Cherrybomb

Damien Elliott

Mark Huffam

Kostýmy:

Hazel Webb-Crozier

Sice nijak oslnivé, ale ztráta času to taky nebyla. Sheehan má svou roli otrapy nacvičenou už z misfits a i tady v ní vyniká. Grint prokázal, že asi není úplný dřevo a možná ho v budoucnu čeká i něco jiýho než HP. Jinak k ději, přešlo mi to všechno až trochu moc zavedený do extrému, nebylo to pro mě příliš uvěřitelný, a to mi dost kazilo zážitek.(23.3.2011)

Rupert Grint a Robert Sheehan vytvořili celkem zajímavou dvojici přátel-nepřátel a Kimberley Nixon se poměrně dobře zhostila role jejich femme fatale, ovšem chtělo by to asi lepší scénář. Tento britský snímek, přestože dopovaný výbornou hudbou, se snaží tvářit až moc artově, ale to rozhodně není poloha, ve které byl natočen.. ale mohl by.(10.12.2010)

Když se do vašeho maloměsta, kde se nic moc neděje, přistěhuje krásná mladá holka, může to s vámi udělat cokoliv. Třeba vás to i rozhádá s vaším nejlepším kamarádem a celkově budete dělat věci, které by vás do té doby ani ve snu nenapadly. Jak praví klasik, za vším hledej ženu. A v tomto filmu hlavní zápletku odstartuje právě žena, respektive mladá blonďatá slečna, která se nudí a ráda se baví. A hlavní hrdinové jí na to samozřejmě skočí a snaží se získat její přízeň za každou cenu. Film to je rozhodně zajímavý, alespoň mě zajímavý připadal. Sice zápletka byla možná trochu okatá, stejně tak jsem nechápavě kroutil hlavou, jak může dva nejlepší kamarády takhle rozházet jedna holka, že kvůli ní začnou takhle blbnout, tohle totiž ze svého života neznám a ani v pubertě mě nikdy nikdo nedokázal takhle zblbnout. Jasně, chápu, kluci zřejmě přemýšleli penisem, ale stejně by mě zajímalo, jestli tohle je vůbec reálné, ovšem pravdou je, že jako film to bylo docela koukatelné, aniž bych se nějak výrazněji nudil, navíc oceňuji originální zpracování zobrazování SMSek pro filmové diváky, a k tomu mi Rupert Grint dokázal, že dokáže utáhnout i hlavní roli a není jen tím "věčně druhým" zrzkem z Harryho Pottera. V hodnocení jsem se rozhodoval mezi třema a čtyřma hvězdama, nakonec uděluji čtyři hvězdy, protože filmů o problematickém dospívání teenagerů není nikdy dost, a tenhle film patří v tomto žánru k těm lepším.(25.1.2013)

Už jen zařazení do tohoto žánru mi příjde dost komické.. Takže hvězdičky pouze za Ruperta a Roberta a odkazy na The Runaways... Slečna mě brutálně srala a postrádala jsem ty správné emoce, které by ze slabé komedie udělaly drama / thriller..(26.6.2011)

• yych

wtf? trapas! ta jedna * za sexy roberta sheehana(15.1.2011)