poster

Muži, co zírají na kozy

 • USA

  The Men Who Stare at Goats

 • Slovensko

  Muži, čo čumia na kozy

Komedie / Válečný

USA / Velká Británie, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  ****

  Po fenomenálních trailerech, které slibovaly komediální nářez, přišlo lehké zklamání. Ano, většina těch dobrých vtipů byla už v trailerech, ale zase bych některým vtipům křivdil, kdybych řekl, že tam byly všechny. Pravdou však zůstává, že Muži, co zírají na kozy (což je hodně skvělý název, mimochodem :-)) je vtipný snímek, který nudí jen minimálně. Škoda je, že místy to trochu skřípe a taky že Rebecca Mader nedostala více prostoru (tuhle ženskou od dob Ztracených zbožňuju). Potenciál tu byl. Je škoda, že nemůžu dát filmu s takovýmhle názvem a takovýmhle obsazením více, než čtyři hvězdy. Neměl jsem se tolik těšit…(5.3.2010)

 • Radek99
  ***

  Řečeno se Shakespearem mnoho povyku pro nic. Filmová adaptace slavné stejnojmenné knihy Jona Ronsona je filmem s tak obrovským potenciálem, že by mohl stanout na bájné úrovni Levinsonova Vrtěti psem, obsazen tak hvězdně a dotýkající se tématu, který si přímo říká o zironizování. Tahle satira se ale režiséru Grantu Heslovovi tak nějak úplně nepovedla. Co funguje na papíře, nemusí ještě zákonitě fungovat na stříbrném plátně. Bohužel... Podobné filmy: Vrtěti psem, Co se vlastně stalo(19.3.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Byl jsem na misi, i když jsem nevěděl, o jakou misi šlo." Kdyby mě opustila manželka, tak bych rozhodně nenarukoval do války, ale Bob Wilton je jiný. On se prostě do války vydal a uprostřed pouště se přimotal mezi uniformované Jedie mentální armády míru, kteří sváděli souboj pod vlivem LSD s Temnou stranou US Army. Můj pobavený úsměv se při sledování tohoto netradičního snímku občas měnil na nechápavý, ale abych dokázal, že jsem pozorný divák, tak nyní zkusím ladně projít zdí ... tak zatím zeď drží, ale my to s Bobem jednou dáme.(6.4.2016)

 • AngelAngie
  ***

  Milá blbůstka, která nebýt hereckého obsazení, tak by byla přímo blbostí...(6.2.2010)

 • verbal
  *

  Ježiš to byla peachovina. Odpad nelze udělit jen kvůli castingu a třem opravdu vypečeným vtipům! Tři tak úžasní herci a Ewan v jednom filmu, jak já se na to těšil!!! Buď jim došly prachy, nebo Rogen se Sandlerem zrovna neměli čas, tak se nechali ukecat. Kdyby tam aspoň byly nějaké pořádné kozy...(14.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace