Madisonské mosty

Drama / Romantický

USA, 1995, 135 min

Clint Eastwood

Předloha:

Robert James Waller (kniha)

Richard LaGravenese

Jack N. Green

Film s jednoduchou zápletkou, který vás vcucne svojí skvělou atmosférou a hereckými výkony. Eastwood a Streepová jsou ve svých rolích opravdu dokonalí.(4.1.2003)

Docela nuda, ale třeba mě to až budu starší o nějakou tu dekádu, řekne něco víc. Ale na druhou stranu proti dvojici Streep/Eastwood nejde říct absolutně nic.(14.8.2005)

Znovu si člověk uvědomí, jak jednoduše může každé slovo komentáře pokazit ten neskutečně silný příběh. Znovu mu dojde, jak dokonalí herci Maryl Streep a Clint Eastwood doopravdy jsou, kolik emocí vyjádří jedno malé gesto. A i když ten film divák vidí po několikáté, znovu bude věřit v happy end.(12.2.2012)

• - Mezi kandidátkami na Eastwoodovu filmovou partnerku byla původně například Anjelica Houston, která si s Eastwoodem později zahrála v thrilleru Krvavá stopa (2002). (ClintEastwood)

• - Pro Clinta Eastwooda byl film Madisonské mosty první love story v jeho herecké kariéře. (ClintEastwood)

• - Film se natáčel chronologicky. (casyy)