poster

Fontána pre Zuzanu 3

 • USA

  A Fountain for Susan

Komedie / Rodinný / Muzikál

Slovensko, 1999, 102 min

Režie:

Dušan Rapoš

Scénář:

Dušan Rapoš

Kamera:

Jiří Fojtík

Hudba:

Vašo Patejdl

Střih:

Robert Brown

Scénografie:

Carine Tredgold

Kostýmy:

Beáta Kodajová
(další profese)
 • Flego
  *

  Prečo ? Načo ? Jednotka len kvôli pesničkám...(8.4.2007)

 • Derek
  odpad!

  hahahaha, podľa mňa je to geniálna paródia na normálny film. tak hrozné herecké výkony nie sú snáď ani v 3565 diely "klasiky" tak jde čas a zvyšok filmu nie je o nič lepší. scenár je neuveritelne stupídny, réžia strašne nevýrazná a hudba nestojí za nič. navyše slovo úbohosť priam kričí z každého políčka filmu.(18.4.2004)

 • misterz
  odpad!

  Asi ťažko hľadať hlúpejší a zbytočnejší slovenský film. Fontána pre Zuzanu mala ostať iba pri jednotke, pokračovania boli už strašný hnus.(8.3.2013)

 • Tyler
  odpad!

  Nemám slov.Dokoukal jsem to s obrovským sebezapřením.Tu písničku už nemůžu ani slyšet.(23.1.2003)

 • eraserhead666
  **

  Bohové už zase šílí. Alespoň trochu zajímavý je fakt, že každý díl je žánrově úplně něco jiného. Po romantickém sídlištním dramatu a akčnější dvojce čistá rádobykomediální kýčoidní předvídatelná romantika v exotickém hávu. To si Rapoš s Vejmělkovou večer pustili Cestu do Ameriky a řekli si, že to zkusí obráceně. Kvalitativní sešup je neoodiskutovatlený. První a třetí Fontána se od sebe liší v těch nejkrajnějších bodech spektra. Nebe a dudy. Voda a oheň. Noc a den. Nic od sebe vzdálenějšího snad nemůže existovat. Tohle je z části reklama na (otřesného) Ibrahima Maigu z části propagační exotické video nějaké cestovky. Na druhou stranu jsem to ale po všech těch odpadech a komentářích čekal ještě mnohem horší. Není to nic zcela nekoukatelného. Dá se to přežít bez úhony. Jednu hvězdičku za tu Afriku a půlku za Evu, protože když zrovna nemluví, je pořád radost pohledět. 1.5*(12.5.2016)

 • - Hoci sa o Fontáne pre Zuzanu 3 hovorí ako o najhoršom slovenskom filme histórie, do slovenských kín si ho prišlo pozrieť 112 353 divákov. (Raccoon.city)

 • - Natáčanie prebiehalo v lokalitách Bratislava, Viktóriine vodopády (a okolie) a Zimbabwe (dedina Tengenenge). (Raccoon.city)

 • - Ibrahima Maigu nadaboval Maroš Kramár, ktorý si s ním zahral v druhej časti. (MFJD)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace