poster

Cherrybomb

 • Velká Británie

  Cherrybomb

Drama / Thriller

Velká Británie, 2009, 82 min

Kamera:

Damien Elliott

Producenti:

Mark Huffam

Střih:

Nick Emerson

Kostýmy:

Hazel Webb-Crozier
(další profese)
 • yych
  *

  wtf? trapas! ta jedna * za sexy roberta sheehana(15.1.2011)

 • Rex Mundi
  ***

  Ďalší v dlhej rade filmov o rizikách nezodpovedného bujačenia znudenej mládeže. Nie je sám o sebe zlý, len akosi nemá čo povedať nového. A pokiaľ ide o povestnú britskú poetiku v sociálnych drámach á la Billy Elliot, tak s poslednej várky melancholických fresiek uprednostním Cemetery Junction. Ale Rupert Grint zahral veľmi dobre.(21.10.2010)

 • Malarkey
  ***

  Skvělý Rupert Grint a Robert Sheehan. Skvělá muzika a dobrý příběh. Příběh jako takový pak vůbec není o fetování a chlastu, jak se uvádí v popisu tohoto filmu, ale spíše o dospívání jako takovém.(12.3.2012)

 • hellstruck
  **

  Od britského filmu v čele s Nathanem z Misfits a Ronem z Harryho Pottera, navíc s drogovou tématikou-bych rozhodně čekala víc. I když potenciál slušný, zpracování špatné a nudné. Navíc bych v životě nevěřila, že by se dva kluci přeli o takovou ošklivku:)) Drogy jsou tu bohužel upozaděné a více jde o to, že musí dojít k vraždě, aby si dva kamarádi uvědomili, jak dobří přátelé vlastně jsou. Cherrybomb tedy žádná bomba není..(14.6.2012)

 • moviesfan
  ***

  Je fajn vidět Ruperta Grinta v jiné roli než jako Rona Weasleyho. V této roli byl důvěryhodný a dle mého má budoucnost. Film je určitě dobrý, jen nemá čím šokovat. Přesto si zaslouží palec nahoru.(6.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace