poster

Svatyně (TV seriál)

 • Kanada

  Sanctuary

Krimi / Mysteriózní / Sci-Fi

Kanada / USA, 2008, 59x42 min

Hrají:

Amanda Tapping, Robin Dunne, Emilie Ullerup, Christopher Heyerdahl, Ryan Robbins, Panou, Kandyse McClure, Jonathon Young, Kavan Smith, Christine Chatelain, Peter Wingfield, Chuck Campbell, Hiro Kanagawa, Darren Shahlavi, Dana McLoughlin, James Kirk, David Hewlett, Ryan Kennedy, William "Big Sleeps" Stewart, Nicole Muñoz, Lynda Boyd, Emily Tennant, David Richmond-Peck, Tom McBeath, Terry Chen, Agam Darshi, Jim Byrnes, Dan Shea, Pascale Hutton, Brian Markinson, Meghan Ory, Chasty Ballesteros, Adam Greydon Reid, Gerard Plunkett, Alex Ferris, Aliyah O´Brien, Douglas O'Keeffe, Allison Hossack, Colin Lawrence, Michael Rogers, Balinder Johal, Duncan Fraser, Lauren Watson, Jeb Beach, Eric Keenleyside, Luvia Petersen, John Novak, Colin Cunningham, Mackenzie Gray, Peter Shinkoda, Anne Marie DeLuise, Richard de Klerk, Ellie Harvie, Jodi Balfour, Thai-Hoa Le, Diana Pavlovská, Jordana Largy, Charlie Carrick, Peter Bryant, Michael Hanus, Michael Benyaer, Anjali Jay, Leah Cairns, Nels Lennarson, Chad Rook, Alison Araya, Adam Copeland, Richard Howland, Adrian Hough, John Tench, Alex Zahara, Michael Adamthwaite, Brent Stait, Vincent Gale, Aleks Paunovic, Colleen Winton, Mig Macario, Mark Gibbon, Kwesi Ameyaw, Edward Foy, Aaron Brooks, Cainan Wiebe, Colin Corrigan, Darien Provost, J.C. Williams, Raf Rogers, Giacomo Baessato, Richard Stroh, Rob Hayter, Rekha Sharma, Christian Sloan, Babs Chula, Sean Tyson, James Pizzinato, Jason Schombing, Daryl Shuttleworth, Ron Selmour, Ian Tracey, Matty Finochio
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vishnar
  ***

  1) *** , 2) *** , 3) *** , 4) ***(26.8.2012)

 • kleopetra
  *

  Klasika: na začátku se ukazuje, "jak se dali dohromady" - Helen Magnus (Amanda Tapping obarvená na tmavo) přemlouvá soudního psychiatra WIlla Zimmermana, aby se k ní přidal v pomáhání "příšerám" - resp. poskytnout jim útočiště, protože oni jsou hodní a většinou "jen vystrašení". Helen má dceru Ashley, která jí pomáhá a také se ukazuje nejspíš úhlavní nepřítel John Druit (kdysi Jack Rozparovač). Normálně se mi podobné typy seriálů líbí, zde ale kromě Amandy Tapping není nikdo zajímavý. U prvního dvojdílu jsem se děsně nudila a za to, že jsem ho dokoukala do konce může jen to, že jsem s i u toho dělala manikůru a nebylo nic jiného po ruce. Možná další díly budou lepší, ale příšery mi připomínají triky původního Star Treku nebo naopak moc digitální. Uvidím, jestli se mi naskytne příležitost vidět další díl, třeba to už pak bude lepší (nechápu zdejší vysoké hodnocení), ale pátrat po nich rozhodně nebudu...(27.12.2008)

 • Klenotka
  ***

  Seriál se postupně zlepšuje, hlavně díky přítomnosti postav jako Tesla nebo John Druitt. Kate, která je narozdíl od Ashley víc než jen holka se zbraní, tomu dodala šťávu a má mnohem lepší interakci a chemii s Henrym a Willem. Ryan Robbins a Robin Dunne jsou navíc velmi sympatičtí a herecky schopní (Robin Dunne se rozhodně zlepšuje, když má jeho postava už nějaký směr), takže na novější verzi "Carterové", kterou Amanda Tapping ne a ne setřást, se dá docela lehce zapomenout. Ačkoliv Amanda seriál produkuje a její postava měla být původně hlavní, tak je dobře, že trochu ustoupila do pozadí a dokážu si představit, že seriál by se teď už možná docela dobře obešel bez Helen Magnus, jejíž potenciál nikdy nebyl úplně využit.(17.4.2011)

 • cariada
  ***

  Seriál jsem sledoval asi půl roku než jsem to zdárně dokoukal, hlavně úvod mě dal hodně zabrat, vůbec mě to nebavilo a moc jsem se v tom nevyznal, celé to bylo moc točené ve tmě což z toho dělalo hodně nepřehledný paskvil, ale když už jsem to měl stažené, tak jsem to postupně sledoval dál, až mě to začalo docela i bavit. Hlavně ke konci 1.série se to velice slušně rozjede a přenese i do 2.série, což už bylo jiný kafe . Škoda, že nechali umřít nejhezčí postavu tak brzo. Dějově jsou nejlepší ty pasáže, kdy se děj přelívá do více dílů a ne kdy jsou epizody uzavřené, ty obvykle za moc nestojí, ale najdou se i výjimky. Závěr seriálu už jsem si dal docela v kuse, protože už jsem to chtěl mít konečně dokoukané jsem tam jsem i něco přetáčel. Jako celek to hodnotím tak za 50%. Pravda je , že místy vás to chytne, ale určitě ne natolik, abych to dal za pár týdnů, jako jiné seriály. Určitě vím jednu věc a to, že už do toho znova nepůjdu.(19.3.2016)

 • Dannysek4U
  **

  Velmi, velmi slaby, levny a nesmyslny. Navic jak hlavni hero, tak hlavni bad guy jsou akorat na presdrzku. Stejne jako vsechny ostatni postavy. Proste maximaln ztracenej cas.(26.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace