poster

Fontána pre Zuzanu 3

Komedie / Rodinný / Muzikál

Slovensko, 1999, 102 min

Režie:

Dušan Rapoš

Scénář:

Dušan Rapoš

Kamera:

Jiří Fojtík

Hudba:

Vašo Patejdl

Střih:

Robert Brown

Scénografie:

Carine Tredgold

Kostýmy:

Beáta Kodajová
(další profese)
 • Gilmour93
  *

  Kam se poděl Gogo Habera? Zkoušel snad se svým Kenworthem přeskočit Gibraltarský průliv a nevyšlo to? Na myšlenku "mezinárodní výzvy k lásce, pochopení a toleranci mezi lidmi různé barvy pleti" říkám ano, ale filmové kvalitě kategorické NE. Holt, někteří autoři najdou na svém tvůrčím dně trampolínu, jiní navždy zapadnou v mazlavém bahně vodotrysků pro budoucí manželku. A dabing Ibrahima Maigy? Jeho autor si nešlapal na jazyk, ale přímo na něm tančil irské sexy tanečky a dovedně mi tím suploval funkci husího brka při opulentní středověké hostině.. Milý pane Rapoš, keby bolo niečo, čo sa vám dá zniesť, okrem mora odpadov a pár súcitných hviezd…(19.10.2011)

 • HoneyBunny
  *

  Koukat se na to dá, ale je to tak hloupoučké a prostinské, že to snad ani tvůrci nemohli myslet vážně a opsali příběh s Harlequina.(14.2.2003)

 • ScarPoul
  odpad!

  Dušanko ty sračkár(28.8.2007)

 • Gemini
  *

  Je třeba ocenit Evu Vejmělkovou, že svou životní pouť Fontánami dotáhla do konce, i když prostě musela vědět jak to dopadne...alespoň doufám, že to tak bylo, protože jinak u mě hodně klesla:) Nejsilnější stránkou filmu tak, jako obvykle, jsou doprovodné písně, po delší době už ne tak superprofláknuté...(30.7.2003)

 • dyfur
  odpad!

  Herci mali pekný výlet to je jediné čo sa dá povedať. - jediné čo za niečo stojí je pesnička ,kt.spieva J.Ráž. Hroznééé(26.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace