Camp Rock 2: Velký koncert (TV film)

Camp Rock 2: The Final Jam

Camp Rock 2

Rodinný / Komedie / Muzikál / Romantický

USA, 2010, 104 min

• Lilloos

Pokračování nepřináší žádné velké inovace, písničky i choreografie jsou o něco lepší, přesto však snímek něco neurčitého kazí. Postavy jsou v rámci možností víceméně sympatické a děj reálný (vím, o čem mluvím), jenže rádoby vtipný či jindy vážný scénář je opravdu hrozný. A ta závěrečná zpomalená scéna, kdy všichni valí oči a šklebí se...to proboha proč?(29.8.2013)

• honajz

Tohle je trest za to, že se nemodlíte! Ne díky, to už ten poslední Scooby-Doo a příšera na letním táboře byl zajímavější. A to je co říct. I když Scooby-Doo nezpíval. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/rock-camp-2.html(7.10.2010)

Myslím, že ten film je přesně tím, čím chtěl být. Proto takové hodnocení, je to milé, lehké a příjemné. Myslím si, že v kategorii, do které se tento film řadí si tyto čtyři hvězdičky zaslouží. Když se člověku nechce přemýšlet a chce si užít pohodu, tak je to to pravé.(16.7.2011)

V komerčnosti to patrí k top špičke a prekvapujúco ma tie megascénky, Demi Lovato a aj iné herečky a herci v rôznych choreografiách a speve bavili. Dokonca sa mi to páčilo viac ako prvý diel, tu som si našiel aj isté dobré pesničky, má to dynamiku, dej a dialógy sú také decké, ale pre nižšie vekové kategórie je to vlastne určené, takže je to príjemný romantický film, nemám problém si to ak bude niekedy čas pozrieť znova.(20.6.2012)

Hned na začátek si řekněme lepši než jednička. Vše se točilo kolem " Final Jam", ale překvapivě děj byl lepší než v jedničce. Humoru přibilo, až jsem se místy hledal na podlaze, divné? Jo je, to přiznávám. Jonas byly tenkrát lepší, i když furt to zapadá do škatulky " Disney- hudební". Písničky byly lepší a závěrečný Final Jam byl vskutku dobrý. 70%. PS: Kdo má rád hubu neurazí. Jonas něco říkaly o 3 dílu, tak se nechme překvapit.(27.5.2011)