Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Omnibus
  ****

  Mladý muž Jasper je outsider. A ví to. Na takovém člověku už na startovní čáře poznáte, že na to nemá. Protože se trochu hrbí, jako by čekal ránu. V tomhle překážkovém běhu životem prostě zůstane daleko vzadu, dost možná i zakopne a rozbije si hubu. Ano, Jasper je jasný outsider. A byl by blázen každý, kdo by si na něj vsadil! Ale není to loser. Ten by se na start vůbec nepostavil. Lůzr by se válel doma na gauči a ten závod by sledoval v televizi (koupené za sociální dávky). Jasper se prostě snaží. Nejen, že má své sny a touhy, on je ochotný za nimi jít. Třeba i přes mrtvoly. Držel jsem mu palce. Dokonce i při té zparchantělým způsobem inovované ruské ruletě. Přál jsem mu vítězství, byť to muselo znamenat smrt někoho jiného... A ano, v podstatě je to jen průměrný film, ale to kolečko „soutěžících“ bylo natočené fakt působivě. A se všemi těmi týpky na place to byla docela drsná podívaná. Rozhodně patří k těm, na které jen tak nezapomenu.(16.8.2013)

 • Shakers
  ***

  Celkom dobý dej, len škoda, že mu to polku filmu trvá kým sa rozbehne.Známi herci to moc nevytiahnú, pretože ich postavy sú mizerné a vlastne ani nemajú čo hrať (Stathama si predstavujem v úplne iných filmoch.Tu sa mu to vôbec nehodí).Koniec je na tom už o niečo lepšie, ale filmu to moc na kráse nepridá.Taký ľahký nadpriemer. 60% - 3*(8.7.2011)

 • Xmilden
  ***

  To že většina uživatelů hodnotí 3 *** není opravdu náhoda. Film totiž ani neurazí ani nenadchne. Jason Statham tady hraje takovou menší roličku. Už aby si jej zase povolal Stallone, jinak nevím nevím jak to s ním dopadne. Hlavní postava je nicneříkají hrdina, samozřejmě to byl záměr. Prostředí ruské rulety je docela neokoukané, film dostává po úvodních 30 minutách spád, který vydrží až do nevyhnutelného konce.(9.1.2011)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Slušný thriller s dobrým hereckým obsazením ve vedlejších rolích. Ruská ruleta je celkem drsné téma, ovšem zamrzelo mne, že krve a prostřelených hlav se zde moc nedočkáme což je pro mne velké mínus, protože je film dosti předvídatelný a nedostatečně vzrušující. Místy mi vadil i levnější vizuál, ale na pobavení dobrý. Plusem Statham, Rourke a crazy Shannon. 60%(27.4.2016)

 • ricci.s
  ****

  Výborný a napínavý thriller, avšak záver ma dosť sklamal. Niekto tu písal, že je prekvapivý, ja mám žiaľ opačný názor, pretože presne toto som čakal. Ináč fajn, na psychiku diváka to dokáže zapôsobiť celkom slušne.(6.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace