Absolutní moc

Absolútna moc

Thriller / Krimi / Drama

USA, 1997, 121 min

• Dudek

Přestože jsem se na Absolutní moc docela dost těšil měl jsem už na samotném začátku svěšenou čelist. Tenhle film je opravdu to nejhorší co jsem v poslední době viděl. Už samotná počáteční scéna je trapně protahovaná a ještě k tomu špatně natočená. Pokud k tomu připočteme prostoduchý scénář a samotnou primitivní synopsi nemůžeme se dostat k lepšímu výsledku než třiceti procentům, které s přimhouřeným okem také dávám. Ne Eastwoode, tohle opravdu ještě nemáš zapotřebí. 30%(11.6.2006)

"Mám podepsat doznání hned, nebo si napřed dáme kafe ??" ;)(2.4.2015)

Tak to celkový hodnocení mě překvapuje... Mě se to líbilo hodně. Má to zajímavou zápletku a herecky to taky neni vůbec špatný. Zvlášt bych vyzdvihl Hackmana. Musim pochválit za odvahu v tom, že americkej prezident neni zas ten nejlepší chlap světa, ale tady pochytal naopak hodně negativních rysů ( snad proto je to označený jako thriller :-)). Dostala mě ta taneční scéna Hackmana ve Whitehallu. Vytknout musim, dle mě, dost odbytej závěr.(6.11.2008)

• mysiak

Vynikajúce obsadenie, priemerné prevedenie..tuctová kriminálka ktorá ničím neprekvapí ale ani neurazí...dobrý film pri TV..nič viacej(17.9.2009)

Od Eastwooda by člověk čekal trochu víc, ale i tak velmi solidní thriller.(7.6.2006)

• Clint Eastwood

• - Většina filmu se natáčela v Baltimoru, Washingtonu a okolí, zbytek v hollywoodských studiích. (ClintEastwood)

• - Luther Whitney (Clint Eastwood) nosí hodinky značky Rolex. (dyfur)

• - Když Seth Frank (Ed Harris) rozebírá zločin s Lutherem Whitneym (Clint Eastwood), ptá se, proč zloděj, který musel být na loupež připraven, páčil dveře do sejfu, když vedle na stolku ležel ovladač. Tam sice opravdu původně ležel, ale Luther ho před odchodem zahodil do sejfu a zabouchl. (alambert)