Vánoce v Bosně

Dokumentární

Česko, 2008, 28 min

Daniel Hůlka

Ech, z nebohých komentářů zde by se člověku srdce ustrnulo, ale spíše nad komentujícími, než-li nad filmem. Celá idea následovat náš radiový mainstream do jámy lvové, kde ze sebe dotyční chlístají humanitární moudra, skotačí jako malé děti a jejich vystoupení je zobrazováno s kulometným postsynchronem, je výborná a má sympaticky nevybíravý dopad.(27.10.2011)

Poutavá reportáž z bizarního výletu českých odmaskovaných celebrit.(20.1.2015)

• Pavlunka

Absolutně nudný dokument o ničem.Pár dnes již zapadlých hvězdiček hrálo na city.(4.12.2008)

• e(l)a

Jedna hvězda za nápad a druhá za natočení. Jinak je spíš smutné, když se "české celebrity" chtějí stůj co stůj zviditelnit. Zvlášť Anna K., která pořád lezla před kameru, aby si jí každý všiml, byla vskutku nervy drásající. Nicméně nápad to byl originální, jako dokument velmi dobré. Spíš obdivuji trpělivost pánů režisérů, že to zvládli podat dokumentárně nezaujatě a přitom žádnou z našich hvězd nezabili.(5.3.2009)

Tři hvězdy za to jak se předváděli naše "hvězdy". Vlastně to díky nim byla docela dobrá, nechtěná komedie :D(17.6.2010)