Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

• Lottr

Na tomhle táboře plným debilů bych nevydržel ani jeden den a takhle nesympatickou hlavní hrdinku jsem už dlouho neviděl.A proč vlastně Camp Rock, když tam rock nezazní ani jednou? Ta hudba je tam příšerná, stejně jako všechno ostatní.(14.8.2013)

Hned na začátek si řekněme lepši než jednička. Vše se točilo kolem " Final Jam", ale překvapivě děj byl lepší než v jedničce. Humoru přibilo, až jsem se místy hledal na podlaze, divné? Jo je, to přiznávám. Jonas byly tenkrát lepší, i když furt to zapadá do škatulky " Disney- hudební". Písničky byly lepší a závěrečný Final Jam byl vskutku dobrý. 70%. PS: Kdo má rád hubu neurazí. Jonas něco říkaly o 3 dílu, tak se nechme překvapit.(27.5.2011)

• LondonGirl

No...čo dodať :D(10.9.2010)

• KajusaK

Pokračování už tak neúspěšné blbiny. Nick Jonas mě zaujal ve filmu nejvíce,zbytek katastrofa.(6.4.2013)

• Ellise

Musím sice uznat, že tam bylo pár vtipných situací, ale ty to nezachránili. Demi Lovato si akorát oproti prvnímu dílu vyměnila s Meaghen Jette Martin roli sobecké holčičky, které všichni dělají křoví. Nic víc, jen trapné. 1,5*.(4.9.2010)