Muži, co zírají na kozy

The Men Who Stare at Goats

Muži, čo čumia na kozy

Komedie / Válečný

USA / Velká Británie, 2009, 94 min

Řada povedených scének, z nichž většina jde vidět už v traileru, dohromady bohužel nevytváří tak celistvou hmotu, abych ji zde nade vše vychvalovala. Ani závěrečná LSD scéna aneb "Clooney s kozou v náručí, McGregor s květinou" nedokáže vynahradit pocit z 2/3 filmu, kde se nic zajímavého, ani ujetého, ani zapamatováníhodného nedělo.(6.4.2010)

No, veľmi vtipné to teda nebolo. Po extra podarenom trailery - sklamanie.(31.3.2011)

Z jednoho náhodného letáku: „Americký vojáku tvá žena si doma užívá s Bartem Simpsonem a Burtem Reynoldsem.“ ….. z toho aspoň vidíte jak o NÁS AMERIČANECH Iráčané málo vědí.(-----) Sametoví vojáci Jedi zaútočili s účinností chechtajícího pytlíku:D(10.2.2011)

Jedi a koza. Průměrně zabijácká kombinace s vynikajícími herci.(20.1.2010)

• movie

Ze všeho nejvíc mě mrzí, že jsem ke sledování přinutil svoji přítelkyni, a to po tom, co se mě půl roku snažila přesvědčit, že to bude kapitalní blbost bez hlavy a paty. Proč mi tohle Clooney udělal?(18.12.2010)