Svatyně (TV seriál)

• Kanada

Sanctuary

Krimi / Mysteriózní / Sci-Fi

Kanada / USA, 2008, 59x42 min

Amanda Tapping, Robin Dunne, Emilie Ullerup, Christopher Heyerdahl, Ryan Robbins, Panou, Kandyse McClure, Jonathon Young, Kavan Smith, Christine Chatelain, Peter Wingfield, Chuck Campbell, Hiro Kanagawa, Darren Shahlavi, Dana McLoughlin, James Kirk, David Hewlett, Ryan Kennedy, William "Big Sleeps" Stewart, Nicole Muñoz, Lynda Boyd, Emily Tennant, David Richmond-Peck, Tom McBeath, Terry Chen, Agam Darshi, Jim Byrnes, Dan Shea, Pascale Hutton, Brian Markinson, Meghan Ory, Chasty Ballesteros, Adam Greydon Reid, Gerard Plunkett, Alex Ferris, Aliyah O´Brien, Douglas O'Keeffe, Allison Hossack, Colin Lawrence, Michael Rogers, Balinder Johal, Duncan Fraser, Lauren Watson, Jeb Beach, Eric Keenleyside, Luvia Petersen, John Novak, Colin Cunningham, Mackenzie Gray, Peter Shinkoda, Anne Marie DeLuise, Richard de Klerk, Ellie Harvie, Jodi Balfour, Thai-Hoa Le, Diana Pavlovská, Jordana Largy, Charlie Carrick, Peter Bryant, Michael Hanus, Michael Benyaer, Anjali Jay, Leah Cairns, Nels Lennarson, Chad Rook, Alison Araya, Adam Copeland, Richard Howland, Adrian Hough, John Tench, Alex Zahara, Michael Adamthwaite, Brent Stait, Vincent Gale, Aleks Paunovic, Colleen Winton, Mig Macario, Mark Gibbon, Kwesi Ameyaw, Edward Foy, Aaron Brooks, Cainan Wiebe, Colin Corrigan, Darien Provost, J.C. Williams, Raf Rogers, Giacomo Baessato, Richard Stroh, Rob Hayter, Rekha Sharma, Christian Sloan, Babs Chula, Sean Tyson, James Pizzinato, Jason Schombing, Daryl Shuttleworth, Ron Selmour, Ian Tracey, Matty Finochio, Rukiya Bernard, Matthew Walker
  • Dan9K

Nerad to vůči tvůrcům Hvězdné brány říkám, ale Sanctuary je zhovadilost, a navíc směšná. Z počátku je to téměř doslovná vykrádačka několika spojených dílů pozdější série Krajních mezí, v dalších dílech to zase smrdí X-menem a podobnými věcmi. V podstatě se díváme na jedno velké modré plátno a ty animace jsou tak na úrovni počítačových her z roku 1998. Scénáristé už asi dlouho s nikým v reálu nemluvili a pokaždé když se objeví Chewbaca, nemůžu se ubránit smíchu. Je to uměle překombinované, rádoby šokující a jelikož se na každý díl nečeká zrovna krátkou dobu a má sotva 20 minut, není lehké vyznat se mezi přeběhlíky časoprostorového continua...(13.7.2007)

• Pit

Na začiatku sledovania som bol aspoň plný očakávaní, čo sa z toho vykluje, ale, že by to dopadlo nejako spásonostne sa teda nedá povedať ! Zvažujem aj ďalšie pozeranie, keď vôbec nejaké bude ! Stav po 8.webizode(25.6.2007)

• Dannysek4U

Velmi, velmi slaby, levny a nesmyslny. Navic jak hlavni hero, tak hlavni bad guy jsou akorat na presdrzku. Stejne jako vsechny ostatni postavy. Proste maximaln ztracenej cas.(26.11.2008)

První série, nebo tedy jen pilot, hrozná kvalita, ale pak jsem si zvykl a Emilie Ullerup tomu dala dost na síle. ✔(13.9.2011)

• Malarkey

Možná by to byl zajímavý nápad, ale stahovat z internetu párminutové epizody v HD kvalitě co mají 700 mega taky není extra nic příjemného. Sanctuary se nezapře, že na něm pracovali tvůrci Hvězdné brány, kterou já osobně hodně mám rád, ale ačkoliv je vše točeno na modrém plátně, mě to zabavit nijak nedokázalo. Jediné co je na tom dobré je onen nápad, který ale dál podle mě nikam rapidně nepovede. (2/10)(10.7.2008)