Pařba ve Vegas

• Německo

Hangover

Vo štvorici po opici

Komedie / Road movie

USA / Německo, 2009, 96 min (Director's cut: 108 min)

Nic pro ženy (ty tohle prostě nikdy nepochopí:) a rozhodně nic pro abstinenty (kterým to bude připadat nerealistické). Kdo se ale kdy vzbudil v polorozbořeném místě s bandou přátel, aniž by si kdokoli pamatoval to, co všechno k té spoušti vedlo, ten to musí ocenit do nejmenších detailů. Výborné „okno“, jehož nejlepší výhodou je to, že následky nese někdo jiný.(9.6.2009)

"Fandango" pro generaci bezstarostných lemplů, kteří se neměli proti čemu bouřit, ani nikdy nezažili opravdový strach, patos mužských svazků znají pouze z filmů, obdivují více popkulturní ikony než své blízké a za životní vzory jim stáli hrdinové prcičkovských teenagerských komedií, filmů Judda Apatowa a Big Lebowski. Na jednu stranu ubohé, ale současně upřímně prosté idealismu, velkolepě vtipné a dokonce uhrančivé.(13.10.2009)

Proč mi nikdy nenapadlo ukrást tygra Mikovi Tysonovi?? Joo!!.. já nikdy nepařila ve Vegas :-) Ač jsem částečnej alkoholik a dost často po akcích mívám výkladní skříně, tak pánové na tom byli podstatně hůře. Ale rozhodně bych s nima chtěla zažít tuhle noc :-)(8.9.2009)

• - Keď Alan (Zack Galifianakis) spieva pesničku "Who Let the Dogs Out?", tak dvere do kúpeľne sú otvorené, no o chvíľu sú už zatvorené. (ShortyIC)

• - Ráno při snídani Stu (Ed Helms) zjistí, že v casinu Bellagio zaplatil 800 amerických dolarů. Ve filmu Dannyho parťáci (2001) je stejné casino vykradeno. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - V prezentaci fotografií na konci filmu se objevuje fotografie, na které je zachycen orální sex ve výtahu. Zach Galifianakis (Alan) k tomu uvedl: "Možná si myslíte, že jsem byl jediný, kdo nebyl v rozpacích. Byl jsem extrémně v rozpacích. Opravdu jsem to tam nechtěl. Nabídl jsem asistentovi Toda mnoho peněz, jen abych ho přesvědčil, aby to z filmu vystřihl. Udělal jsem to. Ale stejně to tam dal." [Zdroj: Wikipedia] (dinamit_1)