poster

Pařba ve Vegas

 • USA

  Hangover, The

 • Německo

  Hangover

 • Slovensko

  Vo štvorici po opici

Komedie / Road movie

USA / Německo, 2009, 96 min (Director's cut: 108 min)

 • Malarkey
  ****

  O pařbě ve Vegas se ze začátku vůbec nemluvilo, a najednou to začalo v Americe trhat rekordy až to překročilo výdělek 100 milionů dolarů. Tak se to nacpalo i k nám do kin a vydrželo to tady jenom týden. Dost možná taky proto, že o tom prakticky nikdo nevěděl a najednou se vynořilo něco o čem nikdo neslyšel, včetně mě. Jenže během promítání v českých kinech tenhle film tady měl přes 90 procent a mně přišlo divný, že právě komedie má tolik, že jsem se na to musel podívat a ono na tom něco fakt je. Ačkoliv herci zas tak profláklý nejsou, komedie je to parádní. Asi jako v každé klasické komedii, tak i zde se objevuje jeden vůl, na kterýho se snáší veškerá pozornost a který ze všech stran nejvíc hláškuje a že mu ty hlášky padají z huby jak na běžícím páse, tak i tak padá a roste film s ním. Po prvním shlédnutí jsem se den na to podíval na film znova a kupodivu se mi to nepřestalo líbit. Tohle je opravdu komedie, na kterou se nezapomene. Možná vypadá levně, ale má toho v sobě fakt hrozně moc...a to jsem ani nemluvil o muzice, která je do komedie zanesena naprosto dokonale.(16.8.2009)

 • pan Hnědý
  ****

  Vynikající komedie co má koule. Film pro nás chlapy s kouzlem dobrého scénáře a dobrou Phillipsovou režií. Nijak nás neokrádá, naopak dokonale pobaví! Nezaměnitelným výkonem trochu "neznámých" hlavních herců. Vynikající Zach Galifianakis - už ty jeho pohledy a postoj jsem se válel od smíchu. Okno s katastrofálními následky aneb nic pro ženy :)(14.4.2012)

 • Renton
  ****

  Scénář: Jon Lucas, Scott Moore .. Svíca jak má být - nezapomenutelná.(18.6.2009)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Během natáčení byl ukraden jeden z Mercedesů (velmi potlučený a nápadný) z místa, kde byly skladovány. Další den se natáčely automobilové sekvence a díky tomu byla zastavena doprava místní policií. Člen produkce upozornil policii na velmi nápadný Mercedes mezi auty v koloně. Policie řidiče zatkla a auto vrátila produkci. (c.tucker)

 • - Justin Bartha (Doug) a Bradley Cooper (Phil) spolu již hráli ve filmech Lemra líná (2006) a New Yourku, miluji tě! (2009). (dinamit_1)

 • - Role striptérky Jade byla nejdříve nabídnuta Lindsay Lohan. Roli odmítla, protože si myslela, že komedie nebude mít úspěch. Po kladných reakcích na film Lohan řekla, že svého rozhodnutí lituje. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace