poster

Cherrybomb

 • Velká Británie

  Cherrybomb

Drama / Thriller

Velká Británie, 2009, 82 min

Kamera:

Damien Elliott

Producenti:

Mark Huffam

Střih:

Nick Emerson

Kostýmy:

Hazel Webb-Crozier
(další profese)
 • suicide
  ***

  Rupert Grint ukázal, že zvládá hrát i něco jiného než zrzka z kouzelnického světa - asi se neztratí. Robert Sheehan na druhou stranu ukázal, že dokáže snad hrát jen opravdovou osinu v zadku, jakou ovšem je už v Misfits. Ale co říct o filmu samotném? Výmaz mozku? Možná. Rozhodně si buďte ale jistí, že nic náročného to není. A jestli si na film vzpomenete ještě někdy později? Leda až někde na plátně či obrazovce uvidíte zase Grinta nebo Sheehana.(4.5.2011)

 • nithiel
  ***

  Sice nijak oslnivé, ale ztráta času to taky nebyla. Sheehan má svou roli otrapy nacvičenou už z misfits a i tady v ní vyniká. Grint prokázal, že asi není úplný dřevo a možná ho v budoucnu čeká i něco jiýho než HP. Jinak k ději, přešlo mi to všechno až trochu moc zavedený do extrému, nebylo to pro mě příliš uvěřitelný, a to mi dost kazilo zážitek.(23.3.2011)

 • yych
  *

  wtf? trapas! ta jedna * za sexy roberta sheehana(15.1.2011)

 • Hobitek4U
  ***

  Výborná pohodovka, skvělá hudba... a ženy.(26.2.2012)

 • dex2man
  ***

  Cherrybomb je především drama o problémech dnešních teenagerů-láska,kamarádství,sex,vztahy s rodiči a drogy jsou "jen" jedním z nich...není to "drogová jízda" a je to tak dobře.(9.8.2010)

 • - Rupert Grint (Malachy) údajne hovoril o scéne plnej sexu zdržanlivo, no nevadilo mu to ak videl túto scénu spolu so svojimi rodičmi na DVD ukážke. (Flipper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace