Fontána pre Zuzanu 3

Carine Tredgold

Kostýmy:

Beáta Kodajová
  • pepo

hanbím sa že raz budem točiť slovenské filmy.keď niekedy natočím takéto hovno máte povolenie ma zabiť(18.6.2003)

• E=mc2

ty koksO(1.9.2007)

Chvíľami mám pocit, že treba všetko haniť čo je z domácej tvorby, ono to asi nie je dosť Americké že ? Film spĺňa všetko čo mal, človek sa krásne zasmeje a nemusí počas toho krútiť hlavou, že čo mu to zas dávajú pod nos ... a tak ako v prvom dieli ach tá láska . P.S za mojich detských čias som s rodičmi cestoval vlakom a v kupé sedela aj Eva ... len ja si ju nepamätám :( to mi nemohli rodičia spraviť fotku na pamiatku ? :((8.2.2014)

• eraserhead666

Bohové už zase šílí. Alespoň trochu zajímavý je fakt, že každý díl je žánrově úplně něco jiného. Po romantickém sídlištním dramatu a akčnější dvojce čistá rádobykomediální kýčoidní předvídatelná romantika v exotickém hávu. To si Rapoš s Vejmělkovou večer pustili Cestu do Ameriky a řekli si, že to zkusí obráceně. Kvalitativní sešup je neoodiskutovatlený. První a třetí Fontána se od sebe liší v těch nejkrajnějších bodech spektra. Nebe a dudy. Voda a oheň. Noc a den. Nic od sebe vzdálenějšího snad nemůže existovat. Tohle je z části reklama na (otřesného) Ibrahima Maigu z části propagační exotické video nějaké cestovky. Na druhou stranu jsem to ale po všech těch odpadech a komentářích čekal ještě mnohem horší. Není to nic zcela nekoukatelného. Dá se to přežít bez úhony. Jednu hvězdičku za tu Afriku a půlku za Evu, protože když zrovna nemluví, je pořád radost pohledět. 1.5*(12.5.2016)

• Slarque

Nahradit scénář takhle pitomou historkou, směšnými dialogy a přírodopisnými záběry z Afriky nebyl zrovna dobrý nápad. Herci neměli co hrát, což je situace, kterou nezakryje ani Marián Labuda. Jednu hvězdičku si zasloužil jen Jožo Ráž, ale film nad vodou neudržel.(27.7.2004)

• - Film je venovaný pamiatke Jozefa Urbana, autora titulnej skladby, ktorý tragicky zahynul. (Zdroj: skcinema.sk) (Raccoon.city)

• - Hoci sa o Fontáne pre Zuzanu 3 hovorí ako o najhoršom slovenskom filme histórie, do slovenských kín si ho prišlo pozrieť 112 353 divákov. (Raccoon.city)

• - Prvý slovenský film, ktorý bol nakrútený v angličtine, so zvukom DTS a postprodukovaný v Hollywoode (strih, zvuk) či Johannesburgu (laboratórne práce). (Raccoon.city)