poster

Muži, co zírají na kozy

 • USA

  The Men Who Stare at Goats

 • Slovensko

  Muži, čo čumia na kozy

Komedie / Válečný

USA / Velká Británie, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  ***

  Řečeno se Shakespearem mnoho povyku pro nic. Filmová adaptace slavné stejnojmenné knihy Jona Ronsona je filmem s tak obrovským potenciálem, že by mohl stanout na bájné úrovni Levinsonova Vrtěti psem, obsazen tak hvězdně a dotýkající se tématu, který si přímo říká o zironizování. Tahle satira se ale režiséru Grantu Heslovovi tak nějak úplně nepovedla. Co funguje na papíře, nemusí ještě zákonitě fungovat na stříbrném plátně. Bohužel... Podobné filmy: Vrtěti psem, Co se vlastně stalo(19.3.2010)

 • Slasher
  ***

  Sakra moc roztříštěný, jinak ale rozhodně zajímavý, osobitý a v dobrém smyslu divný film o příběhu speciální mentální jednotky v armádě USA. Je to ten typ filmu, který nechá člověka, ať si to nějak sám srovná v hlavě - ale zůstal mi tam takový příjemný otazník, co nevyžaduje konkrétní odpověď. Každopádně nebýt několika pánů herců (Clooney, Bridges, Spacey), šlo to asi úplně do sraček. Charisma naštěstí táhne.(15.4.2010)

 • sepp
  *

  Tak dle komentaru se toto dilko povetsinou libi zenskemu pokoleni a po jeho shlednuti jsem pochopil. Takova hovadina dokaze oslovit asi opravdu jen nanynky a slepice. 1 hvezda za ucast Clooneyho. Naprosta ztrata casu, neni co vic komentovat.(15.12.2014)

 • mysicka
  ***

  novinář bob se díky zkrachovalému vztahu a člověku, co dokáže pohledem zabít křečka, dostává až k lynovi, vojákovi armády nového světa (něco jako banda hipíků v uniformách, podporovaná prezidentem reaganem, velkým to fanouškem star wars).. společně s tímto mužem, který pohledem rozhání mraky a netuší, kdy ho dožene dotek smrti, podniká tajnou a nebezpečnou misi v iráku.. aneb ewanův návrat k rytířům jedi či silence of the goats chcete-li..:-)(8.4.2010)

 • 3DD!3
  ****

  Škoda, že to nedrží líp pohromadě, ale i tak je v MUŽÍCH CO ZÍRAJÍ NA KOZY tolik skvělých momentů, že ty "moc divné" filmu rádi odpustíte. Herecký ansábl je prvotřídní (Clooney a McGregor se výborně doplňují) a je malinko škoda, že tvůrci ze zvolené tématiky "válečníků Jedi" nevyždímali víc. Kultovní potenciál to rozhodně mělo. La tutlek. Ana sahaffi.(12.2.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace