Agenti dementi 2

Španělsko, 2008, 97 min

Miguel Bardem

Unax Mendía
  • Hennes

Ani neví proč otvírám složku komentáře, když nemám co napsat. Je to víc trapné než vtipné, bohužel.(16.6.2011)

• maverick10

Uzasny humor dokonaleho komika Lieva Schreibera. Nadherne zpracovani knizni predlohy Nerudovo Kytice s dokonalou vypravou a hudbou, ktera se nesla filmem jako Forrestovske pirko vzduchem. Ta sekvence akcnich scen byla jak z kalasnikova a neopakovatelny kung-fu styl v podani I. Bergmanove v neoprenu a snorchlu se musel libit snad kazdemu no a nakon . . . . pockat to neni tenhle film . . . jo aha ja usnul a tohle se mi zdalo. No taky dobre!!!!(16.11.2009)

• Flipper

Dosť chýbal Benito Pocino a jeho veľký nos. Inak klasický prepis komixu. Či sa v šialenom, netradičnom a násilnom svete Mortadela a filemona budete baviť je však len na vás.(24.1.2009)

• jonyyy

Jediné, co se mi v tomhle filmu líbilo, byla Škodovka 110R, která na začátku projela záběrem, těsně před tím, než se holka se zmrzlinou podívala do kamery :D festival trapností 5%(4.11.2008)

• Pro-EaZzy

Marnota, která se odpadním vodám nevyhne.(8.11.2008)