poster

Noční můra v Elm Street

 • USA

  Nightmare on Elm Street, A

 • slovenský

  Nočná mora z Elm Street

Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • obitus
  odpad!

  Už se tomu ani nedivím, ale remake Noční můry je ještě mnohem horší, než jsem očekával. Obsazení emo dětiček způsobuje, že dvacet minut po dokoukání nevím, jak vypadala představitelka Nancy (možná proto ji ve scénáři preventivně změnili příjmení na Holbrookovou). A jediný, kdo postraší ve snech nebude sterilní Haley, jehož maska je epic fail, ale slaďouškovský kripl Gallner. Brrrr. Všechny důležité scény originálu samozřejmě nechybí, ale každá z nich je odborně zlikvidována, aby byla co nejméně strašidelná a zajímavá. Zoufalé, trapné, zapomenutí hodné.(2.8.2010)

 • Slasher
  **

  Jo, všechno špatně. Moje vychcaná taktika počkat a jít do toho s nulovým očekáváním tentokrát nevyšla. Nějaká nadšenost, hravost, nápaditost, zajímavost, atmosféra, brutál, cokoli? Ne, nic. Možná tak reklama na Nike, Dell a Red Bull... Fred Krueger nefunguje. Alespoň na něm si mohli dát pořádně záležet, když už pro něj získali zajímavého představitele. Ale né, maska je divně opicoidní, gumová, a hlášky zanikají do pryč. Nancy má kupodivu i trochu něco do sebe (a stopro je hezčí než Nancy původní), ale nevynikne a společnost jí dělá trojice bezduchých utrápenců, takže z toho taky nekápne. Jediný, kdy jsem se i docela bavil, byl kavárnový úvod a posledních 10 minut. Odmyšleno že se jedná o ELM STREET, jde asi o koukatelný hororový průměr, ale v rámci téhle značky prostě trapas. HALLOWEEN a FRIDAY THE 13th jsou oproti tomu zlaté remaky. Jo a...(2.10.2010)

 • Hakha
  *

  Jako fanoušek, který vyrůstal na předchozích dílech je pro mě remakové ztvárnění utrpením. Co v předešlích dílech fungovalo zde nefunguje vůbec. S klidným svědomím doporučuji předešlé díly (nepočítám Freddyho smrt - Poslední noční můra), u kterých se budete bavit dvojnásob. Zde naprosto chybí invence, a to se jedná o vraha, který se objevuje ve snech. Kde jsou ty nápady z původní série, jako například oživlá motorka, holka měnící se na hmyz, týpek jako loutka, hlava pojídající dívku, Harry Potter atd., a to jsou tyto hororové klasiky o 20 let starší. Chybí tomu ta zábavná krutost, zde je jen nuda... Dopadlo to přesně tak, jak se od produkce Michaela Bayleho dalo očekávat. Mé hodnocení 1 hvězdička...(28.9.2010)

 • MM_Ramone
  ***

  Som veľkým fanúšikom horrorovej série "Nightmare on Elm Street". Pôvodný film Wesa Cravena a jeho následné štyri pokračovania doslova zbožňujem. Preto bude pre mňa navždy jedinou ozajstnou Nancy iba Heather Langenkampová, jej milým mladý Johnny Depp a zaručene nikdy nikto neprekoná Roberta Englunda v tom ako stvárnil postavu Freddyho Kruegera. Túto mienku už u mňa žiaden remake nezmení. Aj keď tento z roku 2010 vôbec nie je taký špatný ako ho tu opisujú niektorí uživatelia. Pre mladú generáciu divákov, ktorí sa s Nočnými múrami stretávajú po prvý raz, je to mrazivé, horrorové predstavenie. Pre starých, skôrnatených, vyznavačov klasík to bude asi naozaj len strata času. Ja to vidím tak na necelé tri hviezdičky. ***(6.2.2011)

 • verbal
  *

  R U READY 4 FREDDY? Středně propečený Alfréd je zpět, aby pár odpudivým teenagerům zase ukázal, co je to spánková deprivace. A to téměř stejně nezáživně, jako "kdovípročtakzvanáklasika". Je to totéž, jako v osmdesátém čtvrtém. Hrdinka(-na) usne, pak za doprovodu "nervydrásající" melodie z otáčivé porcelánové panenky nekonečných dvacet minut bloumá po domě, pak příjde očekávaný BAF a buď je to vyděšený holub, po kterém následuje další dvacetiminutová kalvárie, nebo je to "zaplaťpánbůh" pan Kruger, který ji(ho) a diváka konečně zbaví utrpení. Pan Záliv patrně nestíhá splácet svůj 42+1 v Malibu a než Hasbro rozbije prasátko na další patetickou, předraženou hračkářskou reklamu, revitalizuje své konto parazitováním na dvacet let starých πčovinách.(28.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace