Pařba ve Vegas

• Německo

Hangover

Vo štvorici po opici

Komedie / Road movie

USA / Německo, 2009, 96 min (Director's cut: 108 min)

Bolavá hlava, žaludek na vodě, zvracení, bouchání do dětí, děti s paralyzátory, vygumované vzpomínky, nadávky, nahatí asiati, fotky! Musím jít ještě jednou, abych všechny vtipy vstřebal, protože napoprvé tuhle palbu prostě nejde pobrat. Nic sprostějšího a vtipnějšího letos v kině nenajdete. Todd Phillips zválcoval Kevina Smithe se vší parádou.(29.6.2009)

Dobrá komedie, ale ten námět už je přece ohranej. Navíc nijak moc prokreslenej příběh - vlastně toho za tu noc až tak moc neprožili... Když o tom teď přemýšlím, možná se mě víc líbilo Hele vole, kde mám káru... (i když je to hrozná blbost, ale ten příběh se mě zdál rozsáhlejší)(26.12.2009)

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Já se bavil víc než dobře...(19.9.2009)

• - Mike Tyson sa neskôr priznal, že bol počas natáčania závislý na kokaine, a svoje repliky prednášal len s veľkou ťažkosťou. (HelenOfTroy)

• - Film získal cenu Asociace zahraničních novinářů v Hollywoodu Zlatý glóbus za nejlepší film v kategorii muzikál a komedie, cenu Britské akademie filmového a televizního umění BAFTA, cenu Detroitské společnosti filmových kritiků a podle Amerického filmového institut byl jedním z nejlepších filmů roku. [Zdroj: Wikipedia] (dinamit_1)

• - Scény spjaté s fiktivní Nejlepší malou svatební kaplí byly natáčeny na 1236. ulici v Las Vegas. Několik dalších scén bylo filmováno podél silnice Interstate 210 poblíž měst San Bernardino a Rialto. [Zdroj: Wikipedia] (dinamit_1)