Cherrybomb

Mark Huffam

Nick Emerson

Kostýmy:

Hazel Webb-Crozier

Když se do vašeho maloměsta, kde se nic moc neděje, přistěhuje krásná mladá holka, může to s vámi udělat cokoliv. Třeba vás to i rozhádá s vaším nejlepším kamarádem a celkově budete dělat věci, které by vás do té doby ani ve snu nenapadly. Jak praví klasik, za vším hledej ženu. A v tomto filmu hlavní zápletku odstartuje právě žena, respektive mladá blonďatá slečna, která se nudí a ráda se baví. A hlavní hrdinové jí na to samozřejmě skočí a snaží se získat její přízeň za každou cenu. Film to je rozhodně zajímavý, alespoň mě zajímavý připadal. Sice zápletka byla možná trochu okatá, stejně tak jsem nechápavě kroutil hlavou, jak může dva nejlepší kamarády takhle rozházet jedna holka, že kvůli ní začnou takhle blbnout, tohle totiž ze svého života neznám a ani v pubertě mě nikdy nikdo nedokázal takhle zblbnout. Jasně, chápu, kluci zřejmě přemýšleli penisem, ale stejně by mě zajímalo, jestli tohle je vůbec reálné, ovšem pravdou je, že jako film to bylo docela koukatelné, aniž bych se nějak výrazněji nudil, navíc oceňuji originální zpracování zobrazování SMSek pro filmové diváky, a k tomu mi Rupert Grint dokázal, že dokáže utáhnout i hlavní roli a není jen tím "věčně druhým" zrzkem z Harryho Pottera. V hodnocení jsem se rozhodoval mezi třema a čtyřma hvězdama, nakonec uděluji čtyři hvězdy, protože filmů o problematickém dospívání teenagerů není nikdy dost, a tenhle film patří v tomto žánru k těm lepším.(25.1.2013)

6/10 chlapčenská nerozvážnosť... za všetkým hľadaj ženu :D(26.12.2010)

Poklidně ubíhající drama o dvou kamarádech, kteří se zblázní do jedné holky a ve snaze udělat na ní dojem se dopuštějí všemožných hloupostí. A nutno dodat, že dotyčná je v tom často podporuje. Není to nic, co by utkvělo v paměti, ale díky slušným hereckým výkonům a pozvolnému, ale nepolevujícímu tempu je Cherrybomb solidním a nenáročným pokoukáním. 60%(27.1.2014)

Je fajn vidět Ruperta Grinta v jiné roli než jako Rona Weasleyho. V této roli byl důvěryhodný a dle mého má budoucnost. Film je určitě dobrý, jen nemá čím šokovat. Přesto si zaslouží palec nahoru.(6.8.2010)

• Hrabka

Přihlouplý, nezáživný děj nedokážou zachránit ani ikony známé z Harryho Pottera a Misfits. Určité momenty filmu jsou fajn, hlavně když je na place Robert Sheehan, ale jinak film nedokáže kvůli chabému ději příliš zaujmout. 40%(4.12.2011)