poster

Sucker Punch

 • USA

  Sucker Punch

 • Slovensko

  Sucker Punch

Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA / Kanada, 2011, 105 min (Director's cut: 127 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ORIN
  ****

  Chytrý formálně promyšlený počin, který svojí úrovňovou výstavbou a konceptem nespolehlivého vypravěče, jenž ale není ani trochu způsobem vyprávění skryt, zdaleka nesedne každému. Po Watchmen se mi zdá, že se Snyder nadále úspěšně odpoutává od zažitých hollywoodských konvencí.(30.4.2011)

 • POMO
  **

  Sucker Punch je akoby kombináciou dekadentného muzikálu a tupej videohernej adaptácie. Stojí na príbehovej kostre odohrávajúcej sa v „realite“, z ktorej si odbieha do muzikálových čísiel (videoherných levelov). Príbehová kostra však nefunguje a je tu iba preto, aby držala pokope odskoky do fantazijných akčných úletov. A tieto úlety, v ktorých hrdinky likvidujú nacistov, ninjov, drakov a orkov z Pána prsteňov či robotov z Ja, robot, nefungujú dlhšie než prvých desať minút, pretože sú iba vizuálnou exhibíciou bez akejkoľvek inovácie. Dokonca aj s Tarantinovym Kill Bill sa tu nájde podoba v stavbe scenáru – ale Tarantino je holt „trochu“ lepší scenárista než Snyder – jeho príbehová kostra bola jednak pevnejšia, a hlavne ju jednotlivé epizódkové odskoky ešte rozvíjali. To, z čoho je zlepený Sucker Punch, je samoúčelné, nezmyselné a o ničom. Popkultúrna zlátanina, ktorá musela zaváňať jasným prúserom už na papieri.(24.3.2011)

 • hirnlego
  ****

  (3,5*) Hrdiny typu "cool spiklenecké školačky" nesnáším, a přesto je to zábavné jako všechny Snyderovy filmy (Sovy neviděla). Zpomalovaček jak sraček, ale kdo jede na jeho vlně, ten si je užije všechny, včetně těch nejzbytečnějších a nejtrapnějších. Hlavní záporák sympaťák, scénář ujetina, filosofické monology pičovina, celek jednoduchoučký originál. Kultovní film pro všechny osvícené teenage girls, příjemná pohádka pro všechny otevřené movie whores. Snyder lives.(26.3.2011)

 • Flipnic
  ****

  Naprosto, ale naprosto stupidní pí****, která však z asi 70% obsahuje tak neskutečně úžasný akční a vizuální orgie, že to i bez 3D bere dech... Takoví "Čárlího Andílci stokrát ještě blbější", ale s neuvěřielně dokonalýma scénama, kdy holky bez střihu (!!!!!!!!) mordují stovky nepřátel střelnými, sečnými a bodnými zbraněmi, kamera poletuje mezi nimi, zabírá jednotlivé detaily, plynule najíždí na jednotlivé souboje a zase odjíždí jinam ... Prostě v tomhle nemám slov!! Žádnej divokej střih, vizuálně a animačně úžasná podívaná. Souboj v zákopech a ve vlaku mi fakt nakopal prdel, ... Protože jsem obrovskej fanda akčních filmů a martial arts filmů, tak dávám takový hodnocení (jedna * je za hudební doprovod ...) ... Jinak je to ale srajda na desátou a to ještě v jistých momentech myšlena snad vážně!! Ale nechme to být, prostě akční orgie, nic víc ...(1.4.2011)

 • choze
  **

  Velmi smíšené dojmy a ani po vyčerpávající disputaci si nejsem jist, co si o tom filmu myslet.(24.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace