Prekvapilo ma to množstvo známych tvári... niečo podobné som už kdesi videl, drsné to bolo... 6/10 origoš som nevidel takže nedokážem posúdiť rozdiel...(24.12.2010)

Objeví se hodně hvězd, ale to bohužel filmu nepřidá na kráse. Neříkám že dopadl tragicky, ale Stathamova role mi k němu neseděla a představuji si ho v jiném žánru spíše.. Za to Rourke mi sedl do role daleko víc! I bez tak zajímavý snímek o ruské ruletě, ale bohužel bez špetky pořádného napětí a děje. O příběhu se nezmiňuje, protože ten byl předvídatelný od samého začátku... 5/10 = 55%(4.1.2011)

Část se samotnou hrou výtečná, zbytek se zdál být jen tak do počtu, aby se režisér dohrabal k normální filmové stopáži. Původní film jsem neviděla, ale Gélova posedlost vlastní tvorbou je opravdu zajímavá. Musí být i velmi přesvědčivý, protože dostat do takového filmu tolik známých tváří (i do vedlejších rolí) by se asi jen tak někomu nepodařilo. Rovněž by mě zajímalo, jestli se takhle někdo na světě opravdu "baví". Víc se o tom bez spoilerů nedá napsat.(20.7.2011)

Toto je rozmrdávač psychiky a magor Shannon tomu tiež moc na pohode nepridával !(14.12.2010)

Potkám-li někde větší finanční obnos či šanci na získání balíku, tak mi letitá zkušenost velí, abych je nechal bez povšimnutí v klidu odpočívat. On je totiž jistě někdo bude hledat a mne nebaví příjemně trávit volný čas s nabitou bouchačkou u palice. Samozřejmě, že ze mne hovoří hrdost člověka, který nikomu nic nedluží a honbou za penězi ve své podstatě pohrdá. Přesto mne tento snímek docela dost bavil až do první ustřelené hlavy. Pak se změnil v rutinu směřující po vyjetých kolejích k očekávanému závěru a já jsem tentokrát byl ochoten přijmout od něj mnohem víc..(6.3.2012)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě New York v lokalitách White Plains, Crestwood, Fleetwood, Mont Vernon a New York. (Terva)

• - Do úlohy detektíva Larryho Mullana bol pôvodne obsadený Ray Liotta. Svoju účasť musel kvôli pracovnej zaneprádznenosti odrieknuť, a tak ho nahradil David Zayas. (m.a.t.o.)