....nestal jsem se nesmrtelným, jen mi zůstalo prokletí vědět, co je na druhý straně. Mluvit s mrtvými není přirozené. Občas jsou ale jediní, kteří vám ukáží cestu ..... Drsné hlášky, pořád se něco děje, dobrej zvuk a celkem zajímavý obrázky. Tak proč film od DC COMICS není suprovej? Chyběj mu koule! V rolích Hexe a Turnbulla by mohl být kdokoliv a filmu by to neuškodilo. Místo na charisma se hraje na parádu (dvouhlavňovej kulomet na koni), efektní zvuk (hlavně hudba) a tajemnej příběh o dvouch chlápcích, kteří vraždí, aby se jim ulevilo. A tak i já, kterýho tyhle hrátky povětšinou baví, říkám, že ta podívaná není moc záživná. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Nevím, proč je lepší hned zabít taky člověka, kterýmu zapálím dům i s rodinou. 2.) Nevím, na co se nesmím zeptat J.Hexe. 3.) Stojí mi (za to vidět M.Fox jako prostitutku). 4.) Na slovo ,,POMSTA“ odpovídám ,, TO JSEM JÁ!“ PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne Víte, že? Příznivce tvrdé muziky potěší, že hudbu kromě M. Beltrami obstarala skupina MASTODON.(6.10.2010)

• Djkoma

Ach jo. Většina diváků a všichni kritici nadávali na Wild Wild West a přitom autoři Jonaha Hexe si o jeho kvalitách/zajímavosti mohou nechat zdát. Toužil jsem o troše steampunku říznutého westernem a mysteriózní rovinou, ale dostal jsem nudnou komiksovou adaptaci, která se plácá ve svých(omlouvám se dámám) zvratkách. Josh Brolin na vše nestačí a Megan Fox neukázala ani větší kus svého těla, kde to jsme? V digitální pohádce složené z několik vrstev, které mají představovat promyšlenou strukturu? Vždyť samotná rovina pomsty, vyobrazenou jako fiktivní souboj na rudém písku je naprosto zbytečná. Stejně jako snaha potěšit fanoušky komiksu miniguny na koni... Krásná ukázka zahozené příležitosti, jak aspoň minimálně pobavit. PS: fakt, že jedna loď pojme 10 továren a ještě dokáže plout mě rozesmál:)(22.10.2010)

• robbiee

[imdb: 4.5/10] | me: Slabota. Jonah ma tvrdý look, Megan je opäť hot, ale to je tak všetko. Inak nuda. Proste dobrí herci v slabom filme. Škoda.(22.10.2010)

• viperblade

Film, který má čistý čas (rozuměj, bez titulků) kolem 70 minut a přesto stihne nudit. To je něco neskutečného. Ale začnu od začátku. Když jsem poprvé viděl trailer na tento film, tak jsem si řekl, že to vypadá na vcelku dobrý relax s Joshem, Johnem, Megan a Lancem (alias Cedric Daniels z The Wire). Jenže… je to všechno špatně. Josh zde nemá šanci něco hrát, když jeho postava je "rádoby drsňák, který probouzí mrtvé", John Malkovich si zachovává (zřejmě jako jediný) svou dobrou hereckou pověst a vystřihl si zajímavého záporáka (ale měl už mnohem lepší role) a Megan… ta holka je sexy, ale tady se mi hodila asi tak, jak byste si ke svíčkové namazali chleba s marmeládou. To bylo jak pěst na oko, prostě modelky do westernů nepatří. Jonah Hex má svá pozitiva pouze v obsazení (hlavně již zmíněný Malkovich) a ve své stopáži. Jenže nemůžu se zbavit dojmu, že i když to nemělo vyšší ambice, tak se z tohohle dala vytřískat mnohem lepší akční jízda, kde bych se nebál napsat "Je to tak blbé, až je to geniální." Takhle mi nezbývá než napsat, že je to tak blbé, až je to stupidní. Hodně slabé dvě hvězdy.(9.10.2010)

• Morien

Nejvíc mě asi zklamala stylizace, která zůstává ve všech směrech na začátku cesty a tím víc irituje, že slibuje a nenaplní. V okamžiku odchodu Fassbendera jsem si říkala, že už bych mohla přestat koukat, a klidně jsem mohla, protože bych o nic nepřišla. U některých scén jsem nechápala, jaký mají nést význam, a o těch jedněch prsou jsem si říkala, že bych je oželela.(13.1.2014)