poster

Absolutní moc

 • USA

  Absolute Power

 • Slovensko

  Absolútna moc

Thriller / Krimi / Drama

USA, 1997, 121 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • genetique
  ****

  Poriadne našlapaný eastwoodovský thriller, ktorý aj napriek svojmu pomalému tempu nestráca ani sekundu napätia. Veľmi zručne natočené i zahrané, Clint začína byť lepší za kamerou ako pred ňou. Politický thriller v menšom meradle a možno práve preto viac zaberala táto šablóna. A ja som veľmi rád, že patrím k menšine, ktorá na tento film nedá dopustiť, pretoža ma nesmierne milo prekvapil. 80%.(12.5.2006)

 • Dudek
  *

  Přestože jsem se na Absolutní moc docela dost těšil měl jsem už na samotném začátku svěšenou čelist. Tenhle film je opravdu to nejhorší co jsem v poslední době viděl. Už samotná počáteční scéna je trapně protahovaná a ještě k tomu špatně natočená. Pokud k tomu připočteme prostoduchý scénář a samotnou primitivní synopsi nemůžeme se dostat k lepšímu výsledku než třiceti procentům, které s přimhouřeným okem také dávám. Ne Eastwoode, tohle opravdu ještě nemáš zapotřebí. 30%(11.6.2006)

 • mysiak
  **

  Vynikajúce obsadenie, priemerné prevedenie..tuctová kriminálka ktorá ničím neprekvapí ale ani neurazí...dobrý film pri TV..nič viacej(17.9.2009)

 • T2
  ***

  Rozpočet $50miliónovTržby USA $50,068,310Tržby Celosvetovo $92,768,310║ Clint Eastwood a jeho taký rutinérsky thriller, kde koľko toľko uspokojí pokiaľ človek nemá príliš veľké očakávania ale je fakt veľká škoda že neponúkne nič na vyše, čím by okorenil miestami naivný dej. Mohla to byť silná politická dráma, obsadenie na to mal viac než skvelé. /60%/(31.5.2005)

 • Xmilden
  ***

  Zatím pokud mohu srovnávat s úrovní jiných Clintových filmů, tak se mi Absolutní moc líbila o chloupek méně než Pravda zabíjí anebo Vesmírní kovbojové. Přestože je nepravděpodobné že by se něco takového stalo prezidentovi Spojených států, film má zpočátku slušné tempo a prvotřídní herecké osazenstvo. Gene Hackman tentokráte notně umírněný oproti Nesmiřitelným. 60%(4.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace