poster

Fontána pre Zuzanu 3

 • USA

  A Fountain for Susan

Komedie / Rodinný / Muzikál

Slovensko, 1999, 102 min

Režie:

Dušan Rapoš

Scénář:

Dušan Rapoš

Kamera:

Jiří Fojtík

Hudba:

Vašo Patejdl

Střih:

Robert Brown

Scénografie:

Carine Tredgold

Kostýmy:

Beáta Kodajová
(další profese)
 • Hadža
  odpad!

  No sracka jak se patri.to si muze maximalne poustet ten cernoch ,jako sve homevideo!(23.2.2006)

 • Gilmour93
  *

  Kam se poděl Gogo Habera? Zkoušel snad se svým Kenworthem přeskočit Gibraltarský průliv a nevyšlo to? Na myšlenku "mezinárodní výzvy k lásce, pochopení a toleranci mezi lidmi různé barvy pleti" říkám ano, ale filmové kvalitě kategorické NE. Holt, někteří autoři najdou na svém tvůrčím dně trampolínu, jiní navždy zapadnou v mazlavém bahně vodotrysků pro budoucí manželku. A dabing Ibrahima Maigy? Jeho autor si nešlapal na jazyk, ale přímo na něm tančil irské sexy tanečky a dovedně mi tím suploval funkci husího brka při opulentní středověké hostině.. Milý pane Rapoš, keby bolo niečo, čo sa vám dá zniesť, okrem mora odpadov a pár súcitných hviezd…(19.10.2011)

 • dobytek
  odpad!

  Hnůj a neuvěřitelná trapnost. V době natáčení tohoto filmu už byl navíc "čierná bača" Ibrahim Maiga totálně OUT. Ještě klika, že Dušan Rapoš to po 3. dílu vzdal.(24.3.2008)

 • Dannysek4U
  *

  za snahu o vlozeni africkyho ethna(11.1.2007)

 • BoredSeal
  **

  Podle mě tahle kultovně tragická hudební trilogie zaslouží respekt - naprosto nevinná jednička... ve dvojce už Zuzana líže ve vězenských sprchách kriminálnici, je bez domova a chce se s ní strašně vyspat na kulečníkovým stole mafián Kramár, zaplete se s kamioňákem ze kterého je popstar a prodělá vraždu na vlastní oči. Tady ve trojce už je Zuzana vlastník baru pro Harleye, z Vápna je popstar a jedou jen tak na vdavky do Afriky... lepší než komiks, uznejte. Co se týče filmu samotného - docela normálka, na to jak jsem se těšil na nějakou příšernost soudě podle hodnocení tady. Romantická komedie jako taková je vyčerpaný žánr, takže si na co si stěžovat? Výprava filmu mě docela zaskočila, Slováci zamachrovali. Štval mě nesrozumitelný hlas Ibrahima Maigy, když už si nechám udělat nové zuby, naučím se s nima nejdřív mluvit (ve dvojce to bylo určitě lepší).(31.7.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace