poster

Fontána pre Zuzanu 3

 • USA

  A Fountain for Susan

Komedie / Rodinný / Muzikál

Slovensko, 1999, 102 min

Režie:

Dušan Rapoš

Scénář:

Dušan Rapoš

Kamera:

Jiří Fojtík

Hudba:

Vašo Patejdl

Střih:

Robert Brown

Scénografie:

Carine Tredgold

Kostýmy:

Beáta Kodajová
(další profese)
 • lesumir
  **

  Dvojka byla už moc ale tohle je příliš. Nevyplácí se natáčel pokračování ale oni ne. Oni si dají ještě trojku... Buď jsou tak blbý nebo já nevím :( Ale písně z filmu jsou hezké.(9.8.2006)

 • NinadeL
  *

  Keby som mal kráčať, Evu Vejmělkovou podezřívám, že po tomto už nemohla točit a ne, že už nechtěla. Ale je to škoda, protože ve třiceti byla na vrcholu svých půvabů (a kdyby v té Africe natočila jen hudební video klip nebo nafotila kalendář, byla bych úplně spokojená). Ovšem neskutečně nadužívaný hlavní song prosím také vystřelit na měsíc a každého, kdo by chtěl tvořit podobně nekonzistentní trilogie! Pikantérie z DVD, které obsahuje tři zvukové stopy - českou, slovenskou a anglickou - Zuza mluví v české i slovenské česky a Ibi pro změnu stereotypně slovensky... A angličtina? Jak z přípravky na KET.(7.8.2009)

 • Fretakata
  ***

  Tento film ignoruje logiku, ignoruje realitu s detskou suverennostou. Ked som to pochopila a prijala, prisiel mi povabny. Taka rozpravka. Krasna kamera, krasna vejmelkova, krasna hudba. Ziadna hra na posolstvo !! Len zabavka. Keby to nekazil Maiga, dam 4 hviezdicky. A to som si donedavna myslela, ze dusan rapos natocil len jediny slusny film ( Utekajme, uz ide!).(21.7.2011)

 • Jacinda
  odpad!

  U takového filmu je mi líto, že se jmenuji Zuzana(21.9.2009)

 • Flego
  *

  Prečo ? Načo ? Jednotka len kvôli pesničkám...(8.4.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace