Čaroděj z nafukovacího stromu (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

Česko, 2006, 13x9 min

Josef Dvořák
  • štísko

Zdá se mi to přeci jen o chlup lepší než nedávno jdoucí princezna z kloboukových hor. Josef Dvořák a slušná animace pomohli jinak dost slabému večerníčku alespoň ke dvěma hvězdičkám.(28.10.2008)

• Master19

Animace je na výborné úrovni a průvodní hlas Josefa Dvořáka je také bezchybný. Dalo by se říci, že by to měla být sázka na jistotu, ale ono je to takové nějaké přihlouplé...(28.10.2008)

• Karlos80

Už jen ten vskutku originální název napovídá k tomu že to bude zřejmě pěkná hovadinka, po zapnutí tv a po pár minutách jsem se o tom přesvědčil (animace, postavy ani plošková technologie kterou by večerníček natáčen mě hned od první chvíle ani trochu nezaujali) a nazachránil to ani jinak výtečný Josef Dvořák..Ne, opravdu ne tohle není ono. Dnes už se večerníček až na malé vyjímky snad udělat neumí:-((2.11.2008)

Nové večerníčky sice za moc nestojí ale tenhle mezi ně rozhodně nepatří. U tohohle jsem se náhodou velice bavil. Legračně nakreslené postavičky, zbabělý zajíc Ondřej a pes Hektor kterému zajíc leze na nervy. Původně jsem chtěl dát 4 ale zvyšuji.(2.11.2008)

Nejsilnější stránkou je komentář, který je namluven Josefem Dvořákem. I když místy vykrádá sám sebe (Maxipes Fík), tak jeho hlas je hodně zábavný.(19.6.2014)