poster

Čarodějův učeň

 • USA

  Sorcerer's Apprentice, The

 • Slovensko

  Čarodejov učeň

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2010, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $150miliónovTržby USA $63,150,991Tržby Celosvetovo $215,283,603 Tržby za predaj Blu-ray v USA $12,270,388 //počet predaných kusov 438,480Tržby za predaj DVD v USA $24,978,706 //počet predaných kusov 1,202,975 ║ Rutinérska réžia a rutinérske herectvo Nicolasa Cage, príbeh ničím prekvapujúci, tak ako tomu bolo u Merlinovského/Bruckheimerovho Kráľa Artuša, občas nejaký ten vtíp, triky újdu ale neohromia, nejaké to osvieženie aspoň prinesie dvojica nováčikov neokukaný "motáčik" Jay Baruchel a sympatická Teresa Palmer(nová Naomi Watts), škoda že nemali skoro čo zaujímavé hrať. /videl v kine: 50%/(17.10.2010)

 • choze
  **

  Vyčpělý amerikanizovaný klon HARRY POTTERA s klonem Kristen Stewart, rutinním Cagem a Molinou a co se dá zachraňujícím sympaťákem Baruchelem v záplavě trikových kouzel. Místo Bradavic Velké jablko, místo osmileté přípravy na střet se Zlem jen pár dní, místo hravého potterovského hudebního motivu One Republic. Prostě amíci. O chlup zábavnější než PRINC Z PERSIE.(29.8.2010)

 • arachneuss
  *

  Zbytečný film. Ženské postavy nedostanou ani špetku prostoru, hlavní hrdina je tele a Molinův slizoun je záběr od záběru stále nudnější, nemluvě o kreatuře s tváří Tobyho Kebbela. Cage má sice po několika letech opět "normální" sestřih, ale co naplat, když většina děje je scénáristická vata.(31.12.2010)

 • castor
  **

  Přeplácaná blbůstka, která troufám si tipnout otráví i ty nejmenší.. Prostě jen kravinka s žádnou přidanou hodnotou, jen nánosy klišé v šablonovité rodinné fantasy. Jerry Bruckheimer leze do hodně prověřených vod a mohl by se chlapec zase začít snažit. Pořádnej matroš jsem od něj docela dlouho neviděl.. od chlápka, co stojí za Skálou, Armageddonem nebo třeba Black Hawk Down očekávám při vší úctě kapánek víc!!(13.2.2011)

 • novoten
  ***

  Přílišná sázka na jistotu. Moderních akčně-romantických fantasy je poslední roky hodně, ale ne z každé se dá udělat sága a z téhle vůbec. Nejde sice o žádný průšvih, ale téměř úplně všechno bylo jinde viděno lépe. Nejlépe tak z filmu vychází Nicolas Cage, který se pro Turteltaubovy filmy doslova narodil, ale ve třetích Lovcích pokladů mu to bude slušet víc. Nesměle pozitivní dojmy zanechává právě on, "blesková" verze Secrets od OneRepublic a nečekaná připomínka klasického Disneyho kraťasu.(14.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace