poster

Čarodějův učeň

 • USA

  Sorcerer's Apprentice, The

 • Slovensko

  Čarodejov učeň

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2010, 105 min

 • Botič
  **

  Snaha byla. Akorát Jay Baruchel není Shia LaBeouf.(12.11.2010)

 • paascha
  ***

  Tenhle film těží hlavně z popularity a vizuálu Harryho Pottera. Není špatný, kdyby si odpustil těch pár adolescentních trapáren, byl by mnohem lepší, ale není to třeba. Je to po hodně dlouhé době další film, kde mě, jinak trapně bulvící Cage, nesral, ale dokonce bavil, a to už je co říct. Takže, pokud máte rádi fantasy, kouzla a efekty, hurá do toho, pokud máte rádi romantiku, taky je tu, pokud máte rádi ptáky, taky jsou tu (:-)))))(17.11.2010)

 • xxmartinxx
  ***

  Příjemný film, kterému bych ty čtyři hvězdy v podstatě rád dal, ale kupa klišé a hloupostí a značně nedotažené téma to sráží na jen trochu nadprůměrnou podívanou. Škoda. Ale tentokrát jsi byl blízko, Jerry!(7.8.2010)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Magická kouzelní kniha "Encantus", kterou Nicolas Cage (Balthazar Blake) dá svému učni, je po stránce návrhu a provedením vskutku unikátním dílem a jedinečným příkladem detailního umění zákulisní tvorby. Každá z 1500 stránek byla ručně nakreslena a opotřebována, aby bylo docíleno maximální věrnosti. Základní verze knihy vážila 34 kilogramů. Pro scény, kdy je kniha zavřená, byl vytvořen duplikát o hmotnosti 4,5 kilogramů. Pro sekvenci z Fantasie byla navíc zhotovena ještě další voděodolná verze. [Zdroj: Falcon.cz] (darek kartac)

 • - Po prologu se děj odehrává v roce 2000 v New Yorku, když byl Dave (Jay Baruchel) malý. Ovšem na několika záběrech chybí věže World Trade Center, které v té době měly ještě stát. (Irbis9)

 • - Jedním z lidí, kteří Horvath vyvolal je Abigail Williams. Abigail byla ve věku 11 let první osobou, která byla obviněna z čarodějnictví - stalo se tak v roce 1692 v Salemu v Massachusetts. To vedlo k salemským čarodějnickým procesům a smrti nejméně 20 lidí. Neexistuje žádný jednoznačný důkaz o tom, co se stalo s Abigail po konci procesů. (c.tucker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace