Fontána pre Zuzanu 3

Carine Tredgold

Kostýmy:

Beáta Kodajová
  • Hadža

No sracka jak se patri.to si muze maximalne poustet ten cernoch ,jako sve homevideo!(23.2.2006)

• Flego

Prečo ? Načo ? Jednotka len kvôli pesničkám...(8.4.2007)

• Jacinda

U takového filmu je mi líto, že se jmenuji Zuzana(21.9.2009)

• Gemini

Je třeba ocenit Evu Vejmělkovou, že svou životní pouť Fontánami dotáhla do konce, i když prostě musela vědět jak to dopadne...alespoň doufám, že to tak bylo, protože jinak u mě hodně klesla:) Nejsilnější stránkou filmu tak, jako obvykle, jsou doprovodné písně, po delší době už ne tak superprofláknuté...(30.7.2003)

• tron

„To je moja sestra. Ona je trocha...“ – „Biela?“ Pokiaľ sa chladnokrvne odosobníme od nezmyslených (hoci vtipných) útokov á la „toto by malo byť trestné“, faktom je, že kým originál mal vďaka sídlisku a pesničkám veľa do seba a kým dvojku zachránila kurióznosť (Paľo Habera s „Vápnom“ Ibrahimom Maigom z kamióna bojujú so slovenskou mafiou), trojka je... slabá. Jedinou kladnou výnimkou je výprava, ale nefandime si - aj v priemernom seriáli „Pod africkým slnkom“ bola zvládnutá atmosférickejšie. Čo teda zostalo? Ultimátne romantická pieseň o vode, čo ma drží nad vodou (ktorá prekliala ako textára Jozefa Urbana, tak interpreta – jeden zomrel, druhý takmer), inak môžeme otrasné herecké výkony (radšej ani nebudem zo slušnosti menovať) postaviť hneď vedľa diplomaticky povedané úbohého scenára. Proti „ľudovej zábave“ a priori nič nemám (trilógia KAMEŇÁK), ale toto je priveľa a nedá mi nedodať, že národ, ktorý dáva černochom takúto úlohu, nemôže nebyť nerasistický.(5.1.2009)

• - Natáčanie prebiehalo v lokalitách Bratislava, Viktóriine vodopády (a okolie) a Zimbabwe (dedina Tengenenge). (Raccoon.city)

• - Hoci sa o Fontáne pre Zuzanu 3 hovorí ako o najhoršom slovenskom filme histórie, do slovenských kín si ho prišlo pozrieť 112 353 divákov. (Raccoon.city)

• - Ibrahima Maigu nadaboval Maroš Kramár, ktorý si s ním zahral v druhej časti. (MFJD)