Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

Kto má aspoň trochu rád hudbu a dal odpad!, tak takých ľudí už fakt nechápem. Ja som na tento film netrpezlivo čakal už odvtedy, ako sa rozhodlo, že bude dvojka a musím potvrdiť, že čakanie sa vyplatilo a páčilo sa mi to ešte viac ako jednotka. Najmä vďaka lepšej hudbe a choreografii ale hlavne mám slabosť pre Demi Lovato a jej spev takže som nemohol inak ako dať 5* :)(28.8.2010)

• Darik

Ještě větší pitomost než byla jednička - a to jsem si myslel, že horší už to nebude.(4.2.2011)

pro děcka dobrej film. nic náročnýho. navíc mám dojem, že tvůrci to berou s nadhledem. je to absurdní, růžový a fajn. disney sází na hudbu a daří se mu to. že to není film, jako že Film, nevadí.(25.9.2010)

• Tsuki

Měla jsem náladu na něco optimistického, nad čím nemusím moc přemýšlet, a i když bych nečekala, že se na dvojku Camp Rock podívám tak krátce po jedničce, nakonec jsem bez delšího přemýšlení zvolila právě tenhle titul. A v rámci optimistického ladění jsem byla spokojená. Bylo to dokonce o krapet lepší než první díl, který mě předtím zklamal. U tohoto jsem proto měla nízká očekávání, ale nakonec mě trochu překvapil - pár chytlavějších písniček, lepší čísla (i když paradoxně spíše díky "nepřátelskému" Camp Star), taky se mi líbilo, že po dvou letech od natočení jedničky postavy trošku dospěly. Demi Lovato už tak nebyla ta vykřeněná holka, ale spíš mladá žena (než že by ten její šíroký úsměv zmizel, to zase ne :)). Prostě aspoň o tu "kapku" lepší než první díl. Ve výsledku to ale bohužel pořád vychází na dvě hvězdy. Příběhově to samozřejmě bylo podobně naivní a jednoduché jako jednička. Zkrátka klasický film z Disney Channel (pořád ale tvrdím, že Disney Channel má i některé lepší filmy). ~(2,0)~(5.7.2012)

Nepochopím ľudí ktorí tomu dali odpad!. A s takýmito filmami je to vždy. Keď vidia, že je to z produkcie Disney, tak si už o tom myslia svoje.(19.9.2010)

• - Během scény, kde se Mitchie (Demi Lovato) a Shane (Joe Jonas) pohádali, spolu herci nemluvili, aby scéna neztratila svou intenzitu. (stefi7773)

• - Joe Jonas (Shane Gray) a Demi Lovato (Mitchie Torres) spolu krátko tvorili pár aj v súkromí. (Cherry_Bomb)

• - Spoiler: Konečná scéna na "Velkém Jamu" byla natočena ve dvou verzích. V jedné vyhrává Camp Rock a ve druhé Camp Star. Důvodem počinu byla obava, že informace o závěru vyjde najevo, a tak ani herci samotní nevěděli, jak příběh skončí. (stefi7773)