poster

Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

 • USA

  Camp Rock 2: The Final Jam

 • Slovensko

  Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

 • Lilloos
  **

  Pokračování nepřináší žádné velké inovace, písničky i choreografie jsou o něco lepší, přesto však snímek něco neurčitého kazí. Postavy jsou v rámci možností víceméně sympatické a děj reálný (vím, o čem mluvím), jenže rádoby vtipný či jindy vážný scénář je opravdu hrozný. A ta závěrečná zpomalená scéna, kdy všichni valí oči a šklebí se...to proboha proč?(29.8.2013)

 • honajz
  odpad!

  Tohle je trest za to, že se nemodlíte! Ne díky, to už ten poslední Scooby-Doo a příšera na letním táboře byl zajímavější. A to je co říct. I když Scooby-Doo nezpíval. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/rock-camp-2.html(7.10.2010)

 • Mia...
  ****

  Myslím, že ten film je přesně tím, čím chtěl být. Proto takové hodnocení, je to milé, lehké a příjemné. Myslím si, že v kategorii, do které se tento film řadí si tyto čtyři hvězdičky zaslouží. Když se člověku nechce přemýšlet a chce si užít pohodu, tak je to to pravé.(16.7.2011)

 • Marek1991
  ***

  V komerčnosti to patrí k top špičke a prekvapujúco ma tie megascénky, Demi Lovato a aj iné herečky a herci v rôznych choreografiách a speve bavili. Dokonca sa mi to páčilo viac ako prvý diel, tu som si našiel aj isté dobré pesničky, má to dynamiku, dej a dialógy sú také decké, ale pre nižšie vekové kategórie je to vlastne určené, takže je to príjemný romantický film, nemám problém si to ak bude niekedy čas pozrieť znova.(20.6.2012)

 • Pompaj
  ****

  Hned na začátek si řekněme lepši než jednička. Vše se točilo kolem " Final Jam", ale překvapivě děj byl lepší než v jedničce. Humoru přibilo, až jsem se místy hledal na podlaze, divné? Jo je, to přiznávám. Jonas byly tenkrát lepší, i když furt to zapadá do škatulky " Disney- hudební". Písničky byly lepší a závěrečný Final Jam byl vskutku dobrý. 70%. PS: Kdo má rád hubu neurazí. Jonas něco říkaly o 3 dílu, tak se nechme překvapit.(27.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace