Naprosto bezproblémový road trip nejen pro odrostlejší teenagery. Spíš hodně příjemný než třeskutě vtipný a spíš opravdu zajímavý než nesmyslně samoúčelně odvázaný (většina scén je v rámci škatulky (!) "civilně normální", nejezdí tu zhulení tygři atp.). Kultovka z toho asi nebude, ale opakované dávce se nikdy bránit nebudu. P.S. Druhá návštěva kina všechno potvrzuje - Pařba je držák a možná z ní nakonec BUDE kultovka :). 3*->4*.(9.6.2009)

Vynikající komedie co má koule. Film pro nás chlapy s kouzlem dobrého scénáře a dobrou Phillipsovou režií. Nijak nás neokrádá, naopak dokonale pobaví! Nezaměnitelným výkonem trochu "neznámých" hlavních herců. Vynikající Zach Galifianakis - už ty jeho pohledy a postoj jsem se válel od smíchu. Okno s katastrofálními následky aneb nic pro ženy :)(14.4.2012)

Jasný důkaz toho, že i eRkové komedie můžou být chytře napsané. Phillips kupodivu natočil "jen" příjemně odvázaný film, než aby diváka trápil tunou samoúčelných scének bez vyššího smyslu a pral do něj jeden f*ck za druhým. Díky sympatickému ústřednímu triu (Galifianakis nakonec není pouze idiotem, kterého nenávidíte), správně nastavenému tempu a nepředvídatelnému vývoji příbehu je Pařba ve Vegas asi nejlepší komedií, co jsem letos viděl. Přestože to není žádná přehlídka geniálních fórů, drží pohromadě, a když vás po sto minutách vyplivne ven, uvědomíte si, že jste si tu jízdu vlastně náramně užili. Update: Zní to neuvěřitelně, ale ten film je podruhé ještě lepší. Bez ostychu zvedám na pět.(9.6.2009)

Dobrá komedie, ale ten námět už je přece ohranej. Navíc nijak moc prokreslenej příběh - vlastně toho za tu noc až tak moc neprožili... Když o tom teď přemýšlím, možná se mě víc líbilo Hele vole, kde mám káru... (i když je to hrozná blbost, ale ten příběh se mě zdál rozsáhlejší)(26.12.2009)

FILMOVÁ NOC 2009. Nejvtipnější, nejchytřejší a nejsprostší komedie od TROPICKÉ BOUŘE a ZACK A MIRI TOČÍ PORNO, která i přes žánr road-movie drží pohromadě, z vypravěčského hlediska je zajímavá (velice důmyslné a důsledné užití flashbacků a flashorwardů, přepečlivě rozdistribuované informace ve vyprávéní), stylisticky opojná, protože podvratná, a především uvědomělá, fungující na bázi aluzí a intertextuality. Překvapení roku. 9/10(13.6.2009)