poster

Agenti dementi 2

 • Španělsko

  Mortadelo y Filemón. Misión: Salvar la Tierra

 • anglický

  Mortadelo and Filemon: Mission - Save the Planet

Komedie / Rodinný

Španělsko, 2008, 97 min

Režie:

Miguel Bardem

Kamera:

Unax Mendía
 • Flipper
  *

  Dosť chýbal Benito Pocino a jeho veľký nos. Inak klasický prepis komixu. Či sa v šialenom, netradičnom a násilnom svete Mortadela a filemona budete baviť je však len na vás.(24.1.2009)

 • Mrkvič
  *

  Podobné sklamání jako u Asterixe a olympijských her. Jeden z dvojice hlavních představitelů byl nahrazen. Podobně jako u Asterixe jde o dost citelný odklon od předlohy. V češtině navíc už není ten fantastický dabing z jedničky v podání Krampola a Lábuse. Oproti jedničce je snad ještě víc trpaných scén a z trapnosti je nevytrhne už ani zmíněný dabing nebo některý z herců. Některé vtipy asi fungovaly na stránkách časopisu, ale tady je z nich ždímáno více, než v nich skutečně je.(6.8.2010)

 • maverick10
  *

  Uzasny humor dokonaleho komika Lieva Schreibera. Nadherne zpracovani knizni predlohy Nerudovo Kytice s dokonalou vypravou a hudbou, ktera se nesla filmem jako Forrestovske pirko vzduchem. Ta sekvence akcnich scen byla jak z kalasnikova a neopakovatelny kung-fu styl v podani I. Bergmanove v neoprenu a snorchlu se musel libit snad kazdemu no a nakon . . . . pockat to neni tenhle film . . . jo aha ja usnul a tohle se mi zdalo. No taky dobre!!!!(16.11.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $11,945,068(16.12.2009)

 • jonyyy
  odpad!

  Jediné, co se mi v tomhle filmu líbilo, byla Škodovka 110R, která na začátku projela záběrem, těsně před tím, než se holka se zmrzlinou podívala do kamery :D festival trapností 5%(4.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace