Ze všech stran jsem byl bomabrdován ať si pustím tu úžasně převtipnou Pařbu ve Vegas a i teď ze zdejšího hodnocení mám pocit jako kdyby byla Pařba matka všech vtipných filmů, ale já to tak nevidím. Jistě pár vtipných momentů ve filmu bylo a hlášek taky, ale že by se konal nějakej veletrh humoru, to teda fakt ne. A pokud jde o vymázlo v bedně po pařbě, tak vůbec nejlepší je, když se obsah vaši minulé noci postupně dovídate až na fízlarně, vřele doporučuju. "Pane chcete něco ke zmíněným skutečnostem dodat? " "Nemáte nurofen? "Karle dej mu sodovku, nebo spadne" "myslíš jako přes držku, Vojto? " "Ne, myslím jako sodovku, ještě nám musí vysvětlit proč spal v šatně známého pražského transvestity Jaroslava Novotného alias Jarušky Nový alias pražské Madonny." Tomu se říká střízlivění šokem.(10.1.2011)

Zase takovej zazrak to neni, v ramci produkce komedii za posledni roky urcite nadprumer, ale ceske klasice se zdaleka nevyrovna.............(5.8.2009)

Ač jsem k filmu přistupoval značně skepticky, neboť měl visačku "Komedie roku" jsem se nakonac dobře odpočinkově bavil....(25.11.2010)

Vynikající komedie co má koule. Film pro nás chlapy s kouzlem dobrého scénáře a dobrou Phillipsovou režií. Nijak nás neokrádá, naopak dokonale pobaví! Nezaměnitelným výkonem trochu "neznámých" hlavních herců. Vynikající Zach Galifianakis - už ty jeho pohledy a postoj jsem se válel od smíchu. Okno s katastrofálními následky aneb nic pro ženy :)(14.4.2012)

V otázce „pít, či nepít“ mám na dalších pár měsíců jasno. Zůstávám abstinentem. Ono vážně není nic milého, když se probudíte s opicí, vedle slepice a s tygrem v koupelně, nemluvě o proměně interiéru luxusního hotelového pokoje ve skladiště nepříjemných skutečností. Touto sérii parádně rozvržených záběrů film po dlouhém jízdě po ranveji začíná konečně stoupat do komediálních výšin. Bohužel jich nikdy nedosáhne. Eliminace hrdiny, od kterého na základě jistých dispozic čekáte, že bude tím hlavním, vede k přesunutí pozornosti na zbývající dvojici trotlů doplněných jedním magorem. Všichni tři dostávají náležitě do těla a jakýkoliv soucit s nimi je prakticky vyloučen. Chceme se těm blbečkům přece smát, ne jich litovat. Tvůrci si tohoto faktu zjevně byli vědomi a patetizování dokázali ve většině případů předejít parodováním (romantický song, kdy opačné pohlaví zastupuje jenom ona slípka). Tradiční prohlubování homosociálních vztahů a náznak vztahu homosexuálního (Alanova záliba ve Philovi) jsou přesto přítomny a působí nepatřičně. Stejně tak „povinná“ proměna jedné z postav. Nikoliv té hlavní, jež vlastně ani neexistuje. Zamlouval se mi systematický výsměch všem „zakázaným“ tématům: 11. září, jiná barva pleti, policejní ochrana, holocaust, manželství, malé dítě, orální sex, anální sex, simulovaný anální sex se zvířetem (čtete dál, nebo jste už prchli do nejbližšího kina?). Sbohem, politická korektnosti v amerických komediích. Popkulturních odkazů si užijete dosyta – Alan se slunečními brýlemi například připomíná poslední dostupnou verzi Joaquina Phoenixe a „rainmanovská“ scéna z kasina sice již byla parafrázována v Hrdinech, ale zde funguje také. To byly ty lepší vtipy, mnoho dalších je hodně předvídatelných, přestřelených či úplně pitomých. (Zženštilého čínského padoucha omlouvá jenom to, že s nečekanou a nejspíše nezamýšlenou trefností zastupuje (pod)průměrného popcornového diváka, kterému skutečně přijde směšný hlavně ten „tlustoprd padající na hubu“.) Nejednou mohlo být z vytvořené situace vytřískán pár vtípků navíc (Alan v rezidenci Mika Tysona). Co postrádám nejvíc, je scéna/hláška, při které publikum v sále mře smíchy. Ale jestli ne celý film, některé projekce by ve správném prostředí (na filmovém festivalu), ve správnou dobu (okolo půlnoci) a se správně (nejlépe v lihu) naloženým publikem do dějin vejít mohly. Je to sranda, nepopírám, ale spíše ptákovina na páteční večer pojatá ve stylu Zahulíme, uvidíme, nežli vyšperkovaná záležitost k opakovanému sledování jako Zbouchnutá. Lepší tři hvězdičky mě, člověka netušícího, co znamená „být sťatý pod obraz“, nechť berou ti, kdo se s alkoholem kamarádí a kterým "poselství" filmu pravděpodobně nepřijde těžko akceptovatelné, jako jasné čtyři. 70% Zajímavé komentáře: kOCOUR, Bebacek, Tayen, ScarPoul, Triple H, DavidS., Wargoo(18.6.2009)

• - Stuův chybějící zub nebyl vytvořen žádnými efekty. Ed Helms tento zub nemá ani ve skutečnosti, falešný zub si během natáčení vyndal. (TomikZlesa)

• - Dle výzkumu se divák průměrně zasměje 2,5 za minutu. (Psychopat no.8)

• - Lucinda Jerney hraje v kasínu stejnou postavu, jakou hrála ve filmu Rain Man (1988). (Miuri)