poster

Cherrybomb

 • Velká Británie

  Cherrybomb

Drama / Thriller

Velká Británie, 2009, 82 min

Kamera:

Damien Elliott

Producenti:

Mark Huffam

Střih:

Nick Emerson

Kostýmy:

Hazel Webb-Crozier
(další profese)
 • freddy
  ****

  Když se do vašeho maloměsta, kde se nic moc neděje, přistěhuje krásná mladá holka, může to s vámi udělat cokoliv. Třeba vás to i rozhádá s vaším nejlepším kamarádem a celkově budete dělat věci, které by vás do té doby ani ve snu nenapadly. Jak praví klasik, za vším hledej ženu. A v tomto filmu hlavní zápletku odstartuje právě žena, respektive mladá blonďatá slečna, která se nudí a ráda se baví. A hlavní hrdinové jí na to samozřejmě skočí a snaží se získat její přízeň za každou cenu. Film to je rozhodně zajímavý, alespoň mě zajímavý připadal. Sice zápletka byla možná trochu okatá, stejně tak jsem nechápavě kroutil hlavou, jak může dva nejlepší kamarády takhle rozházet jedna holka, že kvůli ní začnou takhle blbnout, tohle totiž ze svého života neznám a ani v pubertě mě nikdy nikdo nedokázal takhle zblbnout. Jasně, chápu, kluci zřejmě přemýšleli penisem, ale stejně by mě zajímalo, jestli tohle je vůbec reálné, ovšem pravdou je, že jako film to bylo docela koukatelné, aniž bych se nějak výrazněji nudil, navíc oceňuji originální zpracování zobrazování SMSek pro filmové diváky, a k tomu mi Rupert Grint dokázal, že dokáže utáhnout i hlavní roli a není jen tím "věčně druhým" zrzkem z Harryho Pottera. V hodnocení jsem se rozhodoval mezi třema a čtyřma hvězdama, nakonec uděluji čtyři hvězdy, protože filmů o problematickém dospívání teenagerů není nikdy dost, a tenhle film patří v tomto žánru k těm lepším.(25.1.2013)

 • teutates
  ***

  6/10 chlapčenská nerozvážnosť... za všetkým hľadaj ženu :D(26.12.2010)

 • PauloZ
  **

  Čekal jsem mnohem větší drsnost a černotu. Dostal jsem ale jenom jakousi spleť, která se snaží být něčím podobným jako trainspotting, jen je to mnohem horší a vlastně nijak zajímavá podívaná. Spíše jsem se chvílema bil do hlavy, proč ti dva jardové dělají takové kraviny kvůli holce, kterou za 1. neznají a za 2. která neni ani zdaleka taková kunda jak tam z ní dělají. No a konec byl zbytečný a vynucený, jenom aby to nabralo na váze, což se nepovedlo.(13.11.2011)

 • Hrabka
  **

  Přihlouplý, nezáživný děj nedokážou zachránit ani ikony známé z Harryho Pottera a Misfits. Určité momenty filmu jsou fajn, hlavně když je na place Robert Sheehan, ale jinak film nedokáže kvůli chabému ději příliš zaujmout. 40%(4.12.2011)

 • st.jim
  ***

  Celkem pohodové britské drama, s prvky komedie. Můžu říct, že jsem se i kolikrát slušně zasmál. Rozhodně bych to ale nezahrnoval do škatulky thriller, to určitě ne.(8.10.2010)

 • - Rupert Grint (Malachy) údajne hovoril o scéne plnej sexu zdržanlivo, no nevadilo mu to ak videl túto scénu spolu so svojimi rodičmi na DVD ukážke. (Flipper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace