poster

Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

 • USA

  Camp Rock 2: The Final Jam

 • Slovensko

  Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

 • alyssa18
  **

  Ale jo, proč ne? Co se písniček týče, tak byl asi první díl lepší, ovšem tentokrát se aspoň Demi tak příšerně nezubila a vypadala o hodně přirozeněji. A není důvod ten film úplně zatracovat, hodněkrát mě rozesmál a mám z něho celkem dobrý pocit. Parádně jsem si u něj odpočinula.(1.9.2010)

 • Rosaviva
  **

  Sama nevím co mě to popadlo se na to dívat, když jednička byl nejhorší film co jsem v životě viděla, ale asi jsem si řekla, že když někdo natočil pokračování tý kraviny, nemůže to být horší než jednička. A navíc když už to dávali v televizi. No, musim říct, že to nebylo tak příšerný jako jednička, ale stejně to neni film na kterej bych se chtěla dívat něják častějc. Demi Lovato už jsem nechtěla zabít tak často jako u jedničky, přece jen už se neusmívala tolik, ale stejně, příšerně napodobuje Vanessu Hudgens. Některý písničky byli docela dobrý, ale stejně to nedá víc jak 2*(29.9.2010)

 • LondonGirl
  *

  No...čo dodať :D(10.9.2010)

 • ThomasCrown
  **

  Nechcem byť zlý, ale je to jedna veľká nuda a označenie komédia si tento film nezaslúži. O nejakom herectve sa tu baviť nejdem, ale aspoň na Demi sa dá pozerať a pre baby samozrejme Jonas Brothers. Tanečná choreografia sa niekomu môže zdať zaujímavá, ale všetci sú až príliš zosynchronizovaní čo je nie vždy dobré a chcelo by to trochu organizovaného chaosu na pódiu. Hudobná stránka ma potešila viac, najmä tri skladby ma zaujali, ale stále je to film iba pre soft rockerov, o čom svedčí aj spev jedného z Jonasovcov pri jeho gitarovom vyznaní. Znelo mi to trochu ako od Chipmunkov. Inak mám podobné filmy rád.(2.10.2010)

 • Darik
  odpad!

  Ještě větší pitomost než byla jednička - a to jsem si myslel, že horší už to nebude.(4.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace