Šestákový Jonáš je katalogový drsoň s rozkošným ďolíčkem ve tváři! Sežrat tohohle Jonáše velryba, nafiletuje ji zevnitř na rybí prsty, než by jste řekli Kapitán Iglo. Nenáročný "zápaďák", který rozhodně není tak špatný, jak se tu o něm tvrdí! Má pouze jednu výraznou vadu, paní Liškovou! Thalia opět patrně přeblafla dalšího režiséra, aby ji nechal násilně zapózovat před kamerou. Bergman to sice těsně není, ale jako výtečný doplněk k base lahváčů na romantické sobotní odpoledne svůj účel určitě splní.(6.10.2010)

Soundtrack Marco Beltrami: 1. Death March ,2. Clayton Boys ,3. Indian Theme ,4. Train Assault ,5. Death March (Alternate Version) ,6. Clayton Boys (Alternate Version)(10.5.2011)

• Hitman_47

Už z traileru bylo jasné, že tohle bude trapná, rádobydrsná a ještě k tomu nudná PG-13... a soundtrack je jedna velká ubohost vzhledem k tomu, co se ve filmu děje...(9.10.2010)

Po třech letech jsem dal Jonahu Hexovi druhou šanci... A ono to najednou bylo nějak lepší. Sice pořád ne dobré nebo snad méně pitomé, ale tak nějak zábavnější či co. Josh Brolin se pro roli hodí skvěle a atmosféra je místy opravdu dobrá stejně jako Malkovichův záporák a jeho zábavný (nevyužitý) poskok Fassbender, nicméně spousta tuposti stále tluče do očí. Za nejnepochopitelnější věc ale nakonec považuji to, že záporáci na město z obří superzbraně napřed vystřílí obyčejné dělové koule, které neuškodí, a až na závěr si nechají onu speciální, jež všechno smete během vteřiny. No nic. Děkuji za Beltramiho hudbu a scény s probouzením mrtvých, které jsou asi to úplně nejlepší, co Jonah Hex nabízí. Průměr, který však se zábavnějším scénářem mohl být dobrým westernem s hellboyovskou atmosférou. Zkrátka jako předloha.(6.12.2010)

• Phobia

Jonah Hex má dva klady: silné herecké obsazení a krátkou stopáž. Můžeme přihodit malé bezvýznamné plus za vizuální efekty, které ovšem vyruší malé významné mínus za nepřehledné akční scény. Byl pro mě tenhle film jako konzumace postaršího krajíce chleba, tenounce namáznutého mírně žluklým margarínem. Dá se to sežrat, ale člověk by musel být HODNĚ vyhladovělý, aby si pochutnal. Do čerstvě upečeného, voňavého chlebíčku s křupavou kůrkou a tlustou vrstvou dobrého másla má tenhle kus žvance daleko. Přitom by asi stačil zručnější, talentovanější pekař než Jimmy Hayward a výsledkem mohl být zábavný film. Místních 48% mi přijde jako příznivé hodnocení pro Haywardovu UHO.(6.12.2015)