Část se samotnou hrou výtečná, zbytek se zdál být jen tak do počtu, aby se režisér dohrabal k normální filmové stopáži. Původní film jsem neviděla, ale Gélova posedlost vlastní tvorbou je opravdu zajímavá. Musí být i velmi přesvědčivý, protože dostat do takového filmu tolik známých tváří (i do vedlejších rolí) by se asi jen tak někomu nepodařilo. Rovněž by mě zajímalo, jestli se takhle někdo na světě opravdu "baví". Víc se o tom bez spoilerů nedá napsat.(20.7.2011)

Remake vlastného filmu, ktorý beztak sám o sebe nespravil dieru do sveta filmu nemohol dopadnúť inak, než miernym poklesom kvality. Babluaniho múdry ťah prilákať do filmu hercov, ktorí figurujú v príbehu viacmenej len na prilákanie pozornosti bežného konzumenta a ktorí súčasne do príbehu a tak nevstúpia, sa vyplatil. Určite film týmto ostal v hľadáčiku mnohých fanúšikov zvučných mien a tak sa veľkému záujmu určite tešil. Zároveň však do filmu obsadil hercov, ktorých herecké kvality dokážu posunúť takisto kvality filmu samotného. V tomto prípade teda dostatočne nechápem pokles dôrazu na psychológiu postáv, vďaka ktorej sa na režisérovu čierno-bielu prvotinu pozeralo s obhryzenými nechtami. Vylepšenie logiky príbehu samotného, v určitých scénach logickejšie konanie postáv, to všetko kvitujem, ale nosný prvok filmu sa asi stratil niekde pri prelete z Francúzska do hollywoodskej filmovej zeme. 55%.(25.12.2010)

Ani jsem nevěděl, že tenhle film je remakem pár let starýho kousku, který si natočil tentýž režisér. A ani nevím, jestli tedy ten originál chci vidět, protože mi přijde jako obrovský nesmysl znova koukat na tentýž příběh, s jinými herci a se stejným průběhem. Každopádně to asi vypadá, že jsem si vybral tu horší variantu, i když se známějšími herci. Teď je otázka, jestli dobří herci nutně znamenají dobrý filmový zážitek a tady bych první půl hodinu rozhodně pochyboval. První půlhodina se totiž táhla tak hrozně, až jsem myslel, že film vypnu. Jenže pak se objevila celá pointa filmu a okamžitě film zvolil jiný průběh, daleko napínavější a zajímavější. Přiznám se, že mě takový skok chvíli až šokoval. Každopádně v tu chvíli to začalo být zajímavé a zůstalo to tak zajímavé až do samotného konce. Divim se, že si při té ruské ruletě nikdo nenasral do kalhot. Já bych si nasral...nejednou.(13.6.2012)

Úvodní sekvence s pistolema jen naznačí, ale zatím neprozradí, oč tu půjde. Po několika minutách, kde se moc nemluví, jen cestuje, začne divákovi pomalu docházet, co se bude dít. CITÁT - Narodil jsem se jen jednou a zemřu jenom jednou......... Celý ten závod byl docela vzrušující a to jsem koukal jen na televizi a nestál jsem v " ringu ". Dramatický příběh o tom, jak získat velké peníze, ale také jak přijít o to hlavní - život. Vincent je toho důkazem. Konec mě velmi překvapil - symbolické světlo v tunelu. Scénář - Gela Babluani a Greg Pruss. CITÁT - Dívejte se na žárovku.....až se rozsvítí..........(8.9.2011)

Celkom dobý dej, len škoda, že mu to polku filmu trvá kým sa rozbehne.Známi herci to moc nevytiahnú, pretože ich postavy sú mizerné a vlastne ani nemajú čo hrať (Stathama si predstavujem v úplne iných filmoch.Tu sa mu to vôbec nehodí).Koniec je na tom už o niečo lepšie, ale filmu to moc na kráse nepridá.Taký ľahký nadpriemer. 60% - 3*(8.7.2011)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě New York v lokalitách White Plains, Crestwood, Fleetwood, Mont Vernon a New York. (Terva)

• - Do úlohy detektíva Larryho Mullana bol pôvodne obsadený Ray Liotta. Svoju účasť musel kvôli pracovnej zaneprádznenosti odrieknuť, a tak ho nahradil David Zayas. (m.a.t.o.)