poster

Čarodějův učeň

 • USA

  Sorcerer's Apprentice, The

 • Slovensko

  Čarodejov učeň

Akční / Dobrodružný / Drama / Fantasy

USA, 2010, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • verbal
  **

  "Abrakadabra!", zamumlal unyle pan Klec v úporné snaze oživit svou chcípající kariéru. "Jdi do prdele!", zachechtala se škodolibě Magie a uvrhla ho do téhle sériové, infantilní disneyovské taškařice pro nezletilce s nevyhraněnou sexuální orientací. "Ať Potratím Haryho, jestli jsem podobnou hovadinu už někdy někde neviděl!", pronesl zhnuseně rozhořčený divák.(7.11.2010)

 • Malarkey
  **

  Opět stačilo, aby mi tu jeden herec zkazil celkovej dojem z filmu. Já jsem od tohodle filmu totiž očekával především výbornou akční zábavu, kde Nicolas Cage ze sebe udělá dlouhovlasýho mága ze středověku a mě to bude bavit. Nicolas Cage a Jon Turteltaub už mě kolikrát dokázali dobře bavit, ale v tomhle případě to prostě nejde. Kolikrát jsem přemejšlel i nad jednou hvězdičkou, ač mě to mrzelo. Nakonec jsem to ale nechal na dvouch. Samotný příběh není vůbec špatný, jen ten Baruchel je tam jak pěst na voko. Nehledě na to, že film celkově je spíš pro děti, než pro všechny. Prostě mě to naštvalo. Člověk se na něco těší a pak z toho má akorát dvouhodinový trauma u televize.(13.12.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Při samostudiu magie jsem to dotáhl až k dexempo krumplex, takže fundovaně dokáži ocenit, když někdo umí roztančit košťata, brát na sebe cizí podoby či posouvat předměty silou myšlenky. Mé ucho rovněž potěší každá zmínka o teslových transformátorech a energetických vibracích, takže bych měl být s tímto snímkem spokojen, ale forma pohádky o vyvoleném loserovi mi zavanula scénáristovou leností.(5.9.2012)

 • Shakers
  ***

  Očakával som (podla traileru) trošku somarinu a povedal by som, že asi to je ten dôvod prečo som až tak prekvapení.Proste som tomu neveril.Ale ľudia, ktorý pracujú na spoločných projektoch už pár rokov (Turteltaub, Bruckheimer, Cage, Rabin) ma proste sklamať nemohli.Disneyovská rodinná sranda pre deti i dospelých.Zaujímavé nápady, dobré herecké obsadenie, ešte lepšie akcie, miestami slabšie efekty, ale skvelo doplnené Rabinovou hudbou.Neostávalo mi nič iné ako pripútať sa a nechať sa unášať čarodejníckym svetom. 79% - 3*(2.1.2011)

 • genetique
  ****

  Úplné prekvapko. Konečne niekto vzal fantasy námet a silou mocou sa z neho nesnažil spraviť len napodobeninu alebo zlepenec ostatných filmových lídrov v tejto kategórii. Hlavná línia príbehu je síce pomerne klasickou, nenáročnou a neinovačnou báchorkou, ale humorná stránka dodala filmu neskutočný náboj a jej potenciál bol naozaj skvelo využitý. Popri vážnosti jednotlivých scén vôbec nepôsobila rušivo a hlavne hercom Cage s Molinou si tento štýl svojich postáv viditeľne užívali. Táto rozprávočka tak myslím poteší nielen teen-divákov. Efekty na výbornú, hudobná zložka miestami stagnovala, ale v tých správnych momentoch spravili svoje hlavne komerčné songy. Pokračovanie by ale asi takýto pozitívny efekt neprinieslo. 80%.(23.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace