poster

Saw 6

 • Kanada

  Saw VI

 • slovenský

  SAW VI

Horor / Mysteriózní / Thriller

Kanada / USA / Velká Británie / Austrálie, 2009, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  **

  Změna režie filmu určitě prospěla, jenže bohužel jsou filmy, u kterých o tu režii jde až ve druhé řadě... a u filmu, který má už tolikátý díl, o to více. Že Saw je jedno a to samé pořád dokola jen v trošičku jiném kabátě v podobě jiných způsobů drastické smrti a vždy snaze tak trošku nějak vecpat příběh jak a proč - je to trapné a mě si to nezískalo, ale proti gustu... snad jen - ten gumák Costas v hl. roli opravdu v ničem lepším hrát nebude a celkově casting je opět velmi ubohý.(25.11.2009)

 • 666teen
  **

  Nic nového pod pilou. Šesté pokračování Skládačkovy hry na pravdu by mohlo mít podtitul Kladivo na pojišťováky. Takže pokud vám někdo slíbil fuct libovou pojistku, která se v okamžiku plnění stává křížovkou ze Čtyřlístku s předem jasnou tajenkou: DOSTANEŠ HOVNO, můžete si při sledování představovat toho svého pojišťovacího dobromila, potácejícího se od úkolu k úkonu. Což je ovšem na devadesát minut času dost blbá zábava.(10.2.2013)

 • Wacoslav1
  ***

  Mno docela čumím, po zpackaný nudě předchozího dílu se tenhle až nečekaně vydařil. Teda ne, že by se ani tady už nejednalo o pořádnou dávku recyklace, ale tenhle díl mě celkem bavil a Mandylor mě tu poprvé přesvědčil, že by mohl být regulérním nástupcem Jigsawa, ale tady už to fakt měli utnout. Bez prdele.55%(27.11.2015)

 • xxmartinxx
  ***

  Já se série Saw vždycky zastával. Myslím, že všechny díly (krom čtyřky) jsou minimálně průměrné horory, které nejde brát moc vážně, ale jde si je užít. Jednička byla promyšlená a do jisté míry chytrá. Od dvojky to šlo strmě dolů a teď už jsme jen u samoúčelného krvavého popcornu, ale opět si ho jde užít. Postavy se chovají stupidně, děj a styl je pořád o tom samém, ale jednou do roka se na to podívat mě stále neuráží.(13.12.2009)

 • predators
  ***

  Pokud jde o nějaký příběh, myslím si, že víc už se z toho vykouzlit nedá, ale i tak to vypadá na další a další díly. Hlas Jigsawa zůstává nezměněn. To jediné, co je v každém díle jiné, jsou HRY. Jejich nápaditost se více či méně liší, některé jsou nudné, některé zábavné, ale ve své podstatě půjde vždy o to samé... Možná je už načase, přijít s něčím novým...a ten čas byl někdy po třetím díle :-) 50%(17.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace