Děti

Tom Shankland

Nanu Segal

Kostýmy:

Andrew Cox

Zmysel to veľmi nedávalo, ale hororové remeslo je to parádne. Vynikajúci strih, dobrá kamera, priam nátlakové napätie.(28.5.2010)

Další vynikající antikoncepční počin. Několik rodičů vezme svých několik potomků v předškolním/školním věku v zimě na "chalupu", Ne, nemluvím o "expedici YDYKSEB". Veškérá vánoční pohoda zmizí rázem, když totiž jedné věkové kategorii rupne v bednách a začnou se starat o likvidaci té druhé. Film nemá ve směs žádný příběh, což jsem plně pochopil a bez problémů zanedbal, protože rodiče, chránící si život před svými vlastními spratky, asi nemají moc prostoru na nějaké další spekulování a přemýšlení (ikdyž ve výsledku by asi mohli přemýšlet, kde se stala chyba). Dávám plný počet a doporučuju ještě drsnější podívanou Eden Lake. Naopak k vyrovnání skóre poslouží podobně "kontroverzní" snímek Baby Blues.(26.9.2012)

Čekal jsem poněkud větší odvaz a taky rychlejší spád, bez zbytečného natahování, když to má jen 84 minut. Dětičky mohly být ještě více creepy, strach z nich nešel a také občas to myšlení mohlo být blíž realitě. Jinak to ušlo.(16.2.2013)

• Fr

Takhle se normálně nechová..... Dvě rodiny, jeden dům, 4+1 dětí a rodiče, kteří si to chtějí užít. Otázka nestojí: ,,Ke komu se připojí ta JEDNA u dětí, ale KDO TOHLE PŘEŽIJE?“ Podivný chování, předvídatelnost děje a čekání 55 minut na krátké běsnění, aby konečně všem došlo: KURVA, TADY ASI PŮJDE O KEJHÁK! Sorry, vlastně všem ne! Tak to prostě v hororech chodí. ,,Ty vole Shanklande, hlavně netoč dvojku a někdy mrkni na Ils !“ Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Miluju děti od krve. 2.) Malej má nějakou virózu. 3.) Rád koukám na krev na sáňkách. 4.). Hledám důvody pro antikoncepci. 5.) Žiju s předsudkem, že bych nedokázal zabít vlastní děti. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(28.8.2010)

Zajímavé ale neuvěřitelně ujeté. 50%(18.6.2009)