poster

Saw 6

 • Kanada

  Saw VI

 • slovenský

  SAW VI

Horor / Mysteriózní / Thriller

Kanada / USA / Velká Británie / Austrálie, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wacoslav1
  ***

  Mno docela čumím, po zpackaný nudě předchozího dílu se tenhle až nečekaně vydařil. Teda ne, že by se ani tady už nejednalo o pořádnou dávku recyklace, ale tenhle díl mě celkem bavil a Mandylor mě tu poprvé přesvědčil, že by mohl být regulérním nástupcem Jigsawa, ale tady už to fakt měli utnout. Bez prdele.55%(27.11.2015)

 • Faustka
  ****

  Symbol „nekonečna“ se mění v neúprosnou realitu. I ze záhrobí „Jigsaw“ dál neúnavně ovládá svou mašinérii přisluhovačů, a to s jediným záměrem; pomstít se. ..Až do „nevyhnutelného“ závěru..(?) Pasti řízené sebedestrukce jsou stoupající číslicí vynalézavější a krutější, jen výsledný efekt žít/zemřít je neměnný:) Vychytávka „Seznam se… s Strahmem“, převzatá z filmu Stav milosti, též splnila to, pro co byla určena. A tak můžeme volat po VII, VIII, IX, X, ….(20.7.2010)

 • lesumir
  *

  Kdyby Betsy Russell nebyla taková kunda, asi bych už SAW VII nechtěl vidět, protože tenhle shit díl mi vážně stačil. A nikdo soudnej nemůže dát plnej počet, to prostě nejde.(28.11.2009)

 • klerik
  ***

  Normálne vážne dávam tri. To som dal naposledy jednotke. Asi preto, že som sa nenudil, úvodná scéna ma (napriek mojej značnej zvrátenej odolnosti) priklincovala do kresla a aj preto, že sa konečne účelne využili flashbacky... a áno, boli tam pekné herečky...(11.12.2009)

 • novoten
  **

  Tahle hra se tedy pořádně zadrhla. Pasti už nejsou ani tak efektní, jako spíš nudné a předvídatelné, Jigsaw se stal vyšeptalým maskotem a celá zápletka už skoro otravuje. Těch pár kousků skládačky by se dalo složit během pár minut a nic by mi nechybělo. A znovu navazovat v šestém díle souvislosti složitě šroubované ve třetím či čtvrtém už zavání ostudou. Víceméně mě ale tohle zklamání mrzí. Takhle zbytečně vyhlížející díl si závěrečný pocit uzavření snad ani nezaslouží. 50%(10.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace