Tenhle nadčasově drsnej thriller je vážně jednoduchej jak facka. Ruská ruleta je hra, kterou musí pochopit i denně ožralej Mickey roura, takže to samozřejmě zahrál výborně. Statham s divnou hučkou na hlavě vypadá jako synovec Kmotra, no dokonalej padouch, tomu to sedělo taktéž parádně. A že je třináctka nešťastný číslo, to víme všichni, ačkoli to celej film vypadá nadějně. K plné spokojenosti mi asi scházely nepatrně větší sympatie k hlavní postavě, nějak to tam bohužel nezajiskřilo.(14.3.2014)

Potkám-li někde větší finanční obnos či šanci na získání balíku, tak mi letitá zkušenost velí, abych je nechal bez povšimnutí v klidu odpočívat. On je totiž jistě někdo bude hledat a mne nebaví příjemně trávit volný čas s nabitou bouchačkou u palice. Samozřejmě, že ze mne hovoří hrdost člověka, který nikomu nic nedluží a honbou za penězi ve své podstatě pohrdá. Přesto mne tento snímek docela dost bavil až do první ustřelené hlavy. Pak se změnil v rutinu směřující po vyjetých kolejích k očekávanému závěru a já jsem tentokrát byl ochoten přijmout od něj mnohem víc..(6.3.2012)

Nadbytok hviezd na tak mútnu filmárčinu. Načo sú takéto bezpohlavné remaky? 55%(5.12.2010)

Prekvapilo ma to množstvo známych tvári... niečo podobné som už kdesi videl, drsné to bolo... 6/10 origoš som nevidel takže nedokážem posúdiť rozdiel...(24.12.2010)

Těžký průměr. Příběh o klasickém joudovi, který dostane šanci získat nehorázné peníze v riskantní hře - ruské ruletě. Poněkud ubohé je, že se jedná o remake filmu, který natočil před 5 lety stejný režisér. Závěrečných 20 minut je zbytečných.(20.5.2014)