poster

Cherrybomb

 • Velká Británie

  Cherrybomb

Drama / Thriller

Velká Británie, 2009, 82 min

Kamera:

Damien Elliott

Producenti:

Mark Huffam

Střih:

Nick Emerson

Kostýmy:

Hazel Webb-Crozier
(další profese)
 • dobytek
  **

  Žádná divoká jízda, o který se píše v oficiálnim textu distributora, se nekonala. Spíš mi to přišlo jako dost nudná a pomalá vycházka s chovancema nějaký psychiatrický léčebny. Zrzoun z Heryho Potrata a jeho kudrnatej kámoš se zamilujou do nějaký pipky a začnou se kvůli ní chovat jako úplný idioti. Celou dobu to smrdí nějakym velkym průserem a k tomu průseru úplně na konci taky dojde. No aspoň je film docela krátkej. 40%(4.11.2013)

 • Rex Mundi
  ***

  Ďalší v dlhej rade filmov o rizikách nezodpovedného bujačenia znudenej mládeže. Nie je sám o sebe zlý, len akosi nemá čo povedať nového. A pokiaľ ide o povestnú britskú poetiku v sociálnych drámach á la Billy Elliot, tak s poslednej várky melancholických fresiek uprednostním Cemetery Junction. Ale Rupert Grint zahral veľmi dobre.(21.10.2010)

 • FFilipCZ
  **

  Ron Weasley z Harryho Pottera a Nathan z Misfits = hlavní tahák tohoto filmu a také důvod, proč jsem si ho pustil. Bylo zajímavé sledovat tuto dvojku také v jiných rolích, než jsem na ně byl zvyklý. A musím říci, že to nebyl zas až takový propadák. Klasický příběh o dospívání a věcmi s tím spojenými (problémy s rodiči, alkohol, drogy, láska,...). Jejich duo mě bavilo. Avšak to, co bylo důvodem zhlédnutí tohoto filmu, se bohužel ukázalo jako jediný důvod, proč tento film vidět až do konce. Tudíž slabší 2*(17.1.2014)

 • spaceboyCZ
  ***

  Nic noveho pod sluncem, hlavni osazenstvo taky nepredvedlo kdovi co. Uprimne, radsi si pustte Skins.(9.10.2010)

 • Petroff
  ***

  Ron z Harryho Pottera a Nathan z Misfits svorně balej takovou jednu divnou buchétku, hraje jim k tomu fajn muzika... a konec je trochu vyhrocenej. Slušný, ale nijak extra strhující ani zapamatováníhodný.(21.1.2011)

 • - Rupert Grint (Malachy) údajne hovoril o scéne plnej sexu zdržanlivo, no nevadilo mu to ak videl túto scénu spolu so svojimi rodičmi na DVD ukážke. (Flipper)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace