Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

• Tsuki

Měla jsem náladu na něco optimistického, nad čím nemusím moc přemýšlet, a i když bych nečekala, že se na dvojku Camp Rock podívám tak krátce po jedničce, nakonec jsem bez delšího přemýšlení zvolila právě tenhle titul. A v rámci optimistického ladění jsem byla spokojená. Bylo to dokonce o krapet lepší než první díl, který mě předtím zklamal. U tohoto jsem proto měla nízká očekávání, ale nakonec mě trochu překvapil - pár chytlavějších písniček, lepší čísla (i když paradoxně spíše díky "nepřátelskému" Camp Star), taky se mi líbilo, že po dvou letech od natočení jedničky postavy trošku dospěly. Demi Lovato už tak nebyla ta vykřeněná holka, ale spíš mladá žena (než že by ten její šíroký úsměv zmizel, to zase ne :)). Prostě aspoň o tu "kapku" lepší než první díl. Ve výsledku to ale bohužel pořád vychází na dvě hvězdy. Příběhově to samozřejmě bylo podobně naivní a jednoduché jako jednička. Zkrátka klasický film z Disney Channel (pořád ale tvrdím, že Disney Channel má i některé lepší filmy). ~(2,0)~(5.7.2012)

tři jen za song "Introducing me" :-))(17.10.2010)

• Ellise

Musím sice uznat, že tam bylo pár vtipných situací, ale ty to nezachránili. Demi Lovato si akorát oproti prvnímu dílu vyměnila s Meaghen Jette Martin roli sobecké holčičky, které všichni dělají křoví. Nic víc, jen trapné. 1,5*.(4.9.2010)

Myslím, že ten film je přesně tím, čím chtěl být. Proto takové hodnocení, je to milé, lehké a příjemné. Myslím si, že v kategorii, do které se tento film řadí si tyto čtyři hvězdičky zaslouží. Když se člověku nechce přemýšlet a chce si užít pohodu, tak je to to pravé.(16.7.2011)

• ABLABLABLA

Prostě film, který se mi líbí hlavně, no spíš jen, kvůli písním a barevnému oblečení...Abych pravdu řekla, tak trochu výjimečný případ, kdy mi 2 přišla lepší než 1.(9.9.2010)