poster

Madisonské mosty

 • USA

  Bridges of Madison County, The

 • Slovensko

  Madisonské mosty

Drama / Romantický

USA, 1995, 135 min

Režie:

Clint Eastwood

Scénář:

Richard LaGravenese

Kamera:

Jack N. Green
(další profese)
 • dobytek
  **

  Ani se mi nechce věřit, že to trvalo "pouhých" 135 minut. Já měl pocit, že jsem u toho seděl snad celej večer. Posledních cca 45 minut jsem si už při každý druhý scéně řikal, že tohle už je určitě konec a ono pořád nic. Ale on se celej film děsně táhne a nudnej děj je vyplněnej větama typu "Chcete limonádu? Nedáte si pivo? Máte chuť na kafe?". Prostě nuda... Líbila se mi zejména atmosféra celýho filmu a herecký výkony. I když Clinta Eastwooda bych stejně radši viděl třeba v roli drsnýho detektiva. Romantický filmy mě holt moc neberou, ale věřim, že svý příznivce si tenhle film určitě najde.(22.11.2008)

 • forsberg
  ****

  Dlouho jsem "kultovnímu filmu amerických důchodců" odolávala. Nakonec jsem neodolala a nelituji. Nádherný příběh dvou lidí, kteří dokážou ve čtyřech dnech prožít to, co si jiní zbytečně rozmělní na mnoho let. Pravdivé, uvěřitelné a střízlivé. Meryl Streep i Clint Eastwood fantastičtí.(27.6.2007)

 • RHK
  ***

  Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(30.9.2012)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - O hlavní ženské roli se rozhodlo ve chvíli, kdy se k projektu přidal jako režisér Clint Eastwood. Obsadit Meryl Streepovou byl podle jeho slov nápad jeho matky. (casyy)

 • - Most „The Cedar Bridge“, kde se Francesca (Meryl Streepová) seznámila s Robertem (Clint Eastwood), nešťastnou náhodou shořel 3. září 2002. (casyy)

 • - Než Eastwood tento snímek natočil, zabývaly se myšlenkou zfilmovat tento bestseller i jiné režisérské osobnosti, Sydney Pollack, Bruce Beresford či Steven Spielberg. (ClintEastwood)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace