Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

• Rosaviva

Sama nevím co mě to popadlo se na to dívat, když jednička byl nejhorší film co jsem v životě viděla, ale asi jsem si řekla, že když někdo natočil pokračování tý kraviny, nemůže to být horší než jednička. A navíc když už to dávali v televizi. No, musim říct, že to nebylo tak příšerný jako jednička, ale stejně to neni film na kterej bych se chtěla dívat něják častějc. Demi Lovato už jsem nechtěla zabít tak často jako u jedničky, přece jen už se neusmívala tolik, ale stejně, příšerně napodobuje Vanessu Hudgens. Některý písničky byli docela dobrý, ale stejně to nedá víc jak 2*(29.9.2010)

• Lottr

Na tomhle táboře plným debilů bych nevydržel ani jeden den a takhle nesympatickou hlavní hrdinku jsem už dlouho neviděl.A proč vlastně Camp Rock, když tam rock nezazní ani jednou? Ta hudba je tam příšerná, stejně jako všechno ostatní.(14.8.2013)

Kto má aspoň trochu rád hudbu a dal odpad!, tak takých ľudí už fakt nechápem. Ja som na tento film netrpezlivo čakal už odvtedy, ako sa rozhodlo, že bude dvojka a musím potvrdiť, že čakanie sa vyplatilo a páčilo sa mi to ešte viac ako jednotka. Najmä vďaka lepšej hudbe a choreografii ale hlavne mám slabosť pre Demi Lovato a jej spev takže som nemohol inak ako dať 5* :)(28.8.2010)

• LondonGirl

No...čo dodať :D(10.9.2010)

• Tsuki

Měla jsem náladu na něco optimistického, nad čím nemusím moc přemýšlet, a i když bych nečekala, že se na dvojku Camp Rock podívám tak krátce po jedničce, nakonec jsem bez delšího přemýšlení zvolila právě tenhle titul. A v rámci optimistického ladění jsem byla spokojená. Bylo to dokonce o krapet lepší než první díl, který mě předtím zklamal. U tohoto jsem proto měla nízká očekávání, ale nakonec mě trochu překvapil - pár chytlavějších písniček, lepší čísla (i když paradoxně spíše díky "nepřátelskému" Camp Star), taky se mi líbilo, že po dvou letech od natočení jedničky postavy trošku dospěly. Demi Lovato už tak nebyla ta vykřeněná holka, ale spíš mladá žena (než že by ten její šíroký úsměv zmizel, to zase ne :)). Prostě aspoň o tu "kapku" lepší než první díl. Ve výsledku to ale bohužel pořád vychází na dvě hvězdy. Příběhově to samozřejmě bylo podobně naivní a jednoduché jako jednička. Zkrátka klasický film z Disney Channel (pořád ale tvrdím, že Disney Channel má i některé lepší filmy). ~(2,0)~(5.7.2012)

• - Před natáčením si Demi Lovato musela vyzkoušet přes 40 rtěnek a lesků na rty, aby měla tu pravou "jahodovou" barvu. Herečka také miluje umělé řasy. (stefi7773)

• - Ve scéně v úvodu filmu při skladbě "Brand new day" je možné všimnout si ve stínu kamery. (TheStitch630)

• - Celkem bylo pro film nahráno 52 písní, většina však byla vyřazena (stefi7773)