poster

Děti

 • Velká Británie

  The Children

 • Slovensko

  Deti

  (festivalový název)

Horor

Velká Británie, 2008, 84 min

Režie:

Tom Shankland

Kamera:

Nanu Segal
(další profese)
 • larelay
  ****

  Ja som sa normalne bala :D V zivote ma snad nic tak nevystrasilo, respektive mi nebolo tak hrozne neprijemne, ako pohlad tych deciek, ta mraziva hudba a metody, ktore si zvolili na vrazdenie... Fujtajbl...(16.4.2009)

 • castor
  **

  Troufnu si tvrdit, že jsem v rámci žánru viděl, obdivoval, trnul, zkousnul, přetrpěl hodně. Dovolená s dětmi nikdy není až taková sranda, jak by se mohlo z mnohých snímků zdát. Pokud tedy nepatříme mezi rodiče, kterým je jedno, zda potomek zkouší co nejdéle vydržet pod vodou nebo chce zjistit, co se skrývá v těch nejtemnějších uličkách nějakého arabského státu. My se ocitáme v zimě, kdesi na samotě, se dvěma manželskými páry a požehnaným počtem dětí. Ti malí okatí darebové chytnou nějakou ošklivou angínu a ta se v nich projevuje docela drsným způsobem. Jenže to, že jedna z matek poměrně slušně řídí auto nebo pobíhá, a to vše s otevřenou zlomeninou, je jen ždibec všech těch nesrovnalostí a logických přešlapů, které pro nás Britové tentokrát připravili. Ano, to jak se dostáváme přes nedůraz ve výchově a obyčejnou rozmazlenost ke krvavým momentům, může být lákavé, další minuty však nejsou ani děsivé, ani překvapivé, ale vesměs hloupé. Zamrzat úsměv na rtech může tak akorát z toho, jak pitomě se dospělé postavy chovají (kde mám dítě, co se to děje, co udělám teď, co počká atp. + kde je vlastně ta policie se záchrankou?). Nevtáhlo, spíš zklamalo.(7.6.2015)

 • Mr.Apache
  ***

  Tyhle dětské horrory (rozuměj = horrory s dětmi, ne pro děti) mají potenciál už od dob, co je starý Bradbury vynalezl.(21.7.2009)

 • LIVINGDEAD
  ****

  Tento film bych povinně pouštěl budoucím matkám a nebo slečnám, kteří uvažují o tom, že místo práce, raději budou na mateřské!!! Já sám se chopím iniciace a film půjčím v práci mým kolegyním. Aby si uvědomily, že že mít parchanta, není to nejdůležitější na světě a že se taky může vše obrátit proti nim. Protože tento horror se moc neliší od reality. Stačí koukat na zprávy a číst Blesk. Bezdůvodně se neuvažuje o tom, aby se u trestu snížila věková hranice! OBSAH: Akce filmu se odehrává během Vánočních svátků. Dvě zpřátelené rodiny se vydají na společnou dovolenou do pronajatého domku. Jejich pohoda se změní v okamžiku, kdy jedno z jejich dětí onemocní zvláštní nemocí a začíná brutálním způsobem vzdorovat svým rodičům....(4.4.2009)

 • genetique
  ****

  Po veľmi dlhom čase som mal po horrore problém v noci vyliesť spod postele. 85%.(28.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace