poster

Čaroděj z nafukovacího stromu (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 2006, 13x9 min

Hrají:

Josef Dvořák
 • Master19
  **

  Animace je na výborné úrovni a průvodní hlas Josefa Dvořáka je také bezchybný. Dalo by se říci, že by to měla být sázka na jistotu, ale ono je to takové nějaké přihlouplé...(28.10.2008)

 • štísko
  **

  Zdá se mi to přeci jen o chlup lepší než nedávno jdoucí princezna z kloboukových hor. Josef Dvořák a slušná animace pomohli jinak dost slabému večerníčku alespoň ke dvěma hvězdičkám.(28.10.2008)

 • Radko
  ****

  Gudualin to napísal aj za mňa. Nemám veľmi čo dodať. Teda snáď len to, že duch Racochejla (zhodný režisér) ostal zachovaný aj v týchto milých príbehoch z lesa. A tá plôšková animácia + Mertova hudba vytvárajú fajn symbiózu.(23.11.2009)

 • DinoRaptor
  *****

  Nové večerníčky sice za moc nestojí ale tenhle mezi ně rozhodně nepatří. U tohohle jsem se náhodou velice bavil. Legračně nakreslené postavičky, zbabělý zajíc Ondřej a pes Hektor kterému zajíc leze na nervy. Původně jsem chtěl dát 4 ale zvyšuji.(2.11.2008)

 • lubospoti
  ***

  Nejsilnější stránkou je komentář, který je namluven Josefem Dvořákem. I když místy vykrádá sám sebe (Maxipes Fík), tak jeho hlas je hodně zábavný.(19.6.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace