Hele Gélo, to byl tvůj nápad, natočit dvakrát stejnej biják? Ses přestěhoval do Ameriky a Robík Rodrigéz ti poradil, že jemu to prošlo? Nebo potřebuješ tu obsáhlou látku o olympijské disciplíně carských důstojníků řádně vytěžit? Ok, zvolíme variantu: " za víc peněz, míň muziky". Tohle to dává smysl, jedině v případě, že ti tam všichni ti borci pózovali za polívku. Čemuž konkrétně u pana bílého Stathama a černého Padesátníka nevěřím. Orgány uklidit, honírna zavírá.(2.2.2011)

Celkom dobý dej, len škoda, že mu to polku filmu trvá kým sa rozbehne.Známi herci to moc nevytiahnú, pretože ich postavy sú mizerné a vlastne ani nemajú čo hrať (Stathama si predstavujem v úplne iných filmoch.Tu sa mu to vôbec nehodí).Koniec je na tom už o niečo lepšie, ale filmu to moc na kráse nepridá.Taký ľahký nadpriemer. 60% - 3*(8.7.2011)

Ne že by mi ten nápad nepřišel celkem dobrý (a originál neznám), ale stejně - film, který od nezáživnosti zachraňuje pouze ta sebranka atraktivních hereckých ksichtů. Bez nich by to byla nuda, s nimi 7/10.(21.1.2011)

Nie zlé, ale asi ničím výnimočné (Nebolo INTACTO o tom istom?). Film si ide svoje a kašle na potenciál, ktorý v sebe mal. Na druhú stranu, práve prekvapivo silné obsadenie dodáva jednoduchej báchorke niečo ako napätie - lebo divák má dôvod pochybovať, kto vlastne prežije...(7.11.2016)

Část se samotnou hrou výtečná, zbytek se zdál být jen tak do počtu, aby se režisér dohrabal k normální filmové stopáži. Původní film jsem neviděla, ale Gélova posedlost vlastní tvorbou je opravdu zajímavá. Musí být i velmi přesvědčivý, protože dostat do takového filmu tolik známých tváří (i do vedlejších rolí) by se asi jen tak někomu nepodařilo. Rovněž by mě zajímalo, jestli se takhle někdo na světě opravdu "baví". Víc se o tom bez spoilerů nedá napsat.(20.7.2011)

• - Natáčení probíhalo v americkém státě New York v lokalitách White Plains, Crestwood, Fleetwood, Mont Vernon a New York. (Terva)

• - Do úlohy detektíva Larryho Mullana bol pôvodne obsadený Ray Liotta. Svoju účasť musel kvôli pracovnej zaneprádznenosti odrieknuť, a tak ho nahradil David Zayas. (m.a.t.o.)