• Flipnic

Viz koment uživatele SLASHER, jen mě to ale dostalo ještě o 1* méně ... Každopádně (!!) ta šílená postava "rozhodčího" na těch štaflích byla GENIÁLNĚ ŠÍÍÍLENÁÁ!!! Ten fakt si tu roli fakt dával, totální psychopat a puntičkář zároveň!! Jinak nuda ...(20.9.2011)

Hele Gélo, to byl tvůj nápad, natočit dvakrát stejnej biják? Ses přestěhoval do Ameriky a Robík Rodrigéz ti poradil, že jemu to prošlo? Nebo potřebuješ tu obsáhlou látku o olympijské disciplíně carských důstojníků řádně vytěžit? Ok, zvolíme variantu: " za víc peněz, míň muziky". Tohle to dává smysl, jedině v případě, že ti tam všichni ti borci pózovali za polívku. Čemuž konkrétně u pana bílého Stathama a černého Padesátníka nevěřím. Orgány uklidit, honírna zavírá.(2.2.2011)

ten konec - proč? Jinak mě to přes nezajímavý začátek začalo během sledování i celkem zajímat.(15.3.2013)

Ne že by mi ten nápad nepřišel celkem dobrý (a originál neznám), ale stejně - film, který od nezáživnosti zachraňuje pouze ta sebranka atraktivních hereckých ksichtů. Bez nich by to byla nuda, s nimi 7/10.(21.1.2011)

jedna dvě... magor jde... nese pytel s kvéry... jde za ním psychopat s pytlem plný "škváry".... Tak nějak by tady mohla znít upgradeovaná notoricky známá písnička.... Inu v tomhle filmu o "normála" nezavadíš..... :-)(19.9.2012)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě New York v lokalitách White Plains, Crestwood, Fleetwood, Mont Vernon a New York. (Terva)

• - Do úlohy detektíva Larryho Mullana bol pôvodne obsadený Ray Liotta. Svoju účasť musel kvôli pracovnej zaneprádznenosti odrieknuť, a tak ho nahradil David Zayas. (m.a.t.o.)