poster

Agenti dementi 2

 • Španělsko

  Mortadelo y Filemón. Misión: Salvar la Tierra

 • anglický

  Mortadelo and Filemon: Mission - Save the Planet

Komedie / Rodinný

Španělsko, 2008, 97 min

Režie:

Miguel Bardem

Kamera:

Unax Mendía
 • LIVINGDEAD
  odpad!

  ANI JEDNOU....... ani jednou jsem se nezasmál. Totální SHIT a těch 97 minut se táhlo jako.......(27.10.2008)

 • maverick10
  *

  Uzasny humor dokonaleho komika Lieva Schreibera. Nadherne zpracovani knizni predlohy Nerudovo Kytice s dokonalou vypravou a hudbou, ktera se nesla filmem jako Forrestovske pirko vzduchem. Ta sekvence akcnich scen byla jak z kalasnikova a neopakovatelny kung-fu styl v podani I. Bergmanove v neoprenu a snorchlu se musel libit snad kazdemu no a nakon . . . . pockat to neni tenhle film . . . jo aha ja usnul a tohle se mi zdalo. No taky dobre!!!!(16.11.2009)

 • Flipper
  *

  Dosť chýbal Benito Pocino a jeho veľký nos. Inak klasický prepis komixu. Či sa v šialenom, netradičnom a násilnom svete Mortadela a filemona budete baviť je však len na vás.(24.1.2009)

 • fcreading
  odpad!

  Smiešna komixová prvotina, nakrútená na španielsky spôsob. Pokračovanie sa v ničom nelíši od svojho predchodcu, herci ostali tí istý, scenár takisto a hudba katastrofálna. Nevidím jediný dôvod, prečo by som mal ísť s hodnotením vyššie.(17.12.2008)

 • Danula13
  odpad!

  Marně jsem hledal, čím by mne tento film pobavil. Pro koho se tyto filmy proboha točí ? Je diváckou cílovou skupinou tvůrců puberťák s krabicí popcornu, řehtající se úplně všemu (a ničemu zároveň) ? Být to aspoň trochu vtipné a nápadité, byl bych smířlivější, ale je to jen neskutečně trapné. Další žhaví kandidáti do odpaďácké TOP 200 jsou Královna Sumuru, Krvavý sníh, Tyranosaurus Rex, Řez diamantem, Tvář smrti, Cíl, Velké dobrodružství, Potkan 007 a UFO(29.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace