Fontána pre Zuzanu 3

Carine Tredgold

Kostýmy:

Beáta Kodajová
  • lesumir

Dvojka byla už moc ale tohle je příliš. Nevyplácí se natáčel pokračování ale oni ne. Oni si dají ještě trojku... Buď jsou tak blbý nebo já nevím :( Ale písně z filmu jsou hezké.(9.8.2006)

• Derek

hahahaha, podľa mňa je to geniálna paródia na normálny film. tak hrozné herecké výkony nie sú snáď ani v 3565 diely "klasiky" tak jde čas a zvyšok filmu nie je o nič lepší. scenár je neuveritelne stupídny, réžia strašne nevýrazná a hudba nestojí za nič. navyše slovo úbohosť priam kričí z každého políčka filmu.(18.4.2004)

• emo

Slovenská výpravná sračka s obstarnutou Vejmělkovou a "Bielou Bačou"...(12.1.2007)

• JohnnyD

Vôbec to nie je taký extrém, na aký som sa tešil. Oproti veľkohubej, nadupanej, amatérskej a katastrofálne zahratej dvojke je toto len taká scenáristicky neschopná nuda s príjemnou kamerou a atmosférou Afriky. Čakal som na absurdné dialógy, aké zo seba sypal Paľo Habera, no dočkal som sa celkom kóšer filmu s chabým dejom a ešte chabejším scenárom, kde sa zvraty dejú tak, že sa niečo strašné udeje a v ďalšej scéne to rozlúštia. Najväčším WTF tak ostáva to, že Ibrahim Maiga hrá Ibrahima Maigu a že Ibrahima Maigu dabuje Maroš Kramár.(9.4.2012)

• curunir

No hrôza. Slovenský film by sa mal hambiť, že takúto koninu nakrútil v zamorí. 1* dávam len pre to, že je to naša produkcia.(20.9.2007)