Absolutní moc

Absolute Power

Absolútna moc

Thriller / Krimi / Drama

USA, 1997, 121 min

Je to slabší než třeba Krvavá Stopa,ale taky bych si tento film klidně dal znova,protože účast Clinta Eastwooda,jak před kamerou,tak za ní dost zvyšuje kvalitu a film je poctivý krimi. 70 %(11.4.2010)

Tak nevím co tady všem na tomhle filmu vadí. Mě to přišlo jako dost slušnej a zábavnej thriller s výbornými herci a příjemnou Clintovou režií. Jasně nebylo tam moc akce a svý mušky to mělo, ale myslím, že to byl opravdu povedej film. Btw "taneční scéna" byla geniální.(16.10.2005)

• Dudek

Přestože jsem se na Absolutní moc docela dost těšil měl jsem už na samotném začátku svěšenou čelist. Tenhle film je opravdu to nejhorší co jsem v poslední době viděl. Už samotná počáteční scéna je trapně protahovaná a ještě k tomu špatně natočená. Pokud k tomu připočteme prostoduchý scénář a samotnou primitivní synopsi nemůžeme se dostat k lepšímu výsledku než třiceti procentům, které s přimhouřeným okem také dávám. Ne Eastwoode, tohle opravdu ještě nemáš zapotřebí. 30%(11.6.2006)

Od Eastwooda by člověk čekal trochu víc, ale i tak velmi solidní thriller.(7.6.2006)

• ilemas

Nejprve jsem četl knihu, která je naprosto vynikající a tak jsem se těšil, až to uvidím zfilmované. Film mě hodně zklamal, příliš zdlouhavý a pomalý rozjezd, připadalo mi to oproti knize hodně protahované a málo akční.(18.7.2009)

• Clint Eastwood