poster

Sucker Punch

 • USA

  Sucker Punch

 • Slovensko

  Sucker Punch

 • Austrálie

  Sucker Punch

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA / Kanada, 2011, 105 min (Director's cut: 127 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radek99
  *

  Vizuálně uhrančivá popkulturní demence. Až si budu chtít zahrát počítačovou hru, zahraju si počítačovou hru a nebudu ztrácet čas celovečerním experimentem, který má jedno zcela zásadní minus - chybí mu interaktivnost. Proč se koukat na významově vyprázdněný a bezobsažný, téměř dvouhodinový, videoklip, když nemůžete ovlivnit jeho děj? Vždyť jedině o to přece v počítačových hrách jde, proto může být dějová složka klidně přitažená za vlasy. Fenomén kinematografie ještě není ve vývojovém bodě, kdy bude médium filmu plně interaktivní a divák bude hrát film jako dnes hraje běžnou videohru. Zack Snyder je možná vizionář, jestli ale ano, pak opravdu hodně předběhl dobu... Sucker Punch tak nejlépe vystihuje jedno slovo - samoúčelnost.(4.7.2011)

 • Isherwood
  ****

  Při vstupu do sálu mi sebrali ovladač od Xboxu a místo mě hrál Snyder. Bavilo mě jenom koukat. Film, po jakém jsem (nevědomky) toužil už od dětství. Jdu si nainstaloval Painkillera...(31.3.2011)

 • Flipnic
  ****

  Naprosto, ale naprosto stupidní pí****, která však z asi 70% obsahuje tak neskutečně úžasný akční a vizuální orgie, že to i bez 3D bere dech... Takoví "Čárlího Andílci stokrát ještě blbější", ale s neuvěřielně dokonalýma scénama, kdy holky bez střihu (!!!!!!!!) mordují stovky nepřátel střelnými, sečnými a bodnými zbraněmi, kamera poletuje mezi nimi, zabírá jednotlivé detaily, plynule najíždí na jednotlivé souboje a zase odjíždí jinam ... Prostě v tomhle nemám slov!! Žádnej divokej střih, vizuálně a animačně úžasná podívaná. Souboj v zákopech a ve vlaku mi fakt nakopal prdel, ... Protože jsem obrovskej fanda akčních filmů a martial arts filmů, tak dávám takový hodnocení (jedna * je za hudební doprovod ...) ... Jinak je to ale srajda na desátou a to ještě v jistých momentech myšlena snad vážně!! Ale nechme to být, prostě akční orgie, nic víc ...(1.4.2011)

 • Slasher
  **

  Snyderův úlet do hoven. Hrozný ohlasy se naplnily, je to fakt špatný (fantastická akční nuda), jako by Zack najednou přišel o svojí trademarkovou potenci. Jako by se do libosti vycáknul, ale vyšlo to z něj všechno naprázdno. A je to škoda, protože jsem příznivcem režisérských odvazů. Přestřelený, plochý, nevzrušivý, bez náplně. Od určitýho momentu jsem si přišel, jako když koukám do blba a doufal jsem, že budu moct co nejdřív odejít z kina. Žádná dílčí složka si nezaslouží pochválit, dokonce ani soundtrack v kombinaci s obrazy mě tentokrát ničím nevzal... Podprůměrná videohra, suckující SUCKER PUNCH. (nicméně na tu "dospěláčtejší" verzi se stejně rád podívám) EDIT: Tak nebyla to verze dospělácká, nýbrž extended. Zaznamenal jsem dvě předtím vystřihlý dlouhý scény, jednu špatnou (muzikální číslo) a jednu dobrou (přemlouvání k nenásilnému sexu). A užil jsem si to o trochu víc, teď když jsem věděl co čekat. Přítelkyně byla uchvácena. Já bych dal už asi i ty 3*, ale schválně to nechám takhle. Snyder tady toho nastříkal jak Peter North, ale já mu to polykat nebudu.(25.6.2011)

 • Adrian
  ****

  Vlastne sa mi to páčilo, aj keď nie som rozhodne cieľovka (vekom ani pohlavím). S poslednou vetou (resp. záverečným monológom) spätne jednotlivé zložky filmu do seba zapadnú a v mojicj očiach potierajú kritiku filmu v rovine "onanistického audiovizuálneho besnenia v kontraste s príbehovou a charatkerovou prázdnotou". Je pravda, že ak separujeme akčné segmenty veľmi rýchlo sa dostaneme k počítaniu Snyderových inšpirácií - tak z vlastnej predchádzajúcej tvorby, ako aj z bohatej knižnice videohier, anime, mangy, sci-fi&fantasy (a nie, nekorešpondujú so žiadnym vlhkým snom z mojej mladosti). V kombinácii so zvyškom však výborne zapadajú do zvoleného štýlu a celý film pôsobí prekvapivo kompaktne, čo je bezpochyby podmienené aj faktom, že ide rýdzo o prvý Snyderov autorský počin na poli scenára. Očividne úmyselná prostoduchosť deja (aj napriek existencii viacerých rovín príbehu), postáv a záverečného odkazu je zábavnejšou multiplikáciou Twilight zamerania na určitú divácku základňu. Btw....najzábavnejšímm momentom filmu bol pre mňa spodok tanečného úboru Babydoll....tie "modre plavky" totiž nedali nespomenúť na staré dobré komunistické časy, kedy spolužiačky na základke na hodinách telocviku nosili takmer identické "modré čudo"... :)(30.3.2011)

 • - Spoločnosť Warner Bros. pred uvedením filmu uvádzala, že film by mal byť uvedený v 3D. Akonáhle však Zack Snyder zistil, čo všetko so sebou konverzia filmu do 3D prináša, rýchlo zmenil rozhodnutie. (Greenpeacak)

 • - Velkého castingového řízení se zúčastnil i skotský herec Hans Matheson, avšak neúspěšně. (Lynette)

 • - Hvězdička Vanessa Hudgens, která prošla všemi Muzikály ze Střední, se prý těšila na tuto pro ni atypickou roli. Zac Efron naštěstí osloven nebyl. (movieband)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace