Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kOCOUR
  ****

  Naprosto bezproblémový road trip nejen pro odrostlejší teenagery. Spíš hodně příjemný než třeskutě vtipný a spíš opravdu zajímavý než nesmyslně samoúčelně odvázaný (většina scén je v rámci škatulky (!) "civilně normální", nejezdí tu zhulení tygři atp.). Kultovka z toho asi nebude, ale opakované dávce se nikdy bránit nebudu. P.S. Druhá návštěva kina všechno potvrzuje - Pařba je držák a možná z ní nakonec BUDE kultovka :). 3*->4*.(9.6.2009)

 • pan Hnědý
  ***

  Vynikající komedie co má koule. Film pro nás chlapy s kouzlem dobrého scénáře a dobrou Phillipsovou režií. Nijak nás neokrádá, naopak dokonale pobaví! Nezaměnitelným výkonem trochu "neznámých" hlavních herců. Vynikající Zach Galifianakis - už ty jeho pohledy a postoj jsem se válel od smíchu. Okno s katastrofálními následky aneb nic pro ženy :)(14.4.2012)

 • KarelR
  *****

  Jasný důkaz toho, že i eRkové komedie můžou být chytře napsané. Phillips kupodivu natočil "jen" příjemně odvázaný film, než aby diváka trápil tunou samoúčelných scének bez vyššího smyslu a pral do něj jeden f*ck za druhým. Díky sympatickému ústřednímu triu (Galifianakis nakonec není pouze idiotem, kterého nenávidíte), správně nastavenému tempu a nepředvídatelnému vývoji příbehu je Pařba ve Vegas asi nejlepší komedií, co jsem letos viděl. Přestože to není žádná přehlídka geniálních fórů, drží pohromadě, a když vás po sto minutách vyplivne ven, uvědomíte si, že jste si tu jízdu vlastně náramně užili. Update: Zní to neuvěřitelně, ale ten film je podruhé ještě lepší. Bez ostychu zvedám na pět.(9.6.2009)

 • brit84
  ****

  Dobrá komedie, ale ten námět už je přece ohranej. Navíc nijak moc prokreslenej příběh - vlastně toho za tu noc až tak moc neprožili... Když o tom teď přemýšlím, možná se mě víc líbilo Hele vole, kde mám káru... (i když je to hrozná blbost, ale ten příběh se mě zdál rozsáhlejší)(26.12.2009)

 • Bluntman
  *****

  FILMOVÁ NOC 2009. Nejvtipnější, nejchytřejší a nejsprostší komedie od TROPICKÉ BOUŘE a ZACK A MIRI TOČÍ PORNO, která i přes žánr road-movie drží pohromadě, z vypravěčského hlediska je zajímavá (velice důmyslné a důsledné užití flashbacků a flashorwardů, přepečlivě rozdistribuované informace ve vyprávéní), stylisticky opojná, protože podvratná, a především uvědomělá, fungující na bázi aluzí a intertextuality. Překvapení roku. 9/10(13.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace