• KevSpa

Nesmála jsem se, trpěla jsem, bylo mi trapně. A všechny ty hloupé amorální (rádobyvtipné) řeči na adresu manželství, coby nejhorší noční můry nebohých mužů, mě vysloveně iritovaly.(28.11.2009)

Nejzábavnější, nejnabušenější a nejmonumentálnější komediální pařba snad za posledních 10 let, tohle fakt nemá obdoby, bavil sem se pořád, smál se snad každou minutu a trojici Cooper, Helms a Galifianakis sem si oblíbil jako málokoho, obzvlášť Galifianakis je špičková postava a jeho retardovaný dotazy jsou geniální, stejně jako celá jejich ultimátní pařba ve Vegas a když k tomu připočtu ještě nejlepší závěr s fotkama, co sem kdy viděl, tak s okamžitou platností požaduju, aby se tomuhle filmu dalo udělit 6*(18.6.2009)

POSRALI JSME TO…TA NAŠE ROZLUČKA SE SVOBODOU…TROCHU SE TO VYMKLO…. Krutej mejdan. Nebo spíš pořádná PAŘBA!!! Přitom to po 20ti minutách vypadá na takovou normálku. O humor se stará ,,retardovaný“ Alan, ničím neuráží a dokáže navnadit na ,,věci příští“. A snad i proto, že ten mejdan byl větší, než jaký jsem kdy zvládl já :-) je to nad očekávání zábavný. Místo trapných pokusů o humor se s troškou fantasie může jednat o film ,,pro nás chlapy“. Nebo alespoň pro všechny, kteří se chystají do Vegas! Se závěrečnýma titulkama na cestu jako bonus. Věřím, že se na ně taky budete těšit. PŘÍBĚH **** HUMOR **** AKCE * NAPĚTÍ *(7.12.2009)

Být to ještě o chlup více za hranou, o chlup více nekorektní (byť, jak sleduji zdejší hodnocení, by to některé útolocity nejspíš složilo), táhlo by to jako týden nošené fusky. Takhle to občas zavání nějakým tím laciným parfémkem "normální" crazy komedie. Phillips výborně vybalancoval žánrovou podívanou s pár opravdu ulítlými momenty, které z téhle ranní kočky dělají docela zapamatovatelnou záležitost (hlavně pěvecká čísla vládnou). Blahem jsem z toho nepadal, ale k nějakým peristaltickým záchvěvům a znechucenému dávení jsem měl daleko. Film pro všechny, ve kterých je kus chlapa.(16.1.2010)

Velmi silné čtyři hvězdičky - spousta skvělých fórů, málo hluchých míst a překvapivý děj. Tuhle opici si rád dopřeju znova.(17.6.2009)