poster

Muži, co zírají na kozy

 • USA

  The Men Who Stare at Goats

 • Slovensko

  Muži, čo čumia na kozy

Komedie / Válečný

USA / Velká Británie, 2009, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KevSpa
  ****

  Značně netradiční komedie, kterou ocení zejména milovníci satiry. Škoda, že tak skvěle obsazený film nedrží moc pohromadě vinou až příliš mnoha flashbacků, které samy o sobě jsou velice vtipné, ale z filmu dělají nekonzistentní dílo. I přes řadu výhrad je ale tenhle film chutným filmovým zákuskem pro milovníky absurdního humoru. (70%)(11.4.2010)

 • paascha
  ****

  Příjemný oddychový kousek, který mě mile překvapil, pobavil a nudil jen trošičku.(5.2.2010)

 • Malarkey
  ***

  Já taky zírám, že se mi moje hodnocení a komentář k tomuto filmu smazal. Ale co se dá dělat, čsfd občas nějaký ten text smázne. Problém je v systému nebo ve mně. Jinde být nemůže. Tenhle film je na tom taky tak nějak podobně. Tady ale bude problém spíš v systému, protože ten je fakt přitaženej za palici jako kráva. George Clooney hraje bombarďáka jako víno, humor ale přesahuje veškeré možnosti. Komedie je to výborná, občas ale spíš absurdní než vtipná a právě proto nemůžu dát plný počet. Na druhou stranu, podívejte se, kdo tam hraje....George W. Bush, posmrtná role Saddáma Husajna..no nechtěli byste to vidět?(10.5.2010)

 • MoRTy
  ****

  Coenovka bez Coenů(19.1.2010)

 • verbal
  *

  Ježiš to byla peachovina. Odpad nelze udělit jen kvůli castingu a třem opravdu vypečeným vtipům! Tři tak úžasní herci a Ewan v jednom filmu, jak já se na to těšil!!! Buď jim došly prachy, nebo Rogen se Sandlerem zrovna neměli čas, tak se nechali ukecat. Kdyby tam aspoň byly nějaké pořádné kozy...(14.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace