To že většina uživatelů hodnotí 3 *** není opravdu náhoda. Film totiž ani neurazí ani nenadchne. Jason Statham tady hraje takovou menší roličku. Už aby si jej zase povolal Stallone, jinak nevím nevím jak to s ním dopadne. Hlavní postava je nicneříkají hrdina, samozřejmě to byl záměr. Prostředí ruské rulety je docela neokoukané, film dostává po úvodních 30 minutách spád, který vydrží až do nevyhnutelného konce.(9.1.2011)

Tenhle nadčasově drsnej thriller je vážně jednoduchej jak facka. Ruská ruleta je hra, kterou musí pochopit i denně ožralej Mickey roura, takže to samozřejmě zahrál výborně. Statham s divnou hučkou na hlavě vypadá jako synovec Kmotra, no dokonalej padouch, tomu to sedělo taktéž parádně. A že je třináctka nešťastný číslo, to víme všichni, ačkoli to celej film vypadá nadějně. K plné spokojenosti mi asi scházely nepatrně větší sympatie k hlavní postavě, nějak to tam bohužel nezajiskřilo.(14.3.2014)

Hodně známých herců. Stathamova vedlejší role je možná trochu zbytečná, ikdyž úplně na konci bude mít klíčovou roli. Ostatní herci mě celkem bavili, hlavní hrdina Sam Riley mě docela zaujmul. Film je opravdu napínavé psycho. Ale chybí tomu hodně, atmosféra, lepší hudba, nějaká akce atd. Hlavně začátek se dost vleče. Celkovej dojem není nejhorší. 60% = ***(8.10.2012)

Téma ruské rulety, jako sázkového sportu, je poměrně poutavé a jsou zde zajímavé i napínavé části, stejně, jako plejáda známých herců, ale po celou dobu se nestane nic, čím by se film vymanil ze škatulky, průměrného thriller na jedno podívání.(28.8.2013)

Definice slova nervák. Originální, temné, ponuré a naprosto strhující.(19.8.2012)