poster

Sucker Punch

 • USA

  Sucker Punch

 • Slovensko

  Sucker Punch

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA / Kanada, 2011, 105 min (Director's cut: 127 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Ukrutně sexy film, který zcela uspokojil nemravnou část mého JÁ, zatímco můj seriózní zbytek se znepokojeně bouřil při zbabělém útoku na mé základní pudy.(20.2.2012)

 • Enšpígl
  ****

  Aha, tak právě jsem se tady dočetl, že komu se tenhle film líbí je retard, dvanáctileté hovádko, sexuálně neukojený a já nevím co všechno. Joo tohle mám na samozvaných vodbornících chodící na novinářské premiéry nejradši, kdo film vnímá jinak než oni je dvanáctileté hovádko a hotovo, ale ponechme tyhle rádoby vodborníky jejich trapnému osudu a vrhněme se radši na film, protože ten si to zaslouží. Zack si udělal film po svým a nesnažil o nějakou načančanou pochoutku a už to samo o sobě je mě neskutečně sympatické. Za vizuálně hudební stránku by si Zack zasloužil dvouměsíční pobyt na Bahamách s all inclusive navrch. Úvodní scéna je už po prvním shlédnutí můj doživotní mazlík. Samotná pointa v kontextu s koncem filmu byla nádherná a hodně mě rozmixovala. Fantazijní část, ze mě udělala alespoň na pár minut malýho Jardu, který taky v dětství bojoval s draky a vůbec mu jeho myšlenky často utíkaly do mnoha nekonečných příběhů. A, ano holky se mě líbily, nevím co je na tom špatnýho, to udělat tímhle lacinějším sexy způsobem. Film zkrátka dělal chlap, chlap s velkou fanataziji za kterou se nestydí a takovej člověk je mě 100x milejší než zdejší kinder-elite, uražející lidi s opačným názorem a vysmívající se v podstatě všemu co zavání sic patosem, ale upřimným patosem. Jedno z nejpříjemnějších kinopřekvapení roku 2011. P.S. Taky by jste si přáli vidět jak Babydoll tančí ? Já hrozně :-)(6.4.2011)

 • Radek99
  *

  Vizuálně uhrančivá popkulturní demence. Až si budu chtít zahrát počítačovou hru, zahraju si počítačovou hru a nebudu ztrácet čas celovečerním experimentem, který má jedno zcela zásadní minus - chybí mu interaktivnost. Proč se koukat na významově vyprázdněný a bezobsažný, téměř dvouhodinový, videoklip, když nemůžete ovlivnit jeho děj? Vždyť jedině o to přece v počítačových hrách jde, proto může být dějová složka klidně přitažená za vlasy. Fenomén kinematografie ještě není ve vývojovém bodě, kdy bude médium filmu plně interaktivní a divák bude hrát film jako dnes hraje běžnou videohru. Zack Snyder je možná vizionář, jestli ale ano, pak opravdu hodně předběhl dobu... Sucker Punch tak nejlépe vystihuje jedno slovo - samoúčelnost.(4.7.2011)

 • Fr
  ****

  KAŽDÝ MÁ SVÉHO ANDĚLA..... /// Stát se sirotkem – když máte šikovnýho otčíma – není nijak složitý. Proti tomu je bordel plnej sirotků oázou na nervy. Zvlášť, když máte přesně ty zbraně, který jsou potřeba. CO HLEDÁŠ? CESTU VEN! Děti (vyspělé...) bojující se svými démony. Videoklipová záležitost plná ,,seknoucí“ muziky, ve který se je na co koukat. Zajímavej příběh, mix fantasy šílenství a spousty akce, u který věrohodnost není na 1. místě. Protože LOBOTOMIE JE JEN ZAČÁTEK..... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Pochopím, proč se soused stal pěstounem několika dívek. 2.) Cítím se jako malej kluk, co sedí v rohu pískoviště, zatím co si všichni hrajou s jeho bábovičkama.. 3.) Nevím, že ta svině Hitler měl zombíky. 4.) Film, ve kterým je možný vraždit fašisty a ničit draky musí bejt zábava. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE **** NAPĚTÍ *(19.6.2011)

 • Flipnic
  ****

  Naprosto, ale naprosto stupidní pí****, která však z asi 70% obsahuje tak neskutečně úžasný akční a vizuální orgie, že to i bez 3D bere dech... Takoví "Čárlího Andílci stokrát ještě blbější", ale s neuvěřielně dokonalýma scénama, kdy holky bez střihu (!!!!!!!!) mordují stovky nepřátel střelnými, sečnými a bodnými zbraněmi, kamera poletuje mezi nimi, zabírá jednotlivé detaily, plynule najíždí na jednotlivé souboje a zase odjíždí jinam ... Prostě v tomhle nemám slov!! Žádnej divokej střih, vizuálně a animačně úžasná podívaná. Souboj v zákopech a ve vlaku mi fakt nakopal prdel, ... Protože jsem obrovskej fanda akčních filmů a martial arts filmů, tak dávám takový hodnocení (jedna * je za hudební doprovod ...) ... Jinak je to ale srajda na desátou a to ještě v jistých momentech myšlena snad vážně!! Ale nechme to být, prostě akční orgie, nic víc ...(1.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace