Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jossie
  *****

  Naprostá pecka, jedna z nejlepších komedií posledních let s naprosto dokonalou čtveřicí hlavních hrdinů. A to na to ze začátku nevypadají.(18.7.2009)

 • Dever
  *****

  Soundtrack Christophe Beck: 1. It's Now Or Never - El Vez ,2. Thirteen - Danzig ,3. Take It Off - The Donnas ,4. Fever - The Cramps ,5. Wedding Bells (Are Breaking Up That Old Gang Of Mine) - Gene Vincent/His Blue Caps ,6. In The Air Tonight - Phil Collins ,7. Stu's Song - Ed Helms ,8. Rhythm And Booze - Treat Her Right ,9. Iko Iko - The Belle Stars ,10. Three Best Friends - Zach Galifianakis ,11. Ride The Sky II - Revolution Mother ,12. Candy Shop - Dan Finnerty and The Dan Band ,(14.6.2011)

 • Cival
  *****

  Chytré, pravdivé a nakonec i svérázně romantické chlapské vyznání. Film roku, bitches!(17.7.2009)

 • Renton
  ****

  Scénář: Jon Lucas, Scott Moore .. Svíca jak má být - nezapomenutelná.(18.6.2009)

 • Psema
  *****

  Navzdory premise inteligentní a především chytře vystavěný road trip, narvaný over-the-top vtípky do takové míry, kde má každý individuální pijan hranici. Ženské to asi moc nedostane, abstinenti si řeknou "co to mělo znamenat", byť s lehkým úsměvem na tváři, a každý, kdo alespoň jednou narazil na "opici" a otevřel "okno jako vrata", se pobaví na takových sedmdesát procent. :) UPDATE: Za unrated sestřih 20 procent nahoru.(9.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace