poster

Pařba ve Vegas

 • USA

  The Hangover

 • Německo

  Hangover

 • Slovensko

  Vo štvorici po opici

Komedie / Road movie

USA / Německo, 2009, 96 min (Director's cut: 108 min)

 • Tom Hardy
  *****

  Nic pro ženy (ty tohle prostě nikdy nepochopí:) a rozhodně nic pro abstinenty (kterým to bude připadat nerealistické). Kdo se ale kdy vzbudil v polorozbořeném místě s bandou přátel, aniž by si kdokoli pamatoval to, co všechno k té spoušti vedlo, ten to musí ocenit do nejmenších detailů. Výborné „okno“, jehož nejlepší výhodou je to, že následky nese někdo jiný.(9.6.2009)

 • JFL
  *****

  "Fandango" pro generaci bezstarostných lemplů, kteří se neměli proti čemu bouřit, ani nikdy nezažili opravdový strach, patos mužských svazků znají pouze z filmů, obdivují více popkulturní ikony než své blízké a za životní vzory jim stáli hrdinové prcičkovských teenagerských komedií, filmů Judda Apatowa a Big Lebowski. Na jednu stranu ubohé, ale současně upřímně prosté idealismu, velkolepě vtipné a dokonce uhrančivé.(13.10.2009)

 • Viktooorka
  ***

  Proč mi nikdy nenapadlo ukrást tygra Mikovi Tysonovi?? Joo!!.. já nikdy nepařila ve Vegas :-) Ač jsem částečnej alkoholik a dost často po akcích mívám výkladní skříně, tak pánové na tom byli podstatně hůře. Ale rozhodně bych s nima chtěla zažít tuhle noc :-)(8.9.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Keď Alan (Zack Galifianakis) spieva pesničku "Who Let the Dogs Out?", tak dvere do kúpeľne sú otvorené, no o chvíľu sú už zatvorené. (ShortyIC)

 • - Ráno při snídani Stu (Ed Helms) zjistí, že v casinu Bellagio zaplatil 800 amerických dolarů. Ve filmu Dannyho parťáci (2001) je stejné casino vykradeno. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - V prezentaci fotografií na konci filmu se objevuje fotografie, na které je zachycen orální sex ve výtahu. Zach Galifianakis (Alan) k tomu uvedl: "Možná si myslíte, že jsem byl jediný, kdo nebyl v rozpacích. Byl jsem extrémně v rozpacích. Opravdu jsem to tam nechtěl. Nabídl jsem asistentovi Toda mnoho peněz, jen abych ho přesvědčil, aby to z filmu vystřihl. Udělal jsem to. Ale stejně to tam dal." [Zdroj: Wikipedia] (dinamit_1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace