních 48% mi přijde jako příznivé hodnocení pro Haywardovu UHO.(6.12.2015)

Béčko, které drží nad vodou áčkový herci. Mírné zklamání, čekal jsem větší šupu.(3.10.2010)

Tak na tohle jsem se fakt tesil a nijak me to nezklamalo. Vcelku drsnej akcni western z lehce hororovou atmosferou totiz slape na vybornou a fakt bych necekal, ze ze sebe neco takovyho vypoti reziser infantilniho Hortona. Nicmene ale je fakt, ze pribeh neni buhvijakej, jednoducha cesta za pomstou je zbytecne ozvlastnovana linii o zbrani, ale ani s tim to neni nic buhvijak propracovanyho, takze je jen dobre, ze ma film jen ubohejch 80 minut, protoze takle tu neni moc prostoru pro hluchy mista, neustale nejaka vybusna akce, do toho drsnackej Brolin hazejici jednu hlasku za druhou, skoda jen, ze kuli jeho spaleny hube musi sislat. Zaporak v podani Malkoviche je taky vice nez slusnej, jen ta Fox je tu v podstate k nicemu. Co se tyce vizualni stranky, ta taky neni vubec spatna, Hayward vi, kam soupnout cool zaber, navic podporenej drsnou hudbou, takze je uplne jedno, ze mu obcas ulitne nejakej trik. Proste ja jsem spokojenej, jasne, mohlo to bejt i drsnejsi, pred kazdym potencialne brutalnejsim zaberem kamera uhne, ale i tak to je svizna a drsna jizda, takze ja se tech 80 minut perfektne bavil.(4.10.2010)

Soundtrack Marco Beltrami: 1. Death March ,2. Clayton Boys ,3. Indian Theme ,4. Train Assault ,5. Death March (Alternate Version) ,6. Clayton Boys (Alternate Version)(10.5.2011)

• xxmartinxx

Tak tohle zabolelo. Veskrze špatný snímek, ve kterém nefunguje nic od interakce postav po navození atmosféry. Vezměte si Solomona Kanea, vyždímejte z něj vše jen trochu dobré, dejte mu do ruky pušku a máte Hexe.(4.10.2010)

• - Jako producent se na snímku podílel slavný Joey ze seriálu Přátelé (1994), Matt LeBlanc. (Reiniš)

• - Do hlavní role byli zvažováni i Emile Hirsch a Matthew McConaughey. Jonaha Hexe si nakonec vystřihl Josh Brolin. (Caszidy)

• - Film se uváděl do kin ve stejný den, jako Toy Story 3. Zajímavostí je, že režisér Jimmy Hayward původně pracoval jako animátor pro Pixar a podílel se na prvních dvou dílech této série. (HellFire)