poster

Fontána pre Zuzanu 3

Komedie / Rodinný / Muzikál

Slovensko, 1999, 102 min

Režie:

Dušan Rapoš

Scénář:

Dušan Rapoš

Kamera:

Jiří Fojtík

Hudba:

Vašo Patejdl

Střih:

Robert Brown

Scénografie:

Carine Tredgold

Kostýmy:

Beáta Kodajová
(další profese)
 • HoneyBunny
  *

  Koukat se na to dá, ale je to tak hloupoučké a prostinské, že to snad ani tvůrci nemohli myslet vážně a opsali příběh s Harlequina.(14.2.2003)

 • pepo
  odpad!

  hanbím sa že raz budem točiť slovenské filmy.keď niekedy natočím takéto hovno máte povolenie ma zabiť(18.6.2003)

 • lesumir
  **

  Dvojka byla už moc ale tohle je příliš. Nevyplácí se natáčel pokračování ale oni ne. Oni si dají ještě trojku... Buď jsou tak blbý nebo já nevím :( Ale písně z filmu jsou hezké.(9.8.2006)

 • NinadeL
  *

  Keby som mal kráčať, Evu Vejmělkovou podezřívám, že po tomto už nemohla točit a ne, že už nechtěla. Ale je to škoda, protože ve třiceti byla na vrcholu svých půvabů (a kdyby v té Africe natočila jen hudební video klip nebo nafotila kalendář, byla bych úplně spokojená). Ovšem neskutečně nadužívaný hlavní song prosím také vystřelit na měsíc a každého, kdo by chtěl tvořit podobně nekonzistentní trilogie! Pikantérie z DVD, které obsahuje tři zvukové stopy - českou, slovenskou a anglickou - Zuza mluví v české i slovenské česky a Ibi pro změnu stereotypně slovensky... A angličtina? Jak z přípravky na KET.(7.8.2009)

 • Cervenak
  odpad!

  Niektorí ľudia sa desia tajomných nočných hlasov v lesoch a starých domoch s nejasnou minulosťou. Iných prenasledujú hlasy v ich mysliach, prikazujúce im zobrať do ruku ostrý nôž a začať sekať ľudské mäso... Mňa dodnes desí šušľanie Maroša Kramára, ktorý z nepochopiteľných dôvodov dabuje Ibiho Maigu v tejto neznesiteľnej (a navyše dosť drahej) megasračke s otravnou ústrednou odrhovačkou.(27.2.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace