Absolutní moc

Absolútna moc

Thriller / Krimi / Drama

USA, 1997, 121 min

• kobejn

Pohádka máje...o zlym prezidentovi a jeho týmu a hodnym zloději, kterej zahraňuje svoji dcerku...klišovitá báchorka vycucaná z prstu, přitažená za vlasy jak blázen, ale natočil to "kovboj" Clint, takže se nebudu vzrušovat, hráli v tom dobří herci, a i když to byla naprosto nevěrohodná historka, přesto mě bavila a na jedno shlédnutí to bohatě stačilo... narozdíl od té hrůzy co natočil ve stejném roce bez své herecké účasti....(13.1.2013)

Tak nevím co tady všem na tomhle filmu vadí. Mě to přišlo jako dost slušnej a zábavnej thriller s výbornými herci a příjemnou Clintovou režií. Jasně nebylo tam moc akce a svý mušky to mělo, ale myslím, že to byl opravdu povedej film. Btw "taneční scéna" byla geniální.(16.10.2005)

Clint Eastwood je zase tak nějak proti všem, ale jelikož je nejlepší, tak to nakonec všem natře. Prostě další standardní Eastwoodovka. Bonusem je celkem slušný herecký obsazení (Gene Hackman, Ed Harris, Richard Jenkins).(17.2.2014)

Tak to celkový hodnocení mě překvapuje... Mě se to líbilo hodně. Má to zajímavou zápletku a herecky to taky neni vůbec špatný. Zvlášt bych vyzdvihl Hackmana. Musim pochválit za odvahu v tom, že americkej prezident neni zas ten nejlepší chlap světa, ale tady pochytal naopak hodně negativních rysů ( snad proto je to označený jako thriller :-)). Dostala mě ta taneční scéna Hackmana ve Whitehallu. Vytknout musim, dle mě, dost odbytej závěr.(6.11.2008)

• dyfur

moja zaujímavosť: Luther Whitney (Clint Eastwood) nosí hodinky značky Rolex. (dyfur)(1.3.2015)

• Clint Eastwood